Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: levný NTB na doma pro dceru

 o Navštíveno 6303x o
o 15.10.2020, 13:04 | Kapka (M)
je tady dost Itaků :-) potřebuju nějaký levný NTB na doma pro dceru kvuli distanční výuce+ taková ta klasicka youtube apod..není to kvuli nějakým hrám atd..Nechce se mi jí pujčovat svuj NTB,kde mám dost věcí o které bych nerad přišel..
Takže mě napadlo nějaký starší NTB-jak jsou na tom Dell Latitude?
např:
[ Link ]
[ Link ]


o 15.10.2020, 16:26 | DaveF
nejsem IT ale několik NB jsem takhle instaloval a doporučuju vyměnit disk za např. 240GB SSD, stojí 700 bez DPH a je to znát.
Jen si dej pozor, že některé notebooky vzhledem ke stáří nemají podporu pro win10 a může být problém s ovladači.

o 15.10.2020, 17:13 | kiklop32
Určitě SSD a fullHD (1080p) rozlišení na nějaký 900p nebo dokonce 720p se fakt koukat nedá. Cokoliv co má CPU sandy bridge a výš, to poznáš tak, že název CPU začíná číslem 2 např. 2540M, by neměl mít problém s WIN10

[ Link ]
o 15.10.2020, 21:49 | Kapka (M)
bude to fakt jako druhy NTB do rodiny..takže klidne zatim oželim SSD ...jinak samo ve vsech pocitacech co mam doma i v praci mam SSD+HDD...Co ty Dell Latitude? Jsou OK? Protože než kupovat nejaky novy ASUS,který za chvilku odejde (panty apod) tak bych vzal holt treba neco staršiho ale kvalitnejsiho..
o 16.10.2020, 06:58 | pali
U nas v praci se vyrazovali Latitude a kupovali novy. Mam ho doma cca rok a pul. Je to Latitude 6420. Vymenil jsem disk za SDD a pridal RAM na soucasnych 8GB a nemuzu si stezovat. Oproti HPcku co jsme kupovali novy manzelce za 14k 2 roky zpet je to nebe a dudy. Naprosto skvela klavesnice na psani, ntb rychlej, bez znamek opotrebeni. Panty drzi, konektory vsechny fungujou (na tom HP nejede jedno USB. je vychozeny). A to na nem delam od brezna homeoffice 10hodin denne. Za me muzu doporucit.
o 16.10.2020, 08:00 | Kapka (M)
pali : díky moc za "recenzi" :-)
o 16.10.2020, 09:46 | Kapka (M)
to all: Neprodáváte někdo DELL Exxx ..min 14" i5/4GB RAM win10
o 16.10.2020, 11:32 | Milhauzz
Hele, řešil sem před rokem ... myslím, NTB jako náhradu pro mámu, co už žije sama. Použití banking, internet, nějaký to video a email.

Šel sem na to od lesa, web zelenýho uřvanýho zmrda, notebooky, parametry FHD + SSD, nejlevnější, jakejsi Acer, cvak kartou, druhej den byl doma a je to.

Jeslti je to v tom i3/i5/i13514564 je úplně jedno, pokud na tom neděláš cokoliv, co by extrémě ždímalo procák.
o 16.10.2020, 13:45 | sonyk02
Nebo ještě koukni po nějakých zánovních/starších LENOVO ThikPad to jsou celkem dobrý NTB.
o 16.10.2020, 20:15 | Harryp
To Milhauzz: Aktuálně to není tak jednoduché. NTB v běžné produkci ,řekněme do 15tis. jsou totálně nedostatkové zboží. Je celosvětový nedostatek...

To Kapka: Dnešní Pentia mají mnohdy větší výkon, než staré generace i5 :-))) Tato čísla už dávno nejsou vodítkem. Nejde úplně o samotný výkon CPU, ale hlavně integrované GPU.

o 17.10.2020, 08:42 | riviera.kidd
Tohle bylo nedavno snad za 14tis
[ Link ]


A celkem pekny je tohle
[ Link ]

Jen se dokoupi windows, koupit Legalni licenci z vyrazenych kompu je par stovek
o 18.10.2020, 09:57 | Cossie
Kapka: bracha něco má , pokud je to ještě aktuální mail ti funguje ? Případně kam se muže ozvat ?
o 18.10.2020, 12:59 | Kapka (M)
Cossie: klidne davidkapka(zavinac)gmail.com
v patek jsem mluvil s klukem co tohly repas NTB prodava..a říkal že za posledni týden prodal všechno co měl ..cca 100 NTB :-)
všechno kvuli domaci vyuce a home office
o 26.10.2020, 10:23 | Ravo
Já ještě doplním info z distribuce. Jak tady zaznělo, je zoufalný nedostatek NTB pod 600€ a bohužel výrobci napříč nestíhají vyrábět/dodávat, je avizováno že až do konce Q4 už nebudou další dodávky. Takže už jen to co je skladem u distributorů a počítejte že cena poleze nahoru. Ve velkoobchodu je teď momentálně slušná řežba kdo nakonec "oholí" koncáka, protože bude mít skladem.
o 26.10.2020, 12:10 | Milhauzz
No jo, doba přebytku a "všechno hned" je asi definitivně v tahu.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3445 sekund.