Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Umí někdo založit bankovní účet v USA?

 o Navštíveno 6349x o
o 14.01.2020, 18:03 | Duri
...da se to nějak řešit nebo je to nemožné když tam člověk nebydlí?


o 15.01.2020, 22:24 | Sau
Takto z Ceska to nejde, ale pokud v USA si tak u Wells Fargo by ti meli ucet otevrit enom na pas a nejaku mistni adresu.
o 16.01.2020, 06:16 | Duri
Sau: ja jsem právě v CZ, ale potřeboval bych platební účet a kartu mit USA
o 16.01.2020, 07:37 | Sau
Podle mne neresitelna situace. Ale letenky do USA uz nebyvsju tak drahe jak byvaly ;)
o 16.01.2020, 09:08 | Mr.Scully
Nestačí Transferwise? :-) Máš v tom vlastní americkej účet.
o 16.01.2020, 18:20 | Duri
SAU: o letenky nejde, sam mám 50-60letu ročně...ale ten účet s kartou bych potřeboval nějakým způsobem vyřešit

Mr.Scully: nějak jsem tam nenašel info o karte
o 16.01.2020, 18:25 | Sau
Tak snad ti poradi nekdo zkusenejsi, pac nevim. Podle ma to nejde. A jak tam budes, tak si ho tam zaloz, kdyz tolik letas.
o 16.01.2020, 19:45 | Duri
Sau: ja prave měl za to ze tam ale chtějí adresu a soc.cislo...
o 16.01.2020, 19:58 | walish
Kámoš, který tam žije, tak říkal, že po něm chtěli Legalni pobyt, adresa bydliste v USA, 2x ID, zaměstnavatele, příjmy atd.
o 16.01.2020, 22:36 | Mr.Scully
Transferwise je multiměnový účet, který si založíš megasnadno online (ani nevím, jestli chtěli občanku, možná scan jo) a dostaneš USD účet v New Yorku, GBP účet v Londýně a EUR účet v Bruselu. K tomu dostaneš embosovanou Mastercard, se kterou můžeš platit cokoliv kdekoliv. Všechno pochopitelně zadarmo. Já mám třeba převážně USD dolary, ale platím tím všechny měny (mám to navázané na Paypal), je to výhodnější než směnárny (o Paypalu ani nemluvě). Úplně technicky vzato je ta karta myslím britská, ale jistý si nejsem a nikdo to nikdy neřešil. Převody mezi měnami jsou pochopitelně velmi výhodné a za cenovky velmi blízké ČNB střed. A třeba ten USD účet využívám normálně pro lokální USD platby v rámci USA, ač jsem tam nikdy fyzicky nebyl. Jako fakt jsem nadšen, Transferwise využívám přes tři roky a je to nejlepší věc, co kdy kdo vymyslel od dob eBay. Využívám to i pro okamžité platby po Evropě, třeba na německý účty dojdou prachy za pět sekund a poplatek je třeba dvě eura nebo tak.

(Kdyby se někdo chtěl registrovat, tak affiliate link je tady :-D
[ Link ]
o 17.01.2020, 05:43 | Sau
Duri, walish: podminky muze mit kazda banka jine. U Wells Fargo je to tak jak pisu. Asi vycitili potencial tech milionu pracujijcich nelegalu a vyuzivaji toho. Ale samozrejme treba o kreditce si muzes nechat jen zdat, stacit musi jen debetka.
o 26.02.2020, 13:13 | Duri
Sau: A k tomu je normálně IBAN? Kdyby mi třeba někdo na to chtěl poslat EUR...
o 27.02.2020, 15:57 | Sau
Kdyz sem sa ho ptal, poslal mi tento odkaz, toz si ho mozes prostudovat - [ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3117 sekund.