Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Couvaci kamera - jaky model mate?

 o Navštíveno 7310x o
o 07.07.2019, 18:13 | Knightey-
Cauves,

jelikoz mym autem za chvili zacne jezdit pritelkyne, tak dosti uvazuji o nainstalovani couvaci kamery.
Na aute nemam zadne senzory. Jedna se o VW Caddy rv 2012.
Prece jen je to vetsi auto a pro dobro vsech, bych rad aby se predeslo tukancum.
Mam tam dodelane autoradio RCD 330G Plus, takze vstup na parkovaci kameru neni problem.
Jen jsem koukal na moznosti kamerek a typu co jsou.
Kdyz vyradim kamerku misto brzdoveho svetla (kvuli cene a nevypada to nejlepe).
Tak mi zustava kamerka do ramecku pro SPZ (hur se budou tahat kabely od kamerky) a potom kamerka misto osvetleni pro SPZ.
Chci se Vas optat, zda-li mate urcite zkusenosti s prave tim typem couvacich kamer?
Kterou by jste mi doporucili? Jake mate zkusenosti s IP krytim, ostrosti, viditelnosti kdyz prsi/tma/mlha atp?
Budu rad za jakekoliv info ohledne Vasich zkusenosti.

Diky.


o 08.07.2019, 18:27 | michall | Upraveno: 2019-07-08 20:28:46
Ideálně si jí prohlídnout, nechat předvést někde na krámě. Spousta internetových prodejců "kecá" především ohledně úhlu pohledu (sotva 100st místo deklarovaných 160st), citlivosti na světlo (měl jsem jednu, co za šera už neviděla) i "zrcadlení" obrazu (některé neumí obraz zrcadlit a musí to umět LCD/navi/…).
o 09.07.2019, 09:00 | xenonman
jednoznacne kameru do kufru originál, ses v tom max 2500,- kamera + originál kabeláž + práce co si udělat sam...

myšleno originál kamera do rukojeti kufru otviraní..
o 10.07.2019, 17:10 | Knightey-
xenonman: neni mozne u Caddyny. Ma rukojet utopenou uplne.
o 11.07.2019, 05:36 | All | Upraveno: 2019-07-11 07:38:35
V rukojeti kufru jsem nikdy kameru neviděl. Tedy pokud jde o dodatečně domontovanou kameru. Netvrdím ale, že neexistuje. Já bych volil tohle nebo obdobné. [ Link ]
o 11.07.2019, 05:43 | All
Pokud jde o zkušenosti tak podobnou kameru jsem měl v minulém autě něco přes 6 let a byla v pohodě.
o 11.07.2019, 10:20 | Bart 007
Co koupjt za par kacek na ali
[ Link ]
o 13.07.2019, 08:23 | Knightey-
All: tak parkovaci kamera do madla kufru je zde -> [ Link ]

Bart 007: nakonec to tak dopadlo :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3423 sekund.