Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Bílé elektro - umí někdo levněji?

 o Navštíveno 5889x o
o 26.05.2019, 08:45 | Ice-man
Ahoj, potřebujeme koupit komplet vybavení do domu (nyní hlavně kuchyně). Není tu někdo od fochu? Nějaký obchoďák nebo jiný přístup ke slevám?

Díky


o 27.05.2019, 05:14 | Spooky1
Já myslím že když zajdeš do elektra a řekneš jim že chceš komplet vybavení tak ti udělají cenu všude... ;-)
o 27.05.2019, 17:10 | Sau
No tak na to bych si nevsadil. Resim ted rekonstrukci kuchyne, tj. vse elektro nove - lednicka, mycka, varna deska, trouba a mikrovlnka a nejake sety ci lepsi nabidky sem moc nevidel. Max. Mora dava mikrovlnku zadara.
o 27.05.2019, 17:16 | walish
V Planeo i Okay by Ti lepší cenu měli udělat.
o 28.05.2019, 07:16 | Spooky1 | Upraveno: 2019-05-28 09:17:11
Já došel tady u nás do elektra, řekl, že chci lednici, myčku, desku, troubu, pračku, sušičku a dostal jsem cca 10k slevu a mezikus k pracce a susce kdybych je chtěl dat na sebe za korunu... A že prýá mě pak ještě vymyslí něco na televizi případně...
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3212 sekund.