Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > jaká venkovní IP kamera ? parametry ?

 o Navštíveno 7055x o
o 29.06.2019, 13:00 | golfista hanz
ahoj chci se zeptat jestli by někdo neporadil vhodnou kameru na barák. jde mi spíše o zkušenost jestli je potom ze záznamu něco vidět chtěl bych něco takového : [ Link ] na jaké parametry si u výběru dávat pozor ? ideální tahat pouze napájení. díky za jakékoliv info.

foto k příspěvku  od golfista hanz



o 30.06.2019, 07:37 | HIGHTOWER
Napájení je lepší přes datový kabel - PoE napájení, nemusíš řešit 2 kabely ke kameře, ale jen 1 a navíc i 15 m není problém. Další parametr je tedy úhel záběru a světelnost objektivu, mrkni na YT na záznamy z té kamery a uvidíš, jak se ti bude zdát.
Pak je plno SW možností - detekce pohybu v obraze, detekce pohybu v obraze (průchody z A do B), maskovací zóny, možnost nastavení snížení "vypálení obrazu" z protisvětla - prostě přepálení světla v obraze. Zoom asi netřeba, ne? Rozlišení bych šel v dnešní době min. na 3. MPix. Možnost tam dát tedy alespoň paměťovou kartu, lepší řešení je ale nahrávat někam na disk, server, neb když ti ukradnou kameru, tak je to i s tou pam. kamerou :-(
V této cenové bych sáhl po osvědčených kamerách Hikvision, možností je plno. Navíc některé noname kamery nemají podporu, možnost updade SW.
o 30.06.2019, 07:50 | golfista hanz
ahoj díky za info. no problém je že mám novou fasádu a mám natažený pouze napájení nechci už do omítky sekat . nahrávát chi na kartu dám tam 128. kamery budou dost vysoko tu jen tak nikdo nesejme. nepotřebuji přístup z mobilu atd ale když to tam bude tak proč né. o.k budu koukat po 3MPix a víc a jaké parametry by měli být ta světlost , úhel atd. když se podíváš na tu co jsem posílal jak je na tom ?
o 30.06.2019, 08:00 | golfista hanz
co třeba tahle ? [ Link ]
o 30.06.2019, 08:34 | michall
Pokud je to na ven, hledej spíše kameru s WDR, DWDR je "jen" digitální zpracování obrazu. Ten napájecí kabel je jaký? Nedá se protáhnout UTP nebo FTP?
o 30.06.2019, 09:01 | golfista hanz
já se v tom fakt nevyznám. nechám si poradit . bohužel to jsem po...l a je tam natažená pouze klasická dvoulinka. potřebuji doporučit nějakou kameru jak jsem psal aby nahrávala na SD kartu měla dobrej noční přísvit a vše se dalo nastavovat a ovládat přes mobil nebo PC lze to vubec u nějaké kamery ? co třeba tahle ? jak je na tom co se týče parametru ? [ Link ]
o 30.06.2019, 11:49 | Ravo
Pokud máš jen dvoulinku, tak Hikvision s jejich TurboHD kamerami (obchodní značka HiWatch) umí posílat data a napájet po jakékoliv "obecné dvoulince", ale v tvým případě by to znamenalo koupit nejenom kameru, ale i DVR (záznamovou krabici s HDD uvnitř), které by tu kameru obsluhovalo. Tuhle krabici už pak připojíš klasickým UTP kabelem a máš kamerový systém jako víno ;-)

Když si to dobře naplánuješ a koupíš DVR dle tvých požadavků (počet kanálů = TurboHD kamer, obvykle 8, max. rozlišení atd), tak pak další samotný kamery připojit už není problém a hlavně jsou hodně levný
o 30.06.2019, 14:53 | Mr.Scully
128 GB SD karta ti vystačí na 2-3 dny záznamu. Předpokládám, že kamera bude umět začít přemazávat nejstarší záznamy, přesto je velká škoda, že jsi při rekonstrukci neprotlačil LAN kabel, dneska je všechno připojené do sítě. Ani nějakým husím krkem nebo nějak vedle toho stávajícího to neprotlačíš?

