Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Dvd X5 e70

 o Navštíveno 5853x o
o 09.01.2020, 15:24 | Tomášek | Upraveno: 2020-01-09 16:24:40
Ahoj kluci, resim do auta nejaky dvd pro decka dozadu, v predchozi x3 sem mel od predchoziho majitele dvd v operkach, ted resim co a jak.. existuje neco kultivovanejsiho jak drzak na tablet + tablet? Nerad bych nekde neco rezal, vrtal, atd :) diky


o 10.01.2020, 07:41 | mrazik | Upraveno: 2020-01-10 08:41:26
Ja mam v aute DVD operky z ebay a deti naprosto spokojeny. U tech drzaklu na tablet mam obavy co to udela v pripade nehody - dostat tabletem do hlavy nc moc. Operka vydrzela i nehodu a moje hlava toi taky prezila a nebyla to mala rana. Nic se nemusi vrtat nebo rezat, normalne se to vymeni za original operku.
o 10.01.2020, 13:33 | KaZaN
mrazik a jak se resi kabelaz? To pro mne nejbvetsi děs. Proto se mi nelibej ty tabletodrzakovy reseni, protoze ty choulostivy konektory nevydrzej nic ani doma natoz nekde v aute.
o 10.01.2020, 13:52 | mrazik | Upraveno: 2020-01-10 14:52:57
Kabelaz normalne skrz sedacku. Ty draty jsou vedene skrz ten drzak operky, ktery se zasune do sedacky. Dole pod sedackou se vyhakne potah operadla a kdyz tam strcis ruku, ucitis draty a protahnes je. Napajeni ze zapalovace vzadu a rozdvojit pro kazdou operku plus propojit obe operky (jedna je master, druha slave) a je hotovo.
Jedine co je videt je napajeni ze zapalovace a propojeni tech operek (ale to by mohlo jit schovat).
o 13.01.2020, 13:04 | Freerider
Chlapi, nemáte nějaký odkaz na ty opěrky? Asi googlim blbě, nemůžu nic najít. Taky by se mi hodily do Towna...
o 15.01.2020, 15:13 | Tomášek
[ Link ]

Prvni odkaz na googlu
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3028 sekund.