Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > TV v piche

 o Navštíveno 4768x o
o 22.02.2022, 22:41 | worm03 | Upraveno: 2022-02-22 22:49:09
Udělal se mi na televizi takovej flek. Nejdřív jsem si myslel, že se tam něco jenom odráží... Je to takovej "bumerang" a na černý není vidět, na světlý docela dost a když je tam bílá, tak je to vidět nejvíc. TV je zahnutej :) Samsung. Čím to může být? Díky

foto k příspěvku  od worm03



o 22.02.2022, 22:51 | worm03

foto k příspěvku  od worm03

o 23.02.2022, 13:08 | M.a.R.i
Jen taková úvaha, neříkám, že to je pravda...
Mám 200cm QLED od Samsung. stará cca 4 roky. Byla to jedna z prvních QLED a mám tam téměř stejné vady v obraze a na více místech. Nezhoršuje se to a kdysi jsem TV kupoval za 1/3 cenu s touto vadou.

Co jsem si četl o QLED, tak je to něco na způsob další vrsty u LCD a přijde mi jak, kdyby se ta vrstva/síť rozpadla a proto to dělá takovéhle "mapy". Ale nevím, zda ty máš taky QLED....
o 25.02.2022, 13:40 | worm03
M.a.R.i QLED to není. Vada se objevila po více než 4 letech. Zřejmě se odchlípla nějaká vrstva, ale protože to nechci rozebírat, tak jen odhad. TV puštěná víc jak 4 roky každý den 16 hodin :-)
o 22.04.2022, 13:59 | worm03
Tak prej je v tom samolepicí podsvícení a po čase se to může odlepovat (běží 16 hodin denně :-)). Pokud by tam byl přístup, tak by se to dalo přilepit, ale nikdy jsem to rozebraný neměl... Neví někdo, jestli je to přístupný?
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4355 sekund.