Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Potrebuji havarijni pojisteni

 o Navštíveno 5665x o
o 07.08.2019, 18:13 | xSam
Potrebuji havarijko na oktavku scout 135KW r.v. 2016. Delate nekdo prosim?
Dekuji


o 08.08.2019, 08:23 | thetuky
Timo stále umí...
o 08.08.2019, 09:05 | xSam
S Timem jsem v kontaktu, ale treba umi nekdo jeste lepe:-)
o 08.08.2019, 12:47 | Mr.Scully
Kdokoliv, kdo je třeba u Fincentra... podceňoval jsem je (a nemám tuhle profesi obecně rád), ale udělali mi super nabídku (kontakt dát nemůžu, protože to byl kamarád a nevím, jestli to dělá normálně). Ale v podstatě každej pojišťovací poradce má možnost srovnat nabídky a narvat tam ještě nějakou obchodní slevu.

(U auta za 1M platím ročně 24k za allrisk včetně povinného i připojištění předního skla. Internetové srovnávací portály mi všechny nabízely cenovky kolem 60k ročně).
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3306 sekund.