Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Venkovní BT repro

 o Navštíveno 6734x o
o 01.04.2019, 10:31 | dogeatdog
Pánové prosím o zkušenosti.
Na horách jsem zaregistroval JBL repro v restauracích na sjezdovkách a zjistil jsem, že něco takového chci na zahradu.
BT repro, nějaká odolnost vůči vlhkosti, fajn zvuk. Velikost tak cca menší cestovní kufr, řekněme.
Mám středně velkou zahradu, takže i trochu výkon.
Mate prosím někdo tip?

Btw stačí jedna bedna, nebo dvě budou lepší? Nehledám hi-fi zvuk, prostě venkovní dusárnu, občas to chci i na práci venku kolem aut.

OT alá Co tomu řeknou sousedi prosím neřešte, až budu chtít řešit sociální vazby tak se ozvu ;)


o 01.04.2019, 11:21 | xSam
Chtel bych byt tvuj soused:-D
Ja si poridil bezdratovej repracek JBL charge 3 a prijde mi to skvela univerzalni vec co hraje fakt dobre. Delajo i vetsi a kdyz koupis dva, bude to hustej rachot.
o 01.04.2019, 16:17 | Zdeny60
xSam: byl jsi rychlejší. V tu ránu bych měl zbroják na brokovnici. Pánovi tolerance rozhodně nechybí.
o 01.04.2019, 16:39 | CervinVega
Obzvláště se silným vnitřním přesvědčením o vytříbeném hudebním vkusu po 22hod a 8 pivech sahají sousedé radostně telefonu a točí 158 :-)
o 01.04.2019, 16:42 | Tuner#2
Zdeny60: Jenže xSam to myslel ze srandy a koukám, že potrefená husa zakejhala :)) Já si teda pustím Hi-Fi v garáži a klidně jí v létě otevřu a větrám. Ty zajisté posloucháš Hi-Fi se zavřeným oknem a max. do 1W příkonu, protože při větším už to je slyšet ven i přes zavřené okno že? ;)
o 02.04.2019, 07:17 | Zdeny60
Na rozdíl od xSama jsem to myslel zcela vážně a po 22.h bych neváhal 158 točit taky. Ano, doma poslocuhám při zavřeném okně. Nemám rád, když někdo obtěžuje muzikou, kterou nechci poslouchat, mě a proto to nedělám druhejm. Asi jsem stará škola, které něco ještě říká ohleduplnost. Jinak mám trojkslo, takže v pohodě, malamute.
o 02.04.2019, 08:09 | walish
My neighbours listen to good music whether they like it or not :):)
o 02.04.2019, 12:40 | Zdeny60
Also you I would never like to have as my neigbour...
o 02.04.2019, 13:12 | muSlim
walish :-DDD

Každopádne dve veci:

1. ako odznelo, z tých BT vecí hraje JBL (hlavne veľké, myslím Xtreme sa to volá?) prekvapivo dobre - vzhľadom ku konštrukcii, logicky

2. po 10PM to je snáď logické že nebudem piča a neotravujem, skôr už okolo 8PM, to snáď má každý trochu rozumu v hlave, že?
o 02.04.2019, 13:13 | dogeatdog
xSam> to je malý, chci něco většího :) děcka když dělají bordel v bazénu tak strašně řvou :)
Ty JBL jsem našel bednu zhruba za 11 tisíc a to se mi nechce dát. Kolem poloviny jsou k mání jiné značky, proto se ptám na zkušenosti.

Jinak zajímavé OT, keep up!
(poslouchám od Pantery po Prodigy)
o 02.04.2019, 13:54 | dogeatdog
muSlim: to JBL jsem našel jako Party Box.
o 02.04.2019, 14:19 | Tuner#2
Zdeny60: Taky mám trojskla (4/16/4/16/4)a když si tu pustím Stouny v koncetní hlasitosti přes ty svoje B&W šidítka, tak je to normálně venku regulérně slyšet. Jinak ano po 22 hod. kromě nějaké party oslavy, kde je slušnost se zeptat sousedů se hudba nahlas nepouští, ale mám pocit, že u tebe by to vadilo i ve tři odpoledne když budeš ještě v práci :)))

