Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Jakou baterii k džezu?

 o Navštíveno 6363x o
o 26.11.2019, 14:29 | TomT | Upraveno: 2019-11-26 15:30:22
Zdravím, máte někdo zkušenosti s nákupem pákové baterie z tohoto obchodu? [ Link ] ,chci tam jednu pořídit, ale rád bych, aby něco vydržela. Díky


o 26.11.2019, 20:31 | xSam
No jasně, je naprosto normální se registrovat na AHIFI klubu a řešit baterii ke dřezu, nic divného, vůbec:-)
Jinak k tématu, za mě už jen a jen GROHE.
o 26.11.2019, 20:36 | Zdeny60
Moje zkušenost po 20 letech: vyberu tu, která se mi líbí vzhledově a patří mezi levné - cca 3000Kč. A je mi jedno, od koho je. Dřív, než odejde kartuš, odejde batrie na vodní kámen v místech, kam se nedostaneš při údržbě. Spáry, hrany a pod. kartuš vydrží desítky let (třeba sprchová měla letos přesně 20 let a těsní, reguluje).nebýt celkové rekonstrukce koupelny díky zašlým obkladům kvůli Ca2+, tak by vydržela dalších 100 let. Bohužel, co odchází, je chrom, pokud se koupí nejlevnější šunt bez podkkladu pod chromem a ten pak bere za svý poměrně rychle díky používání kyselých čističů na vodní kámen. Dcera má nějaký šmejdy od frankce asi za trojku a taky zatím drží. Jen vápník dělá svoje...
o 26.11.2019, 21:21 | camron

foto k příspěvku  od camron

o 27.11.2019, 04:55 | alans
Jak pise xsam jedine grohe je to sice dražší ale vyplati se.
o 27.11.2019, 16:27 | dogeatdog
K jazzu jedině dobré pití, baterii bych nechlastal. Leptá to stůl.
o 27.11.2019, 18:45 | Mr.Scully
Ale zase je to první spamer, kterej propaguje Alzu, většinou propagujou všemožný neznámý rychloshopy :-D

Nicméně zeptat se, jestli tady někdo náhodou nemá zkušenost s Alzou, je vtipné samo o sobě :D
o 28.11.2019, 14:19 | DaveF
to je nějaká brigáda ? propagovat eshopy - práce z domova na PC ? :-)

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3346 sekund.