Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > Kde sehnat ladene svody?

 o Navštíveno 5555x o
o 10.01.2021, 20:37 | xSam | Upraveno: 2021-01-10 20:39:28
Ahoj,
potreboval bych sehnat, nebo nechat udelat ladene svody na Suzuki Vitara 1,6 8V 58Kw.
Chtel bych aby byly spise naladene na kroutak, nez na vykon. Da se to nekde nechat udelat, sehnat?
Nemate prosim nejake tipy kam se obratit?
Jde mi hlavne o funkcnost, nikoli vzhled.
Moc diky
xSam


o 11.01.2021, 09:20 | Spooky1
Já si kdysi nechával dělat komplet výfuk včetně svodů u pana Pajkrta v Tišnově a spokojenost obrovská, cena byla tehdy taky lidská... ale je to fakt dlouho...
o 11.01.2021, 10:59 | xSam
Spooky, moc dekuju. S panem Pajkrtem jsem mluvil a je videt, ze tomu rozumi.
Bohuzel je to pro me z Roudnice nad Labem opravdu silene z ruky a vzhledem k tomu, ze auto je nepojizdny neni realne to s nim poresit.
Prosim tedy jestli mate najake tipy, stredni cechy, praha a podobne. Dekuju moc.
xSam
o 11.01.2021, 11:08 | Tuner#2 | Upraveno: 2021-01-11 11:08:43
Pan Hricina dělá svody na míru, ale není to z hlediska výkonu žádný extra přínos. Na Škodovky je řada lepších, ale dělají jin Škodovky. V zásadě to chce svody 4/2/1 aby byl lepší spodek,ale i tak bez ostatních úprav tam nebude víc, naopak se tam dá i ztratit.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3294 sekund.