Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Dvousloupovy zvedak na doma

 o Navštíveno 5674x o
o 29.09.2020, 09:48 | Tomášek
Ahoj kluci, planuju do dilnicky poridit zvedak na domaci pouziti, plus sem tam nakej melouch.. co byste doporucili? Dekuju


o 29.09.2020, 13:21 | kincmar | Upraveno: 2020-09-29 15:22:09
Ahoj, moc ti neporadím , jelikož momentálně hledám něco podobného co ty. Co jsem prošel různé firmy, tak mi zatím vychází cenově nejlíp nějaký hydraulický dvousloup od tohoto prodejce na bazosu [ Link ] --
Předpokládám že to stejně bude překup od poláku, nebo tak něco. Třeba má někdo více zkušeností a poradí .

edit: Ne, nedělám si reklamu :)
o 30.09.2020, 13:37 | Only_One
Já jsem koupil Twinbusch 242PE. Rámy německé, střeva čínské, zpracované slušně, zvedne 4,2T. Za mě spokojenost poměr cena výkon. Hledal jsem jeté zvedáky, ale po pár obhlídkách jsem to rychle zavrhnul. Šroubové "po repasi" obvykle byly total na šrot a vyžadovali by velmi brzo výměnu matek a dalších součástí za hříšné prachy, většina zvedáků absolutně bez dokumentace, že ani nebylo jasné jakou mají mít šířku.. Raději jsem vzal novej a je klid :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3414 sekund.