Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Jakou IPTV?

 o Navštíveno 5594x o
o 28.02.2022, 08:16 | LukeFab
Poradíte jakou IPTV? Momentálně zkoušíme 3 měsíce Vodafone, ale je to nepoužitelný. Prostředí je zpomalený, seká se a zpětné přehrávání padá. Pomůžeme si lepsi.tv? Díky


o 28.02.2022, 11:07 | worm03
Používám lepsi.tv a chtěl jsem už odejít, ale netuším, jestli je to jinde lepší... Chvíli funguje dobře a pak se začne sekat, posunout se zpět trvá nekonečně dlouho, pořad je nedostupný atd. Nějakej zázrak to úplně není.
o 28.02.2022, 12:01 | Only_One
my máme v rámci Plzeňského Pilsfree [ Link ] nejdřív jsem žádné IPTv nevěnoval pozornost, ale teď už ani nevím, kdy naposledy jsem použil klasickou anténu. Za mě v pohodě na všech platformách, Jak telka tak tablet i zpětné přehrávání. Neznám jiné platformy, ale HDčko běží, výpadky jsem nezaznamenal takže za mě pohoda
o 28.02.2022, 17:06 | mourl
Už asi 2 roky jedu na sledovanitv a jsem nadmíru spokojenej.Appku mám na Nvidia Shield a jede to fakt dobře, zpětný přehrávání taky OK. Mám to teda v rámci připojení McFiber za zvýhodněnou cenovku...
o 01.03.2022, 16:13 | Mr.Scully
Naši plzeňskou IPTV jsem používal léta, ale v poslední době potřebuju hodně třeba O2 TV Sport apod. a ta jejich aplikace O2 TV je naprosto zoufalá, playback sice fajn a neseká se, ale vyhledávání naprosto nelogický, je prakticky vyloučený tam něco najít v těch stovkách kanálů. Ale tyhle O2 TV asi nikde mimo O2 k dispozici nejsou, co?
o 01.03.2022, 16:39 | Only_One
ono ti asi nezbyde než prostě postupně zkoušet než si najdeš rozhraní, co ti sedne. Každý to má na něco jiného, mě stačí, že jsou kanály v HD, což normální DVBT nemá kromě ČT a zpětně nemám čas honit pořady i když to jde.
o 01.03.2022, 18:36 | capo
lepší.tv
rodičům se taky seká, ale bude to nejspíš lokálním providerem wifi. já bydlím vedle ale mám VDSL a funguje dobře.
o 01.03.2022, 21:32 | P.E.T.R
Používám sledováníTV a na rally přenosy O2.
o 05.03.2022, 08:06 | vlados_dyk
Ahoj, pokud chces porovnat parametry a nabidku vsech hlavnich IPTV, tak nedavno vysel peknej prehled v IT casopisu. Myslim, ze sem si ulozil, tak klidne napis a poslu. Jarda
o 05.03.2022, 09:36 | schwaboid | Upraveno: 2022-03-05 09:37:11
Máme PODA.tv a taky tragádie, optika sice až do bytu, ale zpětné přehrávání je na mrtvici, minimálně jednou za večer vypnout/zapnout STB, ovladač si žije vlastním životem .... Předtím Centronet, UPC
o 07.03.2022, 06:04 | jok3r
4net.tv a za rok se mi ještě nesekla, netroufám si odhadnout jaký na to má vliv optika až do domu
o 07.03.2022, 19:59 | LukeFab
Nakonec zkouším lepsi.tv a zatím asi spokojenost. Oproti Vodafone tv a Kuki opravdu svižný a i ovládání vyhovuje
o 14.03.2022, 16:07 | worm03
Co tohle?
[ Link ]
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.355 sekund.