Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Chorvatsko 2019

 o Navštíveno 6948x o
o 17.04.2019, 11:59 | Kapka (M)
Házím dotaz..Kam kdo jezdíte do Chorvatska? Optimálně nějak hned u moře(nehodlam někam jezdit autem,nebo jít pěšky kilometr),aby tam bylo i něco pro naší Simonku (6let)-takýe spíše pozvolná pláž(klidně kamínky to nevadí),ne přímo skála(molo) do moře,večer se dalo někam jít na procházku na zmrzlinu a restaurace..takže ne uplně někde na samotě..ju a Rabac už jsme byli :-)


o 17.04.2019, 12:06 | madmaik
Ja byl vloni na krku v obci punat,je to klidnejsi obec,spousta mensich oblazkovxch plazi s pozvolnym vstupem do more.pro deti celkem ideal.lidi celkem dost ale dalo se zabrat si dostatecnej prostor kolem sebe.moznost lehatek za penize a byl tam i standk kde meli kmensi tobogan s bazenkem. byl sem s dvouletou dcerou a jel bych klidne zas.hledal sem pres booking a byl sem teda cca tech 10 minut klidnou chuzi s ditetem od plaze. A i promenada na vecer i prochazku na zmrzku a pivo tam byla pekna. Je to pristavni mesto tak se da i koukat na yachty
o 17.04.2019, 12:21 | Harryp
Kapka: Byl jsem v obci Kožino - kousek severně od Zadaru (jezdí tam BUS). Hned u ubytování (asi 50m) bylo koupání, kousek dále velká pláž. Nicméně byla to poměrně klidná vesnička a zábava všeho druhu pak byla přímo v Zadaru. S dětma bych jel zase tam.
o 17.04.2019, 13:08 | walish | Upraveno: 2019-04-17 15:12:31
Abych byl přímo k dotazu, tak já nedoporučuji ostrov Pag a obec Mandre. Co se týče prostředí, tak krásné, ale všude byli ježci, takže s dítětem nic moc. Fajn pláž byla u Staré Novalji, i skluzavka, občerstvení, pozvolný vstup, ale večer nic.

A teď jen takový poznatek - Co Mallorca? Autem do Vídně/případně z Prahy už jsou taky letenky asi za 1500, takže cenově to je stejné, jak cesta autem do CH, navíc tam je člověk za dvě hodiny.Byli jsme na východě, Cala Ratjada, byli jsme se podívat i v Cala Millor a všude super. Pozvolný vstup do moře snad 100m, služby zcela jinde než v CH, večer všude něco a cenově jako Chorvatsko.

Ale to jen takový poznatek, že jsem měl v jednom roce přímé srovnání a nevím, zda mě někdo do Chorvatska ještě dostane, když je Mallorca cenově stejně, časově rychleji a úroveň služeb i prostředí úplně někde jinde.
o 17.04.2019, 21:06 | Kapka (M)
walish: a ubytko řešíš přes Booking apod? Nebo přes nejakou cestovku..
o 18.04.2019, 03:50 | walish | Upraveno: 2019-04-18 06:27:48
Přes booking. Ale možností je víc, např. Airbnb, případně někteří mají přímo svoje stránky.
Jinak půjčení auta je tam taky poměrně levné, možností výletů je spousta, takže je tam opravdu co dělat.

Loni tam byl asi každý :), nicméně Mallorca je jednou z mnoha možností.
V dnešní době, kdy letenka stojí od 500 do 1500 do spousty přímořských destinací, tak bych se na Chorvatsko autem z vysoka víš co ... :)
o 18.04.2019, 07:44 | Soptík
Jezdil jsem několik let Rabac ale co se tam teď děje je hrozný,tak jsem na to městečko zanevřel.
Minulý rok jsem byl na Krku,vesnička Njivjice a hotel Beli Kamik.Mohu určitě doporučit.Letos jedeme do Poreče.
o 18.04.2019, 11:09 | Cviklik
Pokud by někdo sháněl ubytko tak se nám uvolnil apartmán v baráku co mám rezervovaný na Palješaci 22.6.-5.7.Ložnice+kuchyň s přistýlkou.Je to přímo na pláži.:-)
o 20.04.2019, 09:03 | LiborFab..
Ty letenky stojí i v sezoně takové koruny..?
o 23.04.2019, 07:56 | Kapka (M)
juju..ted jsem koukal na letenky z Draždan v srpnu za nějakých 1600,-
o 23.04.2019, 16:14 | jiri.28
cviklik - ještě aktuaál ? cena?
o 23.04.2019, 19:54 | Cviklik
Jo,zatím je.Napíšu do emailu.
o 27.04.2019, 07:38 | Sau
Kdo jezdíte do Chorvatska pod stan, nebo obecně k moři pod stan - to jako místo v kempu pro jedno auto, jeden stan a jednu osobu vycházá opravdu na nějakých 30-40 euro na noc?? Sem si říkal že bych si na pár dní někdy o prázdninách k moři zajel, ale za tuti cenu... Bohužel si to nemožu naplánovat předem a zarezervovat ubytko a na poslední chvílu zas bude hádám za nesmyslné peníze, takže kemp by byl pro ma ideální (spat ve stanu mě nijak nevadí), ale jestli to opravdu stává tolik...?


