Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Lyže-hory ČR 2021?

 o Navštíveno 5955x o
o 05.01.2021, 17:08 | Kapka (M)
Kluci přemýšlím kam letos na týden na hory (unor) s dcerou (7let) ..Protože jsem asi zatím jenom 2,tak zůstaneme tady v ČR... Máte někdo typ na hezký lyžařský areál-podmínka je lanovka kvůli malé (zatím jezdila jenom Italie na lanovkách).. Muže být klidně něco menšího,já se vyblbnu na prkně kdekoliv..Já znám akorát ty velké typu Špindl,Klínovec.. Samozřejmě vše se bude odvíjet od toho debilního PSA :-(


o 07.01.2021, 10:24 | J-T. (P) | Upraveno: 2021-01-07 10:25:02
Můžeš přijet k nám: [ Link ] Docházkovou vzdáleností (200m) je menší vlek - poma, 5km pak Harrachov, Paseky, Rejdice - kde je všude sedačka. Paseky jsou pro děti ideální, Rejdice pak pro prknaře ráj, sám tam rád vyjedu když je čas.
S cenou něco vymyslíme, když jsi AHC pozitivní :-) Dej vědět.
J-T.
o 07.01.2021, 10:26 | J-T. (P)
Jako bonus dceři můžu "dát" společnost mého 7- mi letého syna a 4 leté holčičky :-)
o 07.01.2021, 13:54 | Kapka (M)
J-T. : díky za typ,beru v potaz..uvidime za 14 dní co vymyslí zase za kokotinu vláda.. Jinak samo bonus beru,s tím nemám problém :-) posledni dobou mám pocit že funguju občas jako vychovatel v družině :-)
o 07.01.2021, 14:06 | J-T. (P)
Kapka: Jasný, my jsme z toho už taky na prášky :-( Procházet už přes měsíc zavřený hotel je na psychiku masakr a to to ještě zdaleka nekonči :-(

BTW: Tebe spíš čekám na baru :-), děti pošleme do herny a my si v klidu dáme pivko a panáka :-)

Dej vědět až to bude aktuální.
o 07.01.2021, 14:12 | Kapka (M)
Na tohle mám svůj názor..hlavně že v kaufu se mačka xx tisíc lidí denně..ale na sjezdovku nemužeš,kde máš rukavice,čepici(helmu) a šátek přes hubu..
o 07.01.2021, 15:08 | Harryp
J-T: Mě už příjde, že Ti volové nahoře chtějí, aby nám všem "jeblo" v palici...

Kapka: Kdyby jen supermarkety, ale MHD. Naopak sportování, které by vedlo k větší imunitě totálně zakážou :-( Stojí nad tím vším rozum stát, ale miliardy vesele utrácejí.
o 07.01.2021, 16:17 | crestik
prostě...musí se to provočkovat, chca, nechca :-/
o 08.01.2021, 11:03 | Mr.Scully
Ono je holt zakázaný to, co se zakazuje snadno... jakkoliv je pochopitelně daleko větší riziko nákazy v MHD nebo v marketu (ale ani jedno z toho reálně zakázat nejde... nedonutíš lidi, aby jezdili autem, když auto nemají). Já třeba ženu všude vozím, do MHD letos rozhodně nevlezu, ale u nás je těch faktorů víc (v podstatě celá naše rodina je z víc důvodů riziková skupina a fakt to chytnout nesmíme).
o 08.01.2021, 11:54 | Kapka (M)
docela zajímavá reportáž..poštou prošlo cca 2600 lidí..a večer nic,nažadném povrchu nula viru..
[ Link ]
o 08.01.2021, 12:15 | Mr.Scully
Podle mě je naprostá drtivá většina nákaz v práci, ve škole a pak doma. Nějaké markety, pošty, sporty, restaurace... mizivé procento. Jenže neřekneš dělníkovi u pásu, ať si vezme home office...
o 18.01.2021, 14:36 | Kapka (M)
J-T. : možná vidím aspon malé světlo na konci tunelu..ten blbec z vlády něco naznačoval v TV že uvažují o možnosti ubytovaní na horách..asi by byl nutný neg.test pro hosty.. tak já se modlím aby to nejak klaplo..tak se mnou počítej když tak ten týden od 20.unora
o 20.01.2021, 11:44 | J-T. (P)
Kapka: Taky doufáme, že s nějakým omezením nás už od února pustí... Hoď prosím info na e-mail: ubytovani.cert /zavináč/ gmail.com
Kolik Vás bude, kolik je klukovi let, jaký přesně termín. Hodím ti pak nezávaznou rezervaci a pošlu platební podmínky.
Očekáváme, že jakmile to uvolní tak rezervace pojedou o 106, jak tomu bylo minule. Lidi se teď bojí objednávat, ta nejistota je nejhorší...

Díky

J-T.
o 21.01.2021, 11:37 | Kapka (M)
J-T. : máš to v emailu..díky
o 21.01.2021, 19:49 | riviera.kidd

foto k příspěvku  od riviera.kidd

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3473 sekund.