Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Mazda CX 7 - zkušenosti

 o Navštíveno 6857x o
o 31.01.2020, 08:30 | hawai
Ahoj. najde se tu někdo se zkušenostmi s Mazdou CX 7 ?
Uvažuju o pořízení nějaký ojetiny a zatím se mi líbí nejvíc právě tohle, rok 2010+ s naftovym motorem.

někdo nějaké postřehy, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat?


o 01.02.2020, 20:21 | rencek
Youtube video:
o 02.02.2020, 08:13 | Pglock
Kamarád má tuším 2,2 nafta.
Je s tím celkem spokojenej.
Najeto někde okolo 100k a už řešil nápravy a nějaký chujoviny. Občas zazlobí Bose.
Jinak to prej maká.

Asi jako všeobecně Mazda pozor na korozi
o 04.02.2020, 17:16 | Pglock
Kolego, prestan tady placat picoviny.
Prodejny to normalne je a cepy na to stoji stejne jako na tu tvoji slavnou ofci.
o 05.02.2020, 07:45 | LiborFab..
To je debata na úrovni.
Mrjgr trošku klidu a bude se ti i lépe psát.
o 05.02.2020, 10:57 | hutchins
Mám CX-7 rok a půl ovšem benzín, 2008ku, jezdila jen ČR. podvozek je náchylnější díky českému tankodromu ale nijak extra oproti ostatním značkám, stejně i více rezne ale mechanik si poradí. Karoserie drží, ještě jsem rezavou CX-7čku neviděl. Stejně tak výfuk zatím v pohodě. Elektronika zatím funguje bez problémů, mě osobně pouze nefunguje spínač pro bezklíčové odemykání u řidičových dveří a přední parkovací senzory se nevypínají za jízdy což je otravné za deště nebo sněžení, zatím jsem opravu neřešil. Auto je na svou velikost těžké takže spotřeba je vysoká. Zase dobře drží na cestě a je cekově bytelné. Co se týče vnitřního prostoru tak na šířku dostačující délka slabší ale stěhovák už nepotřebuju. Co se naftového motoru týče neporadím s kvalitou, dpf se nevyhneš ale překvapilo mě Ad Blue, tam je to na zvážení. Co se týče výměny žárovek zatím jenom přední parkovačka to byl opruz, musel jsem sundat podběh. Co jsem v rychlosti proletěl ceny náhradních dílů tak spotřební věci jsou v normální cenové relaci octávie, samo něco je drahé něco ne. Ceny aut padly docela rychle dolů já jsem přeplatil jako vždy, tehdy nebylo z čeho vybírat, teď je jich mnohem víc na prodej. Kolega MrJGR by si měl vytříbit slovník.
o 05.02.2020, 17:59 | Zdeny60
Předpokládám, že s 2,3DISI jezdíš na 98+ oktanů. 95 je poukázka na problémy (karbon). jinak 2,3 mi žrala i v 3MPS, já jsem známej ekojezdec a pod 8,5 jsem se nedostal, ani když jsem ji půl cesty tlačil :-) Tak CX7 bych šacoval na 12-15/100:-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3236 sekund.