Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: denon avr4500h vs marantz sr7013

 o Navštíveno 5423x o
o 21.11.2019, 07:19 | alans
Ahoj chlapi
Kterej vybrat je to jedna fa tak nevim bude to na kino a pak pozdeji k tomu konec na stereo popr. nejake jine alternativy. Diky vsem


o 21.11.2019, 08:48 | xSam
Za mě mohu doporučit Onkyo, já jsem velmi spokojenej.
[ Link ]
o 21.11.2019, 16:27 | Beda
Ani jeden jsem neslyšel, ale bral bych Denon (víc se mi líbí). Jak píšeš je to jedna firma, tak jsou parametrově dost podobné. Asi si už našel, ale i tak sem dám porovnání kdyby si to náhodou neviděl.
[ Link ]
o 22.11.2019, 09:39 | Milhauzz
Nevím jak u novějších, doba plyne a řešení koncových stupňů v receiverech taky, ale moje zkušenosti jsou, že Denon mě nikdy zvukově nenadchl (měl jsem doma na test jak 3xxx tak 4xxx řady), Yamaha byla vždy na spodkách strašně měkká a Onkyo mám, ale bez koncových stupňů (jen AV preamp) a Marantz jsem doma neměl :)

Nečekal bych, že kromě "referenčních" a vyšších řad bude ve zvuku nějaký propastný rozdíl. Pokud bych neřešil urpoutně zvuk, asi bych se řídil výbavou, například:

Ethernet pro vzdálené ovládání
Zone2/Zone3 možnost routovat i digitální vstup
Subwooferová výhybka
Možnost časovek na každý kanál (ale to už má asi dneska kde co)
Převod analogu na HDMI pokud máš nějakej starej flašinet co má tento výstup
Přiřaditelný 12V trigery, pokud jsou potřeba
Možnost manuální synchronizace zvuku všech kanálů vs. obraz (mám projektor, využívám)
Žádná modrá LEDka, nebo aspoň vypínatelné podsvícení volume (mě jakákoli modrá LED vyloženě pije krev)
RIAA gramo preamp (!) :)

Přehrávání multimédií ze sítě například neřeším, na to mám Kodi.



o 22.11.2019, 12:04 | alans
Pokud ta modra nepujde vypnout tak to taky nechci mne by urvalo jak to taha oci :D souhlas stebou.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3951 sekund.