Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > instalater-rada spad kanalizace

 o Navštíveno 5836x o
o 09.10.2019, 08:04 | brzda
zdar, vim ze je to tu rozmanity na profese, neumel by me nekdo poradit se spadem kanalizace? Takto mi to udělal instalater, který dělá RD v okolí ale všude jsem se dočetl o vyspádování 2-3%. V tomto spádu mám hlavní trakt KG 150, ale přípojky k němu (cca 1.5m KG 125) mi udělal cca 30%. Na jednu je napojeno WC + sprcha přízemí, na druhou kuchyň + WC a sprcha 2NP. Co si o tom myslíte? Děkuji za názory.


o 09.10.2019, 08:05 | brzda

foto k příspěvku  od brzda

o 09.10.2019, 10:16 | Dudelina
No moc se toho asi nestane. Bude to mít vetší rychlost, ale tady se obraziva moc vyskytovat nebudou.
Spíš bych chtěl, aby měl ležák SN8 (SN4 se ukazuje, že navěky není - prodře se)
No a taky se tě to teď nebude zrovna dobře zasypávat a hutnit s obsypem písku.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3315 sekund.