Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Špatné tlumiče?

 o Navštíveno 5709x o
o 12.02.2020, 05:21 | Losky | Upraveno: 2020-02-12 06:27:34
Ahoj, před třemi měsíci jsem koupil Mondeo MK4 Titanium X se sportovním podvozkem. Ten ale první majitel po nainstalování S paketu asi usoudil, že bude lepší sériový podvozek a tak tam jsou jiné tlumiče a pružiny. Problém je, že auto je dost tvrdé při přejíždění malých nerovností a při sjíždění s retardéru se auto ani nějak nezhoupne, spíše jde dost natvrdo. Doma mám ještě Rapida a Roomstera a ty takové věci zvládají perfektně.
Podle jednoho známého, který má stejný rok i motorizaci jsem si zjistil co má za tlumiče a pružiny a budu dávat nové tlumiče Sachs. Je možné, že by tlumiče dělaly auto tvrdé? Auto nerovnosti bere, ale je to jako když bych jezdil na snížených pružinách za mlada:)Prostě mi to nepřijde pohodlné a když už i Roomster N1 tlumí lépe, tak si myslím, že je něco špatně. Pneu sjeté nejsou, auto se po rozhoupání okamžitě uklidní a vyteklé nejsou. Nějaká rada?
Ještě doplnim, jedná se o 2011 a najeto skutečných 148tis km. Jen mám obavy, že současné tlumiče jsou z roku 2008, viz. Foto


o 12.02.2020, 05:28 | Losky | Upraveno: 2020-02-12 07:31:44
Foto

foto k příspěvku  od Losky

o 13.02.2020, 18:30 | dj.DEKL
posli VIN
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3412 sekund.