Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Auto za cca 300 tis

 o Navštíveno 5962x o
o 12.03.2019, 08:39 | PK
Nejdřív jsem koukal na starší, ale dát 200 tis za 10 let starý auto s 200 tis na krku se mi moc nechce, tak zvažuju variantu, že by se koupilo něco novýho nebo předváděcího.

Určitě kombi pro rodinu
benzín nebo nafta, to je mi jedno
Rozumná výbava
Rozumný budoucí servis, ať se pak nedivím u faktur za prohlídky a běžný servis.


Např u nás mají I30 kombi T-GDI za 300 tis předváděcí [ Link ]

Tak něco na ten způsob.

Díky.


o 12.03.2019, 10:52 | alans
Za mne nechal jsem si dovezt auto z de (znamej co vozi 20 let auta z de) mondeo 2009 nafta 103kw najeto 147 k cena cca 200 tis. nadherny stav mame ho dva roky a zatim super. Predtim trikrat po roce na operak i 30 jednou benzin a dvakrat nafta delal jsem u firmy 7 let a reknu ti neni to spatne auto ale po roce uzivani otlacenej loket na dverni operce a podobne neduhy s mondeem se to neda srovnat a kdyz po roce ti daji opet novou i30 tak se divis jak za rok to auto ztrati komfort. Kvalitu svary materialy a vyrobni proces sem nebudu tahat dnes je to podobbe vsude.
o 13.03.2019, 12:57 | Harryp
Někdy v roce 2005 jsem ve stejné hodnotě porovnával nové Fiat Stilo vs. ojeté Mondeo - vybral jsem Mondeo a nikdy nelitoval, naopak!
o 17.03.2019, 20:13 | PK
Díky za názor. Zatím není nic rozhodnuto, radši bych něco zánovního, ale za ty peníze to pořád není na vyskakování. Koukám i na ty mondea, lepší by byl s-max, ale to je právě ten rok 2010 a 200 tis najeto...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3271 sekund.