Co se týče těhdle boxů, je toho halda, hodně slušně hraje Audio Pro, ale je to spíše na doma: [ Link ]
o 02.04.2019, 16:11 | Zdeny60
Tuner: přesně tak. pořídil jsem si barák na vesnici, kde jsem očekával klid. proto nesnáším a bytosně mi vadí muzika od sousedů, byť ve 3 odpoledne. Chceš li poslochat, OK, nemám nic proti, ale jen prosebe. mě ta tvoje muzika nezajímá. Tím se řídím a chci, aby to dodržovali v rámci dobrých sous, vztahů i ostatní. Jinka do práce už konečně nechodím, protože od listopadu jsem DOBROVOLNĚ nezaměstnaný a užívám si pohody, když kurvící josu ve školce a kolem je mrtvolný klid. Naštěstí vím, že do práce už asi nikdy nepůdju, takže si toho realxu dopoledne do ětch 3 hodin budu užívat na plno :-) Ad průnik hudby ven: nevím, jak moc nahlas posloucháš, já asi tak moc ne, takže venku je ticho.
o 02.04.2019, 16:26 | JB
Zdeny, Ty už jsi jako že tedy v důchodu? To jsou věci.
o 02.04.2019, 16:40 | Zdeny60
Ne ne, do důchodu mám asi ještě 5 let. Si to spočítej :-)
o 02.04.2019, 17:11 | JB
No jo, máš pravdu. Takže sis dal jenom pauzu? Vždyť jsi byl pořád na cestách.
o 02.04.2019, 17:13 | JB
Jinak myslím, že jbl xtreme té původní generace by stačil, pro začátek, ne? Švagr má charge 3, což je menší a bordelu to nadělá až běda..
o 02.04.2019, 18:09 | Zdeny60
Ne, skončil jsem nadobro. Pokud se doma nezačnu nudit, tak už nic dělat nehodlám. Kaněc raboty. Definitivum. Užívat si zaslouženě nabytých prostředků, jezdit, cestovat, chodit po horách...Dlouhej kouř. Maňana :-)
o 02.04.2019, 18:47 | xSam | Upraveno: 2019-04-02 21:13:40
JBL Xtreme 2 ti ozvučí i zahrady sousedům a pokud dáš dva budou tě všichni milovat.
Dle mého názoru není lepší volby.
Případně boombox
o 02.04.2019, 19:21 | dogeatdog
Mě to připadá hrozně titěrné, fakt tak malá blbost umí hrát i na otevřeném prostranství? Ty sympaticky hrající JBL byly tak půl metru na výšku a běžnou taneční muziku dávaly solidně.
o 02.04.2019, 19:31 | xSam
Nevím jaká je tvoje představa, ale ten můj charge hraje na 1000m2 zahradě tak, že ho slyším plnohodnotně všude.
xtreme musí být hardcore. A když si koupíš dva, budou hrát stereo, bomba.
Ttitěrné to opravdu, ale opravdu není.
o 03.04.2019, 05:01 | dogeatdog
xSam> moje zkušenost s mikrosystémy je, že v místnostech to hraje skvěle, ale na otevřeném prostranství tomu umřou basy a stejně tak ve větší hlasitosti.
Možná jsem megaloman ale řekl bych, že velká ozvučnice a membrána je venku potřeba.
o 03.04.2019, 05:18 | JB
Najdi si na youtube kanál clavinetjunkie, myslím, že se tak jmenuje. Ten chlapík tam často testuje venku tyhle bluetooth věci a to Tě podle mě přesvědčí, že se vážně není potřeba bát slabé dynamiky.
o 03.04.2019, 05:59 | xSam
Tak asi nejlepsi bude kdyz ho koupis na Alze a kdyby nevyhovovalo tak vratis, ne?
o 03.04.2019, 08:33 | dogeatdog
xSam> tak jasně že to tak jde, jen jsem trochu doufal že nějaký party reprobox třeba někdo má a dokáže říct, jestli to stojí za to.
Když si zadáš party repro tak těch bedýnek je hodně, někde mezi 3 - 8 litry.
Nad mikrosystémem jsem neuvažoval, automaticky jsem bral jako fakt že to bude bedna se zesíkem a BT konektivitou.
Já bych si ji ve finále mohl poskládat sám a hodit to na rudl, ale jsem pohodlnej jak veš se s tím párat :)
o 03.04.2019, 10:17 | Harryp
dogeatdog

Mrkni na toto. Poměr cena/výkon/zvuk velice zajímavý

[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3112 sekund.