Vzal bych nějakou prověřenou HikVision 4 Mpix, cenově bývají třeba kolem šestky, nevím přesně, kvalita je vynikající. Rozhodně třeba na 20 metrů přečteš v pohodě SPZ.
o 30.06.2019, 15:17 | Bart 007
Ja.mam z aliexpresu nejakou ptz wifi jde pres mobil otacet, nahrava nebo foti pri pohybu, je na kartu, a stala 1100,- zaslano ze Spanelskyho skladu. Oboustranne zvuk, nocni prisviceni ir.
o 30.06.2019, 15:42 | golfista hanz
já vím ten kabel jsem podělal. dobře takže třeba tahle kamera by na ten můj učel co popisuji stačila ? [ Link ] rozumím tomu dobře když píšou v popisu že má IR přísvit 30m tak má v sobě IR ledky ? nechci žádný DVR atd . kamera by měla umět začít nahrávat při pohybu takže by se na kartu mělo něco vejít stačí mi cca týden a pak odmazávat od nejstaršího záznamu. .
o 30.06.2019, 17:12 | HIGHTOWER
mám 2 MPix kameru, kartu 128 GB, a vejde se tam týden cca, ale spouští to hlavně hafani, není to na ulici, kde je větší pohyb. U 4 MPix záznamu počítej reálně 2-3 dny, záleží fakt na tom, co se ti v obraze může hýbat. Jo, a spouští to třeba i letící hmyz, včela, ta detekce je fakt citlivá, takže i déšť, sníh a nebo i vlnící se tráva ve věru...
o 30.06.2019, 18:53 | kiklop32
Taky koukám po něčem pro důchodce, ale karta je fakt na prd. 3 - 7 dní záznamu je o ničem. To samé přenos přes wifi. Dnes už to lze posílat i přes obyč dvoulinku.
o 30.06.2019, 19:45 | golfista hanz
týden mi úplně stačí. a jak to video vypadá s těmi 2MPix ? něco takvého chci . jak je to s tím nastavením ? lze vše nastavit přes tu wifinu ?
o 01.07.2019, 12:57 | KaZaN
Nectu cely vlakno, ale jsem dost proti SD kartam, driv nebo pozdeji zhebne a uz s nakupem druhy jsi i s pakarnou s vymenou skoro na cene nejakyho obyc NVRka.
o 01.07.2019, 21:20 | golfista hanz
takže lepší než kupovat dvě SD karty dokoupit třeba tohle ? [ Link ]
o 02.07.2019, 08:58 | KaZaN | Upraveno: 2019-07-02 11:06:14
Pokud to bude kompatibilni s kamerami co koupis, tak by to bylo reseni. Plus do toho jeste koupit disk samozrejme. Pak je taky otazka, jestli tahle vec bude mit dosah na ty kamery, nevim jak budou od toho daleko, co bude stat signalu v ceste atd. Jinak samozrejme muzes kamery pripojit ke svy wifi a pouzit klasickej "dratovej" NVR, nepotrebujes nutne bezdratovej.
Od HIKu bys mohl pouzit treba tuhle 5MPX
[ Link ]
nebo i o kousek levnejsi 4MPX (to je ta co si jsi daval vyse) nebo i 2MPX .
A nebo cesta ala RAVO s TurboHD.
Pokud bys chtel kupovat nekde za ty koncovky, tak samozrejme umime lip.
o 01.08.2019, 07:04 | golfista hanz
díky všem koupeno na VAKAP.CZ po registraci maji ještě slevy cele to vyšlo do 10.tis 3x WIFI kamera, NVR WIFI a HDD 3T. funguje to dobře kvalita videa, IR přísvit český soft. vše jak jsem chtěl. děkuji
o 03.08.2019, 23:46 | cendler
Doporučte mě 3ks kamer kolem baráku na PoE, mám teď AirLive BU-3026 jsou dobrý, ale musím je často resetovat abych se na ně dostal na dálku a mám k nim i NVR-9, to bych možná zanechal, ale jestli ne půjde taky, co stím.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3432 sekund.