Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > servis kávovarů?

 o Navštíveno 5858x o
o 10.02.2020, 19:20 | Beda
Sháním jestli někdo nevíte o solidním servisu automatických kávovarů v Praze kde to opravdu rozeberou, vyčistí a případně vymění těsnění a ne jen otřou zvenku? Nejlépe pokud máte osobní zkušenost nebo se tu někdo najde kdo to dělá? Mám Siemens EQ7 Plus, funguje, ale už by si zasloužil větší servis.


o 20.03.2020, 11:12 | MisaBure83
Pokud je to hodně znečištění, pak pro mě zavolám osobu, která to vyčistí.
o 20.03.2020, 12:23 | Cviklik
Hlavně se vyhni firmě Jablum na Poděbradské ale ti asi Siemens nedělají.Mám ty nejhorší zkušenosti co můžou být.
o 21.03.2020, 11:50 | Beda
dal jsem to firmě v Michli a spokojenost
o 21.03.2020, 13:00 | cezetko
Jaké firmě?
Já jsem dal kávovar do PHservisu a musím tedy říci, že katastrofa.
o 21.03.2020, 14:18 | gizmi
Proč Jablum špatně? Je možné se rozpovídat? Byl jsem tam 2x a pohoda. Naopak je to místo, kde rozumí kávě a ta jejich pražírna je prostě luxus.
o 23.03.2020, 19:37 | camron | Upraveno: 2020-03-23 20:37:53
Proc platit servisu tisice, kdyz si muzes cele sady tesneni koupit (ebay apod.) a kavovar si vycistit sam? Pokud neni clovek vyslovene jantar, tak na tom nic neni. Sam si takto leta "servisuju" Juru.
o 24.03.2020, 21:03 | Cviklik
Hele,měl jsem tam 2x na záruční servis F50 a pokažde mi ji předali jako opravenou(pokažde se stejnou závadou).U první reklamace jsem tam posílal na přetěsnení F50 od známeho.Za opravu platil neco okolo 4-5tis. a jak mu to přijelo tak zjistil že je špatně poskládaný a tekla z něho voda mimo.Ja jsem si třetí servis už po záruce jsem si platil ze svojeho a opět to samé.Akorát mi dali jako cenu utěchy 100g te jejích kavy za těch mojích cca 3500kč.Nakonec to vyřešil servis v Ostravě,už mě to nebavilo vozit do Prahy.Tak že firmu Jablum Liberec a ten jejich pojebaný servis v Praze už nikdy více.Slyšel jsem že Jura jim dokonce odebrala oficialní záruční servis Jura.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3212 sekund.