Jinak potvrzuju Walishovu Mallorcu. Loni sem tam byl 3x :))) Ale super ceny tam sů spíš mimo sezonu, o prázdninách sa tam člověk dost prohne. Ideál tak květen-červen max. nebo pak druhá půlka září-říjen. Sem tam byl ubytovaný v těchto termínoch v obyčejném 3* hotelu asi 100 od pláže a za noc včetně polopenze chtěli 700 Kč :)
o 28.04.2019, 13:58 | walish
Sau: Já netvrdil, že super ceny, ale že je to cenově stejné jako Chorvatsko. My byli zrovna v sezóně přelom červenec/srpen a v pohodě. A hlavně se není třeba trmácet 15hodin někam :)
o 28.04.2019, 15:13 | Sau
Tak casove to vyjde, aspon pro me, vcelku nastejno, ale je to neco jineho zase. O prazdninach bych tam nejel, mimo ne ale rozhodne zas.
o 30.04.2019, 10:12 | blázen
walish: Mallorca je jiný level jak předražené chorvatsko. Doporučuju všem, stejně tak třeba kanáry.. Po všech stránkách.. Ale letos bych se do cestování letecky moc nepouštěl, mi už cestovka zrušila kapverdy za 100litru a ted se kolega vrátil z egypta bez kufrů a na jiné letiště, než měl auto. To stejné kolegyně, co letěla do USA ze švýcar, taky odletěla jindy a jinak.Naštěstí se švýcaři postarali, narozdíl od čechů..Ty letadla letos nejsou a nebudou.. smarwings nechybí 8letadel, ale 16 a ikdyž máte koupenou letenku, nikoho to nezajímá. Přes booking bych letos neletěl už vůbec. Nejsmutnější je, že cestovky prodávají vesele zájezdy dál, ikdyž už ví, že bude s letadly problém.. A skysnout někde nebude příjemné a vůbec ne s děckama. Takže letos bude chorvatsko autem asi fajn. Taky se tam asi vypravím.. Protože po konzultaci s letuškou od výše uvedené letecké společnosti mi to bylo vřele doporučeno.
o 30.04.2019, 11:40 | Sau
Jn, ceske CK maji letos problem, ale ja osobne bych s nema neletel treba nikdy. Takze je mi to fuk. Na tu Mallorcu treba neni problem poridit mimo hlavni sezonu zpatecku za litr a ubytko pak uz dle chuti kazdeho pres booking a spol.
o 30.04.2019, 13:51 | Kapka (M)
zatím teda řešíme Mallorku..bratruv tchán tam má možnost pronajmu celé vilky..tak pokud by tohle klaplo letíme na Mallorku..a pokud ne..tak autem Chrovatsko
o 30.04.2019, 15:22 | walish
Kapka: Věřím, že budeš velmi spokojen. Je to úplně jiný level
o 02.05.2019, 08:21 | Kapka (M)
Hm..tak asi změna..začínáme se pomalu klonit nazpátek k Chorvatsku..
někdo nějaké typy a nápady? Pokud možno hned u moře..a dochozová vzdálenost na zmrzlinu,pizzu a pod..Dík
o 02.05.2019, 08:32 | Davados
Promajna mezi Baškou a Makarskou. Byl jsem minulý září a celkem fajn.K vodě jsme to měli do 200m z kopce. Ve vesnici pár restaurací a zábavy bylo jinak sme večer jezdili na vejlety do Splitu,Makarsky a tak a přes den na Sveti jure. Trochu záhul na auto ale krásný výhledy
o 02.05.2019, 11:40 | Only_One
Není z kopce jako z kopce, Rabac je taky z kopce
o 02.05.2019, 13:00 | Davados
Tohle byl sklon cca 8% asfaltová cesta ale dalo se najít i přímo u vody
o 07.05.2019, 12:17 | Kapka (M)
Tak nakonec zaplacená zaloha Chorvatsko-Primošten..Posledních 12 dnu v srpnu..tak snad bude OK počasí
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3942 sekund.