Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Set pračka + sušička

 o Navštíveno 5734x o
o 10.09.2019, 07:09 | filip146
Dlouho tu nebylo téma pračka, sušička. Co dnes pořídit za set, (jen kvůli stejnému dizajnu a možnosti postavit na sebe) za rozumný peníz a rozumnou kvalitu. Cca 25 tis.Rozhoduju se mezi AEG a BOSCH. Nebo i něco jiného? Slyšel jsem že AEG je na tom docela špatně s náhradními díly a servisem... Nebo Romo, Whirpool, LG, Samsung? Ale to AEG a BOSCH mi připadá asi nejsolidnější...


o 11.09.2019, 12:28 | Luke-Jeep
Narovinu po dlouhým vybírání a recenzích jsme koupil set od Beko a chrochtám si blahem
o 11.09.2019, 12:28 | Luke-Jeep
Narovinu po dlouhým vybírání a recenzích jsme koupil set od Beko a chrochtám si blahem
o 11.09.2019, 12:59 | Only_One
My máme doma pár let set od AEG a dělá to co má bez obtíží
o 11.09.2019, 13:12 | PlusOne
Tak abych vyrovnal misky vah, máme set od BOSCHE, pračka i sušička A+++, obě na 8kg prádla (přesný typ z hlavy fakt nevím...), MOC byla kolem 35.000,-, brali jsme přes známého se slevou. Obě neskutečně tiché, když zavřu dveře technické místnosti, ani nevím, že běží (poznám to až když pračka začne ždímat). Stojí na sobě, použili jsme mezikus s výsuvnou poličkou pro skládání prádla, doporučuju. Používáme čtvrtým rokem, poměrně intenzivně (tři malé děti), obě fungují naprosto bez problémů.
Myslím, že se spotřebiči renomovaných značek dneska v podstatě nemůžeš šlápnout vedle.
o 11.09.2019, 13:47 | Only_One
btw kdybys vybral AEG tak tu mám ten mezikus AEG SKP11 navíc a byl by dejme tomu za "děkuju" Udělal jsem remodelizaci koupelny a mám ty postřebiče vedle sebe.
o 11.09.2019, 14:38 | Kapka (M)
Only_One co za něj chceš?Předpokladam že na všechny AEG to pasuje..máme cca 2 roky starou sestavu..snad 7řadu myslím
o 12.09.2019, 07:33 | Only_One
no jak říkám, za děkuji, případně třeba čokoládu :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3612 sekund.