Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Oprava konektoru vyhřívaného okna

 o Navštíveno 5964x o
o 23.09.2020, 07:10 | Milhauzz
Brý ráno,

náhodou jsem zjistil, že mi upadl konektor ze zadního skla. No bodejť, starý kábro, střecha jezdí nahoru dolů, tak to časem upadlo.

Opravoval někdy někdo? Něco mi říká, že pájení na sklo asi nebude to pravé ořechové. Nějaká vodivá lepící pasta? Má někdo praktické zkušenosti? :)

Jako první verze je nechat to být, používat výhřev zadního okna v kabriu je asi stejně tak četná jako potkat na koupališti žirafu, ale mě to prostě nedá. Druhá možnost nový sklo, ale představa výměny skla mě úplně neláká z důvodu obavy, co bych provedl plátěné střeše.

foto k příspěvku  od Milhauzz



o 23.09.2020, 13:22 | michall
Když se ti povede mechanicky uchytit ten kabel, tak by mohlo pomoci [ Link ]
o 23.09.2020, 13:23 | AR
svého času jsem to opravoval na shades a normálně jsem to tam připájkoval :D
o 23.09.2020, 15:11 | Miky_CZ
Vykašli se na to.
Já použil vyhřívání zadního okna na XK8 cabrio a sklo puklo.
Nejde koupit nové samostatně pouze celá střecha za lidových 75tkč.
Nakonec se okno podařilo sehnat v polsku ale ukecat někoho, kdo ho v té plátěné střeše vymění byl taky oříšek.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3442 sekund.