Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Rada: Parkování v modré zóně, půjčené vozidlo

 o Navštíveno 6539x o
o 17.04.2019, 19:33 | xSam
Ahoj,
prosím o radu, hledám a nedaří se mi.
Budu bydlet v Praze na místě s modrou zónou.
Pro to abych dostal parkovací kartu si musím zařídit trvalé bydliště, ale jak to mám udělat, když užívám auto, které není moje, tedy dlouhodobě půjčené od kámoše?
Dá se to nějak vyřešit?
Tohle je teda fakt neskutečná pikačovina. A tohle nám byl čert dlužnej.
Nehledě na to, že auta docela střídám, se z toho poseru.
Díky za každou radu, či nápad.
xSam


o 19.04.2019, 11:38 | xSam
Nikdo nic?
o 20.04.2019, 07:59 | HIGHTOWER
Tohle řešení nemá, bohužel...
o 22.04.2019, 07:26 | xSam
Achjo, fakt pakarna:-(
o 22.04.2019, 11:58 | gizmi
Zaplatit na jedno auto a sundavat SPZ? Jinak nevím :D
o 22.04.2019, 13:15 | crestik
je třeba zaměstnat tým lidí, aby vymyslel řešení v podobě jistého druhu přenositelné karty. My jsme sice malé město, zastupitelstvo se vejde do většího obýváku, ale máme svázánou kartu s ověřitelným číslem na barák/objekt a můžu tam zaparkovat bagrem, nebo místo mě třeba kámoš se sekačkou.
o 22.04.2019, 14:58 | Luke_288
přenosná karta pochopitelně je, typicky např pro hosty restaurace. současný podmínky neznám, ale pár let zpět to šlo. pochopitelně je to drahý. ideálně zajít na příslušný kontaktní místo a zeptat se.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3396 sekund.