Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Kabely (vodiče) CYA Praha

 o Navštíveno 6115x o
o 28.07.2019, 09:42 | HIGHTOWER
Prosím, kde, nejlépe Praha 5, na jistotu, koupit kabely, vodiče CYA průřezu 0,75 mm2, a nejlépe možnosti barev: černá, červená, modrá (zelená) tak 5 m délky? Našel jsem hlavně 1,5 mm2 a nebo pak 100 či 200 m balení :-( Potřebuji to na příští víkend.

Potřebuju kabely pro dodatečnou montáž světel, takže prostě kabely pro napájení LED světel, když tak poraďte, zda CYA jsou OK, větší průřez nechci, max. v nouzi 1 mm2.

A nebo by šlo využít i tyto kabely - [ Link ]

Díky


o 28.07.2019, 12:12 | michall
Zkus to tady [ Link ] . Obchody s elektromateriálem mají tyhle malé průřezy jen 100m náviny. Nebo pokud ti úplně nezáleží na barvách, zkus nějaký kabel X krát 0,75 a rozeber ho, třeba [ Link ]
o 28.07.2019, 13:15 | HIGHTOWER
michall:

Tak měli by to, co chci, ale :-(
UPOZORNĚNÍ! 29.7. - 4.8.2019 CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ (ZAVŘENO). Děkujeme za pochopení! - což je pro mě na nic :-( Ale ukládám si je, pro někdy příště

Barvy bych rád zachoval, ať to není moc na prasáka
o 28.07.2019, 13:26 | michall | Upraveno: 2019-07-28 15:35:12
Ehmm, to jsem si nevšiml …

Tak tady [ Link ] , ale není to Praha 5. Nebo CYSY 3x0,75 nebo CYSY 5x0,75, mají jiné barvy, ale zas to koupíš v kdejakým elektro, třeba i teď hned někde v bau-bau.
o 29.07.2019, 19:52 | HIGHTOWER
Tak nakonec objednáno v eshopu Elima.cz Elima Elektro, Jičín, dodají to do druhého dne, poštovné zase tak velké není a měli vše. Než lítat po Praze, raději to poštovné zaplatím a mám klid. Díky
o 30.07.2019, 07:37 | DaveF
na licnu/lanko (CYA) doporučuju nalisovat dutinky(s barevným plastem), nebo aspoň oletovat/ocínovat.
Jde to samo i bez toho, jen je potřeba je "kroutit" a opatrně dotahovat šroubové svorky - malé drátky se lámou. Pérové svorky jsou v pohodě.

kleště na doma stačí i něco takového : [ Link ]

klidně od číňana i s dutinkami

o 31.07.2019, 19:56 | HIGHTOWER
Díky za info, rady. Mám pájku s příslušenstvím, konektory pro "čistou" instalaci, smrskávací bužírky atd., jsem celkem vybaven, jen jsem potřeboval narychlo, a hlavně na jistotu, kabely :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3002 sekund.