Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > jakú sekačku

 o Navštíveno 6226x o
o 04.04.2019, 20:54 | jura.j
odešla ně po milionech roků prehistorická sekačka.
ale jaků včíl kůpit ?
mám pár metrů trávy,věčně suchej,nezaprší jak je rok dlůhý.
podmínka je pojezd,plechová kastla a ceny tak do pětky, nic extra,ale ....
vydržijů ty levnější aspoň nejaký ten rok ?

třeba [ Link ]

[ Link ]

[ Link ] #

[ Link ]

díky za rady a tipy


o 05.04.2019, 04:36 | Crimson | Upraveno: 2019-04-05 06:39:14
Jakoukoli s motorem Briggs & Stratton, každopádně s pojezdem a mulčováním, nůž minimálně 50cm (první číslo v názvu) jo a velký kola, já mám Rivall 5135 a max. spokojenost, koš nepoužívám, po zimě přijdu, 1x zatahnu a vrčí

foto k příspěvku  od Crimson

o 05.04.2019, 05:27 | DaveX
My koupili Al-Ko, sice dražší, ale podle mě tou značkou taky chybu neuděláš. Fičí dobře, naši absolutně serou na údržbu, takže už 5 let jede s nevyměněným olejem :D ale jede. Plánuji, že jim teď nechám udělat nebo udělám servis, ať to je tip ťop.
o 05.04.2019, 09:54 | Only_One
mám 10 let Al-Ko BS motor, a stejně jako Davex, jednou ročně olej, jinak to za těch deset let chtělo jednu svíčku jinak nic
o 05.04.2019, 10:47 | Lufas
Jako DaveX taky jsme meli Alko a vydrzela patnact let mozna 17. Olej se menil snad jen jednou a dojela na to ze prorezla kastla:-)
o 05.04.2019, 18:53 | CervinVega
Na pár metrů bych koupil el aku, mám gardenu a max spokojenost, lehká, skladná, velký výkon, psaných 200m2 zvládá na baterku... tuším 8tis...
o 06.04.2019, 18:24 | jura.j
tak proběhla změna,tchánovi jeblo a kůpil toto,nebudu to komentovat

[ Link ]

snáď to chvílu pojede
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3338 sekund.