Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Audio do hospody - rada

 o Navštíveno 6848x o
o 26.09.2019, 07:07 | KaZaN
Instalujeme s pokladním systémem rozvody a nutěj nás i do audia, ale jak to moc neděláme.....
Tak moc prosím o radu... potřebuju do racku dát nějakej mix/zesík, kterej by měl vstup minimálně line in, aby mohli do toho pouštět nějaký internetový rádio z počítače...no a ven bych potřeboval aby to umělo minimálně dvě zóny, do každý zóny přijdou 4 satelitní repro na stěnu (ty taky nemáme, protože je někdo na stavbě stihl lupnout). V každý zóně by měl být i subwoofer (ani ten už nemáme), to se bojím, že bude háček.. Je to jen pro podkres hudbu, žádný bomby a samozřejmě jako vždy low cost zadání, původně tam chtěli koupit nějaký Genius Home Theatre :-(
Díkes


o 28.09.2019, 08:19 | KaZaN
Tak koukám na Dexoní ústředny
JPA 1186 rozhlasová ústředna
[ Link ]
nebo
JPA 1306 rozhlasová ústředna
[ Link ]

To by mělo stačit víc než dost...

Jen si nejsem jistej, jak vyřešit ty subwoofery, protože to jde s takovou ústřednou řešit jen aktivním subwooferem připojeným k jedinýmu Output výstupu. Ale předpokládám, že na to můžu připojit paralelně dva subwoofery, aktivní půjdou regulovat každej zvlášť, tak se holt nastaví na nějakou akorát mez a tak zůstanou.
Tak to snad z toho zbastlíme :-P
o 30.09.2019, 09:15 | Zdeny60
Nenáším hospody, co v nich řve rádio nebo stupidní odrhovačky z Evropa 2. Proto jsem už v hospodě nebyl asi 10 let. A ani mi to nechybí. Proč furt musí někde bejt nějakej kravál, když si chci s někým povídat??? Trochu OT.
o 30.09.2019, 12:20 | KaZaN
Zdeny60 Tak v tom se asi shodneme no, úplně umírám z kaváren, kde na sebe lidi musí řvát, protože majitel prostě má rád ten svůj jazzík na plný koule.... Nicméně právě něco tichýho v podkresu asi neprijemny není, když je to v souladu s typem podniku...což v tomhle případě má být.
o 01.10.2019, 06:13 | Milhauzz
Já bych tam dal receiver, kterej umí 2 zóny - je jich spousta. Ten co má i koncák na druhou zónu - je jich míň, ale jsou. Šířkově se to do racku vleze, na výšku to holt slupne 2-3U. A výstupy na woofery tím vlastně pořešíš taky. Navíc budeš mít dálku a možnost řízení po síti nebo rs232, pokud to bude potřeba.

A protože je to do hospody, bude tě spíš zajímat výbava, než zvukový projev.
o 01.10.2019, 17:49 | KaZaN
Milhauzz a nemáš nějaký tip na vhodný typ? A na repro? A na subwoofer? O:-)
o 04.10.2019, 06:20 | Milhauzz
KaZaN, čoveče, ani ti nevím, ale když je to hospoda, tak si říkám, proč tam nedat třeba Bose Acoustimass nebo něco podobnýho tohodle ražení. Třeba tady [ Link ] je něco, [ Link ] tady taky ...

Asi bych se vyprd tam dávat nějaký "velký" bedny, když jde jen o podkres, jak píšeš.
o 17.10.2019, 07:16 | flkovina
souhlas s milhauzzem, jinak pokud nejde o kvalitu tak třeba omnichronic dela primo zonove zesilovace s ruznymi pocty kanalu... aler to je bez do.
a souhlas s tim ze necpat nic velkého.. něco podobného jako bose dela vic vrobcu, slysel jsem třeba canton, který jsou asi dvakrát vetsi nez acustimas... a na hospodu dostatecne... bose když se dobře nakrmi tak udelaji solidni praci
o 17.10.2019, 09:07 | KaZaN
DO nepotrebuju, chci jednu krabici, kterou strcim do racku, nastavim na ni jednou vyvazeni zon a hlasitost, bude to umet dvě zony, pro každou 4 repro + subwoofer. Obsluha bude v kompu poustet nějaký jejich internetový radio, ktery maji vyzkoušeny a zajety a max bude ovladat hlasitost a on/off. Nic vic.
Řešení Dexonu je celkem ok a cena (13000) snesitelná, akorát jak je to 100V, tak repro jsou docela drahý (3300/ks) a subwoofer mají megadrahej (10000), jako na to na co to chci, je to zbytečně moc peněz :-(

[ Link ]

[ Link ]

[ Link ]

Na druhou stranu to tam moc nechci lepit a už vůbec ne z jetejch věcí bez záruky...
o 21.10.2019, 12:55 | flkovina
o 21.10.2019, 14:57 | PeepaZdeepa
Zkuste pana Krejču.. www.angelicaaudio.cz www.youtube.com/user/Angelicaaudio
o 22.10.2019, 19:26 | KaZaN
flkovina: Omnitronic MCD-4008, 8-kanálový zesilovač 8x 500 W mi nepřijde, že umí ze sebe vytlačit ještě výstupy na subwoofery nebo se pletu?
o 22.10.2019, 20:09 | flkovina
No jo, velká omluva, to mi nějak vlastně uteklo... jako bych nic neřekl... nenapsal...
o 03.12.2019, 18:19 | KaZaN
Náhodou nějaký tipy na slušný 100V repro, ale economy cena? A nějaký obstojný subwoofery, co nestojí desítku :-( Ono když jsem to sečetl před objednávkou, trošku jsem zbledl nad těma 70 klackama bez DPH :-( Subwoofer za 14 kus, satelity za 3500 kus. Já doufal, že to dám dohromady tak za 30 max 40 :-D Žádná diskotéka, podkres hudba, nic víc, nic míň.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3258 sekund.