Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Vyhřívané vložky do bot

 o Navštíveno 6081x o
o 03.01.2020, 10:43 | Mr.Scully
Tušíte někdo, jak to vypadá na trhu s vyhřívanými vložkami do bot? Prohledal jsem eshopy, heureku i Amazon a výsledky jsou přinejlepším nedostatečné, málo recenzí a když už jsou, tak špatné :-D

Manželce kvůli její nemoci mrzne v zimě pravé chodidlo a je nutné ho intenzivně na procházce zahřívat. Chce něco, co se dá nabít přes USB a netahá s sebou na nohavici nesmyslně velkou baterii. Něco spíš hi-tech, o čem nebude při chůzi vědět. Na ceně nezáleží, výdrž taky není podstatná, 4-6 hodin stačí bohatě. Jde hlavně o komfort při chůzi, dostatečné teplo a snadné nabíjení někde přes kabel u počítače (takže určitě ne AA baterie).


o 03.01.2020, 17:48 | Mišell
Kupoval jsem před Vánoci v Lidlu za 600,- . Bral jsem to ženě do lyžáků, ale ještě nenastala zima na test:) Každopádně pocitově to hřeje, má to dva stupně výhřevu a baterky nejsou tak velký, jak by se u téhle ceny daly očekávat. Pokud by se ti to zdálo málo "hi-tech" , tak originální systém se jmenuje Therm-ic a tam už je víc možností, ale za jiný peníze...
[ Link ]
o 03.01.2020, 18:29 | Zdeny60
Než vložky, tak radši ponožky. Sice cena je cca 5500 Kč, ale aspoň ti funguje a dokáže to hřát cca 4 hodiny na maximální výkon. Baterie se páskem připne pod koleno, ovládání ve 3 stupních, nastavení přes MT (BT). Drahé, ale funkční.
o 03.01.2020, 18:30 | Zdeny60
Edit: 14 hodin :-) Jde o tyto (jen je máme za levnější cenu) : [ Link ]
o 03.01.2020, 18:30 | Zdeny60 | Upraveno: 2020-01-03 19:31:13
Zatím fungují a žena si nenaříká.
o 03.01.2020, 22:42 | JB
tahle firma asi bude dobrá, dal jsem si "erfahrungen auf deutsch" a lidi jsou spokojení. Tady máš od nich vložky.. cena podobná, jak píše Zdeněk.
[ Link ]
o 04.01.2020, 08:38 | Mišell
JB: Koukni na můj příspěvek v 17:48 :)

Mr.Scully: Jsou tam i ty ponožky jak postoval Zdeny a za lepší cenu.

Zdeny: Problém s praním není? Třeba u rukavic to chápu, ale ponožky se přeci je perou častějc...a kor tyhle umělý "smraďoši" :) Těch 7% Merina ve složení to asi nespasí.
o 04.01.2020, 08:51 | Zdeny60
praní problém není. jen je potřeba dodržet teplotu 30°C, i když nevím, proč by neměly snést větší a nesmí se prudce sušit třeba žehličkou a pod. Jinak nic.
o 05.01.2020, 11:08 | Mr.Scully
Jo, asi máte pravdu, že ty ponožky možná dávají větší smysl. Mrknu na to :-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3085 sekund.