Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > OT: nedělá tu někdo repasované tiskárny?

 o Navštíveno 5404x o
o 19.03.2021, 09:25 | Only_One
Celkem bych využil nějakou lepší stanici na tisk a kopírování, barvu A3, co by uměla duplexní kopírování.

Zatížení je +- 15- 50000 stránek A4 černobíle, ale nyní se začínají hromadit zakázky kde bych potřeboval plnobarevný tisk na A3 což mi inkoustovka nezvládá udělat, krabatí papír a nevypadá to hezky, takže musím platit copycentra a už mě to neba.

Tak mě napadlo, že bych pořádil do kanceláře nějakou repasovanou věž co by to všechno zastala, ale potřeboval bych nějaký zkušenější náhled na tyhle stroje nebo doporučení atd..

Takže nezabývá se tu někdo nějakým takovým oborem nebo nemáte někdo na prodej nějakou takovou tiskovou věc?


o 22.03.2021, 12:17 | schwaboid
Čau, my máme Canon imagerunner C5030, dá se sehnat repásnutý, jen kámoš co jí od něj máme a dělá nám servis bude ještě 14dní v karanténě. Telefon na mě 603 579 928 Roman
o 03.07.2021, 09:26 | Klobouk
kámoš taky dělá, ale myslím že zrovna tvé požadavky jsou celkem dost mimo většinu strojů které běžně točí. Pokud teda požaduješ barevnou z důvodů že fakt barevně tiskneš něco co má trochu vypadat

o 07.07.2021, 08:16 | Only_One
už jsem vyřešil - Minolta bizhub C308. Nechápu, že sem to nepořídil už dávno.
o 19.07.2021, 21:35 | gizmi
Škoda že jsem to nevěděl, já prodával 4 kusy Minolta bizhub C224 včetně vazače. Sám jsem si jednu nechal a jak píšeš - prostě pecka. Zabírá to sice místo, ale nemusím nic řešit.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3206 sekund.