Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > jak zjistit majitele vozidla?

 o Navštíveno 7302x o
o 25.03.2019, 18:54 | michal_smsmsm (A)
existuje nejaka sance jak ziskat legalne kontakt na majitele, nebo legalne cele auto kdyz nevim majitele? situace, na silnici mi stoji skoro pod oknem nekolik let auto. na aute se cas od casu objevi vyzva k odstraneni ale auto tu stoji furt. auto nejezdi mam dokonce pocit ze ani nema spz ale to bych kecal. da se s tim neco delat? chapu ze gdpr a ja nevim co ale nejaky postup snad existuje nebo ne?


o 25.03.2019, 19:34 | Sau
Neexistuje. Jmeno majitele se legalni cestu nijak nedozvis.

Jedine otravovat mestaky ci mistni obecni urad, at s tim "vrakem" neco udelaju.
o 25.03.2019, 20:29 | Milhauzz
Už asi 15 minut přemýšlím, co bych s tím dělal já, kdyby mi to stálo před barákem ... ty vole, mám nouzi o (legální) nápady :(
o 25.03.2019, 20:32 | HIGHTOWER
V účinnost vešla nějaká novela, kdy by mělo jít vraky odstraňovat rychleji, zkus si to vygooglit články o tom a pak to řeš přes místní příslušný úřad
o 26.03.2019, 06:49 | alans
Pokud vrak brani prijezdu sanitky nebo hasicum tak ho musi odstranit hned zkusil bych pritlacit pres to hasicske auto je velke a hned je duvod vrak odstranit.
o 26.03.2019, 07:48 | DaveF
o 26.03.2019, 08:20 | walish
Nalij tam pod motor trochu oleje, nahlásit na město, že tam stojí vrak a unikají z toho provozní kapaliny a měli by to odstranit poměrně rychle
o 26.03.2019, 08:32 | KaZaN
S autem mýho táty, kterej s tím parkoval taky asi rok na jednom místě, to dobráci vyřešili tak, že mu ho prostě vytlačili do silnice a zavolali policajty, ti zavolali odtahovku, ta auto odtahla na to svy placeny odstavny parkoviste. Chvili trvalo nez si toho tata vsiml, musel zaplatit odtah i to parkovný a pak auto nechat odvezt sešrotovat... Takže udělat to sviňsky jde, na druhou stranu dobrý bylo to, že tu Škůdku konečně zlikvidoval.
o 26.03.2019, 08:53 | kiklop32
KaZaN

Proč sviňsky?
o 26.03.2019, 09:10 | Mr.Scully
Myslím, že jediné rozumné řešení je skutečně vylít tam oleje a nahlásit, že unikají provozní kapaliny. Další řešení už je jedině vytlačit někam, kde bude překážet hasičům nebo stát na trávě nebo tak něco, ale to už je rizikovější operace a někdo tě při tom pravděpodobně uvidí :-)))
o 26.03.2019, 09:15 | kiklop32
Ještě píšou, že ohoření je možnost :D
o 26.03.2019, 09:38 | KaZaN
kiklop32 No tak jestli Ti přijde, mluvím o tom případu mýho táty, že nějakýmu chudákovi, co s autem rok nejede a parkuje s ním na veřejným parkovacím místě a nikomu a ničemu tam nepřekáží, způsobí takovýmhle kouskem náklady kolem deseti tisíc, že je to ok, tak za mne úplně ne. Každá věc má prostě nejmíň dvě strany. Chápu toho, komu stojí nějaký auto měsíce ne-li roky před barákem, že ho to štve, ale není to přece JEHO místo. Musím chápat i toho kdo tam stojí, že třeba nemá na opravu závady toho auta nebo že třeba je vybodovanej a čeká až se vrátí do hry a nebo prostě proč by nemohl s autem rok nejezdit, to je snad jeho svobodná vůle. Tím ale neříkám, že bych taky nějak nevyřešil nějakej vrak všemi možnými prostředky, tedy i sviňárnou :-D
o 26.03.2019, 09:55 | kiklop32
KaZaN

Psal jsi, že konec příběhu je takový, že auto skončilo ve šrotu. Takže mělo asi blíž k vraku než k autu, které je normálně pojizdné a jen čeká na řidiče třeba na návrat řidičáku. Asi nikdy nepochopím, jak může někdo nechat stát auto rok a déle u silnice třeba v centru. Nechápu, proč neobvolá všechny známe a nepostaví to někam bezpečně, případně holt pronajmout garáž klidně na vesnici 20km daleko a mám klid, že se mému auto nic nestane.

