Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > co funguje na krtky, hraboše atd...

 o Navštíveno 6763x o
o 23.04.2019, 06:39 | jp1
koukám po internetu a je toho mraky, recenze prapodivný, težko věřit. Ko má nějakou osobní zkušenost s něčím ideálně na baterky, nebo elektriku. Zahrada má cca 1.200m2 a kvůli prckovi nechci nic jedovatýho apod....
díky za info


o 24.04.2019, 09:59 | Ravo
bude to složitý boj... zahrada není úplně malá, takže budeš asi muset použít metodu "vytlačení"...pořiď si víc plašičů a udělej z nich řadu podél jedné strany pozemku a pak je postupně posouvej ke druhé straně a krty a hraboše tak vytlačíš k sousedovi (samozřejmě je potřeba, aby tam kam je vytlačuješ nebyly celistvý betonový základy atd...aby prostě krtek mohl "projít" pod zemí pod plotem. A pak tam ty plašiče nechat zabudovaný a 1x za rok vyměnit baterky.

Mě se osvědčily plašiče od Format1 z Křenovic u Slavkova, mám kun(d)oplaše i krtkoplaš a obojí mi funguje:
[ Link ]
o 24.04.2019, 16:20 | crestik
pořídit psa, co tam bude běhat, často jezdit s nějakým kraválem (sekačka, auto na baterky). Soused dělá do zahradnictví a je takový celý do přírody tak říkal, že je to super kšeft. Jeden rok vyžene zákazníkovi dva krtky, další rok klid a pak se vrátí ve 4ech :-)
o 25.04.2019, 21:59 | colon | Upraveno: 2019-04-26 00:01:28
mě zaujalo tohle, ale osobní zkušenost s tím nemám, záměrně to nedávám jako odkaz web "rodenator.cz"
rozhodně je to ekologický, koukněte na video na youtube

krtečkovi se to líbit nebude...
o 26.04.2019, 20:02 | Alig
Youtube video:
Tohle asi nemá konkurenci :-)
o 10.05.2019, 07:03 | klasek | Upraveno: 2019-05-10 09:04:56
Tohle funguje na 1 [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3301 sekund.