Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > jakou koupit susicku pradla? Ma nekdo predplaceny dtest?

 o Navštíveno 5882x o
o 03.11.2019, 08:42 | fredh
Zdar chlapi, klasika... potrebujem susicku pradla. Pritelkyne masiruje a ted v zime se ty tuny prosteradel nedaji ususit vevnitr na susaku. Na trhu je toho tisic, ale co a podle ceho vybrat, absolutne nevime... Cenove rekneme do 15000kc? Poradite nam nekdo prosim?


o 03.11.2019, 11:14 | Only_One | Upraveno: 2019-11-03 12:15:16
za 15 tisíc bude jakákolik sušička dělat co má. Vyber si spíš z funkcí - my máme AEG absolutcare funguje dobře, je velká na 8kg, takže požere i deku a to je fajn, ale nemá držák na boty třeba.. v téhle cenové už můžeš mít i ten typ co má samočistící kondenzátor, to je prej docela fajn, my musíme čas od času to vysát a vyčistit mezi žebry což mě nebaví když je postavená na zemi.
o 03.11.2019, 15:56 | xSam
Tak to ti poradim.
Zrovna minulej tejden jsem koupil Beko s petiletou zarukou.
Pred tim jsem mel taky Beko a vydrzela 9 let bez jedineho zaskobrtnuti.
Ted zacala trochu blbnout, urcite by sla opravit, ale nechtel jsem se s tim zabejvat.
Co se tyce funkcnosti nema chybu.
[ Link ]
o 03.11.2019, 23:48 | Mr.Scully
Máme taky AEG Absolutcare, je velká, dobře se ovládá a mají občas cashbacky nebo slevový akce a třeba prodlouženou záruku. Ale za ty prachy bude každá sušička plus mínus v pohodě.

Beko je levný, ale je to furt lowend z Turecka, Rumunska a Ruska. Nějak jim pořád nevěřím :-)
o 04.11.2019, 03:54 | walish
Mr.Scully - od doby, co Beko začalo sponzorovat Barcelonu, tak už moc levní nejsou :)))

K tematu: Taky AEG AbsolutCare a taky max spokojenost
o 04.11.2019, 07:49 | xSam
Mr.Scully, ja uz kaslu na predrazeny znacky, ktere nic nevydrzi. Viz moje mycka electrolux za 28tis, ktera tejden po zaruce prestala fungovat. Predrazena pracka AEG, ktera taky chcipla hodne brzy a byly s ni furt jen starosti.
Beko ma 5 let zaruku a to je pro me dulezite. Funguje tak jak ma a nemel jsm s nim jediny problem. Takze za me super.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3024 sekund.