Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: MiniSystém se streamem a bezdrát subwooferem

 o Navštíveno 5832x o
o 14.01.2020, 19:53 | KaZaN | Upraveno: 2020-01-14 21:54:18
Jako vždy hledám specialitu a nedaří se mi.
Hledám nějakej subtilní designovej minisystém, úplně nejvíc ideálně na zeď, aby nezacláněl na stole. No aby krom cédéčka, rádia/DAB, uměl i streamovací služby, aby měl analogovej vstup, ideálně dva přepínatelný a případně ještě optiku. Zároveň bych rád i subwoofer, ale jedině bezdrátovej, už není kudy k němu natahat kabel. Repro externí, k těm kabely natažené jsou. A mělo by to být bílé bo světlé... :-D
Dobrá zpráva je, že to nemusí mít kazeťák ani gramofon, jsem nenáročnej :-D
Tak kdyby jste náhodou něco takový vlastnili nebo tušili, kde to roste, podělte se...
Díkes


o 14.01.2020, 22:20 | KaZaN
Zatím nejblíž je asi Onkyo LS5200 White, ikdyž není na zeď.
Alternativně by na zadání mohlo pásnout i Denon Ceol RCD-N10 White s Denon SC-N10 White, ale to už bez subwooferu a opet ne na zed.
Případně ještě Onkyo CS-N575D Silver ale to už má černý repráčky :-(
A nebo ještě možná DENON RCD-N9 White ale zase repro je s černým čelem....
o 15.01.2020, 07:35 | Milhauzz
Čoveče, kdybys byl ženská, tak ty nároky pochopím :)
o 15.01.2020, 10:08 | KaZaN
Milhauzz , však jsi to odhalil, že je to pro ženskou :-D Dokonce pro tři najednou :-D
o 16.01.2020, 13:10 | Milhauzz
Linn Klimax? :)
o 16.01.2020, 19:07 | KaZaN
Milhauzz To vypadá trošku mimo finanční možnosti. Spíš kdybys z nudy mrknul na to co jsem našel, co z toho je nejlepší volba... :-P
o 17.01.2020, 07:36 | Milhauzz
KaZaN: já to spíš myslel tak, že bys to měl ukázat doma, jako přímej důkaz toho, jak to dopadá, když se vymýšlej pičoviny :)

Jako mrknout se můžu, ale mě tady ta spotřební elektronika nějak moc nebere ...
o 17.01.2020, 08:56 | KaZaN
Milhauzz :-D já už radši neukazuju nic, ještě by to mohl někdo chtít :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3436 sekund.