Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Veslovací trenažér

 o Navštíveno 6154x o
o 11.03.2019, 18:35 | Losky
Ahoj, plánuji už docela dlouho nákup vesla a co jsem tak koukal, narazil jsem asi na dva typy, které by měly vydržet dost a doma by se to snad rozpadnout nemělo.
Vybral jsem buď asi léty ověřený a v posilovnách sídlící Concept 2D
[ Link ]
a nebo údajně na domácí podmínky zajímavější Finnlo.
[ Link ]

Jelikož už nechci domů značky Kettler apod, tak si myslím, že oba by mohli být ok. Nemáte s nimi někdo větší zkušenosti? Concept je blbuvzdorný (kdysi jsem na něj chodil do posilky), ale na domácí cvičení né moc motivující, ale zase nepotřebuji programy podle tepovky z pásu, jelikož mi většinou moc dobře neměří.
Finnlo má více programů, aby to člověku více utíkalo, je cca o 20kg těžší.

Nemáte s nimi tedy někdo zkušenosti a ideálně porovnání


o 13.03.2019, 12:55 | Harryp
v Gymu kde chodím používáme Concept a dostávají dost zabrat a makají jak mají. Když jsem zkoušel nějaké jiné (zrovna Finnlo ovšem ne) tak se vždy rád vracím na Concept
o 13.03.2019, 19:07 | Losky
Jj, Concept je ověřený. Finnlo je zase už o něco modernější a má i vyšší zátěž. Je to hybrid vzduch-magnet. Chci to na posílení zádových svalů
o 14.03.2019, 13:29 | AR
Concept je ověřená kvalita. Svého času sem na něm jezdíval. Domů jsem pak ale pořídil něco občy (alá Kettler) a jako jo fungovalo to :D
o 14.03.2019, 13:43 | Bucci
zrovna jsem si na tebe vzpomněl, na jednom videu Brian Shaw (cca 200 - 210 kg živý váhy a jeden z nejlepších strongmanů na světě) popisuje jak momentálně rehabilituje svuj utrženej hamstring na veslovači Concept 2
o 14.03.2019, 13:44 | Bucci
btw. na posílení zádových svalů jsou lepší mrtvý tahy ;-)
o 14.03.2019, 19:55 | Losky
Já a činky, to nejde dohromady. Musí mě to trošku bavit:)
Jinak od Kettlera nechci nic. Když vidím, jak je eliptical za 14tis zpracovaný, tak je to ostuda, nehledě na to, že tomu furt něco je.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3311 sekund.