Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jaký hydraulický nízkoprofilový zvedák

 o Navštíveno 6372x o
o 21.09.2019, 05:24 | alans
Ahojte
jaký nízkoprofilový zvedák na auto do těch 2t.
Jen sem tam nebude to na každodenní použití.

Dikec


o 21.09.2019, 06:55 | crestik
mám toho poláka GEKO, uzvednout uzvedne, ale po chvíli neudrží, vždycky ještě pro jistotu podkládám dřevem. Na to moje použití to vyhovuje, a za těch 900 není o čem.
o 23.09.2019, 04:55 | alans
No prave ze nedrzi chtel bych neco kvalitnejsiho ale aby za to zas nebyl balik :)
o 23.09.2019, 06:43 | Spooky1
My máme myslím tyhle dva kousky. Je to to samy co to GEKO podle mě. Ale jeden drží jak židovská víra, druhý občas lehce propouští, ale slouží už pár let a spokojenost... nenechal bych zvedlé auto jen na heveru když pod něj lezu nebo bude zvedlé déle nikdy... [ Link ]
o 23.09.2019, 13:05 | walish
Já mám z Lidlu za 500 a taky drží už 5 let :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3385 sekund.