Bohužel se musím vyskytovat v místech, kde jsem schopný 30 min hledat parkovací místo a koukat dnes na 4 stojáky, co tam stojí skoro dva roky.

Ono řešení, nemám na opravu, vzali mi řidičák a teď auto nepotřebuju, tak to na rok šoupnu k silnici je naprosto tragický a řešení místních naprosto chápu.

Škoda že u nás jsou všude kamery :)
o 26.03.2019, 10:26 | KaZaN
kiklop32 Hele máš pravdu i ne, auto šlo do šrotu, protože v tu chvíli na to neměl a nakonec usoudil, že pak koupí něco novějšího a držet tuhle stařešinu je zbytečný. Auto stálo tam, kde by stálo ikdyby s ním jezdil, tedy u baráku kde bydlel. Myslím, že kdybys byl na jeho místě, viděl bys to jinak. Já taky musím v centru hledat místo jak debil, platit nesmyslně předražený parkování, platit napálený povolenky pro vjezd do zony, tam kde bydlím nejsou parkovací místa vůbec, takže cálujeme za každý auto v podzemkách raketu měsíčně (díky bohu za tu možnost), ale nic z toho mi nedává právo někomu, kdo je na tom evidentně hůř, mu udělat takovouhle škodu. Protože za mne prostě má právo tam stát, pokud to má SPZky, nic z toho neteče nebo to není něco o co se kolemjdoucí rozřízne vejpůl....nevím proč by si jako měl auto přeparkovávat někam na vesnici nebo si ještě pronajímat garáž kdesi, je to jeho auto a stojí tam kde stát smí a to, že to auto nějaký pošuci vzali a vytlačili nebezpečně do komunikace, to bylo špatně. TO bych mohl zapálit půlku města, kdybych tím chtěl řešit všecko co mne s*re ;-)
o 26.03.2019, 11:58 | kiklop32
KaZaN

jenže ty jsi nepsal, že parkoval u baráku kde bydlel :), tím spíš si mohl všimnout dřív, že auto zmizelo.
Opravdu neviděl, vzhledem k tomu, že mám auta rád, bych v životě takhle auto stát nenechal. Už tak mě štve, že na takovém místě musím parkovat a to mám služební, kde žádné poškození neplatím.

Mě to prostě přijde jako naprostá bezohlednost, když vím, že auto se nebude rok a více hýbat a zabrat místo v přeplněný oblasti. A třeba ještě pozdravit souseda jak táhne ledničku až od dalšího vchodu na zádech :D. To bych se asi propadl...
o 26.03.2019, 17:34 | KaZaN
kiklop32 nepsal, ale nepsal jsem ani opak ;-) Přes léto byl na chatě, takže proto si nevšimnul :-D Už je to takhle stravitelnější? Jináč se vším souhlasím samozřejmě...
o 26.03.2019, 18:42 | kiklop32
KaZaN

tak jsme došli ke shodě :D
o 03.04.2019, 19:04 | michal_smsmsm (A)
mne nevadi ze tu to auto stoji, ja bych ho chtel koupit na dily :-) ale prece ho neukradnu nebo nebudu po nocich rozebirat
o 03.04.2019, 20:52 | KaZaN
michal_smsmsm Tak teď si nás zabil :-D
o 04.04.2019, 19:01 | michal_smsmsm (A)
ja sem myslel ze jsem to psal hned v uvodu ale psal jsem to asi ozralej nebo nevim a nejak to uplne vypadlo :-D jde mi o to ze by se mi to auto fakt hodilo, tady proste bezprizorne stoji tak bych ho alespon rozebral a co jdi si prehazel na svoje :-) ale prave ze jsem nevedel jak jako na to, na mistneprislusne oddeleni modrych kosil jsem se trochu bal jit protoze mam prave za to, ze ti by to nechali tak maximalne uplne odtahnout coz by mi uplne nepopomohlo ;-) ale vypada to ze sehnat majitele a pomoci mu od vraku asi zrejme opravdu nejde takze tu ten vrak bude zaclanet pristich deset let, jsem zvedav protoze jej ted museli presunout kvuli oprvave na druhou stranu silnice, jestli jej pak vrati presne tam kde byl
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3277 sekund.