Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jake inline brusle?

 o Navštíveno 6294x o
o 31.03.2019, 15:11 | xSam
Zdar vsi, potrebuji prosim poradit.
Mam ted brusle Rollerblade, jsou relativne v pohode, ale hodne me z nich boli chodidlo. Dneska jsem dal 14km a ta bolest byla fakt nesnesitelna.
Chtel bych neco pohodlnejsiho, mate nejakou zkusenost?
Neumim moc bruslit, bruslim kondincne, spise mensi kolecka (ted mam 80mm) a neumim zastavit, tak abych se nezabil.
Cena nehraje roli, rad si priplatim.
Diky moc za tipy a rady.
xSam


o 31.03.2019, 15:16 | xSam | Upraveno: 2019-03-31 17:19:32
Hm, tak fotka mi nejde vlozit. No nic
o 31.03.2019, 16:49 | KaZaN
Jako hnata Te bude ze zacatku bolet z kazdy brusle. Nez si haxna zvykne co to s ní najednou provádíš. Ja si takhle prottrpim kazdy jaro prvnich par jizd a pak už zbytek roku ok.
Pokud Ti jde o měkkou botičku, výborný měkouše děla K2. Jedny K2 tu ještě furt mám, 80/90 kolečka na delším rámu, takový ty fitness, ale teď už několik let jezdím jen PowerSlide brusle, protože jezdím na FreeSkateovejch bruslích. Na brusle mám nejlepší zkušenost jak nabídkou a cenama, tak hlavně i se servisem a poradenstvím s Virus sportem [ Link ] . Každý nový brusle s nima konzultuju a vždycky jsem byl spokojenej. Maj i kamennej krám, kde si jde všecko vosahat...
o 31.03.2019, 16:52 | KaZaN
Já třeba mám teď tyhle:
[ Link ]
a tyhle mám už pár let, takže už je neprodávají:
[ Link ]
o 31.03.2019, 17:55 | xSam
KaZaN, moc diky za prispevek.
Je mi jasny, ze si hnata nusi zvyknout, ale minulej rok si nezvykla a dneska mi doslo, ze to musim rwsit:-)
O tech K2 jsem uz taky slysel, mrknu ba ne.
Na tech bruslich co jsi poatoval, bych se na nich zabil jeste driv nez bych je nasadil:-)
o 31.03.2019, 18:22 | KaZaN
Krom měkkejch botek ala K2 jsou i botky, který si dopečeš v troubě na míru svý haxně (tady dopejkám já ty HC EVO PRO :-D [ Link ] ), ty dělá víc výrobců, Powerslide určitě, ostatní z hlavy nevím.
o 02.04.2019, 16:55 | xSam
KaZaN, díky za tip.
Byl jsem u borců ve virussport.
Poradili velmi dobře a nakoupil jsem jak pro sebe tak pro ženu.
O víkendu budeme zkoušet, tak uvidíme:-)
Díky moc
xSam
o 02.04.2019, 17:22 | KaZaN
A co jste pořídili? Jsem rád, že jsi spokojenej.
o 02.04.2019, 17:26 | xSam
Heh to jsem zapomněl dodat.
Samozřejemě K2.
[ Link ]
Rozdíl velikosti koleček oproti tomu co máme je obrovskej, snad se nezabijeme.
o 02.04.2019, 19:03 | KaZaN | Upraveno: 2019-04-02 21:04:39
xSam Tak to se připrav na rychlou jízdu, ložiska super, 90ky kolečka... proti 80tce bude i vejš těžiště... takže opatrně, než si zvykneš. BOA mechanismus utahování a hlavně povolování je pecka, to je jediný co mi na těch mejch freeskate bruslích chybí, dycky než se do nich nasoukám a utáhnu je a pak naopak zase postupně povolit a vyrvat haxnu ven... to s BOA..šup sem šup tam :-D A K2, měkoučká botička... Mám pár let starýho předchůdce těchle, jen já mám 2x80 + 2x90 ...jenže já holt lítám a dělám blbosti po městě a všude možně, takže potřebuju kratší rám, tak ležej ladem...
Tak pak podej hlášení, jaký jsou dojmy..
o 03.04.2019, 06:15 | xSam
No, malicko se toho bojim, fakt nejsem dobrej bruslar a do dneska jsem se nenaucil poradne zastavit.
V nejhorsim pripade dam mensi kolecka, no:-)
o 03.04.2019, 10:15 | KaZaN
Ale nedáš menší, to dáš.. a brzdit do T se naučíš, nahoď chrániče a v malý rychlosti začni zkoušet někde, kde se dá svalit do trávy, kdyby se první pokusy nezdařily... ;-) po pár pokusech si zvykneš a pak už to budeš jen pilovat.. Držím palce...ale ta radost jak ty brusle jedou skoro samy, budeš happy... ;-)
o 03.04.2019, 17:16 | xSam
Prosim, co znamena brzdit do T?
Chranice, vcetne helmy mam.
Jsem samouk, delam to nejak pocitove, bruslim cca 3 roky. Dopredu mi to jde uz docela dobre, zvladam i jezdit po jedne brusli, ale to zastavovani je problem a kopecku se vylozene desim.
o 03.04.2019, 17:26 | xSam
Ok, koukam na nejaky videa, budu trenovat. To dam:-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4278 sekund.