Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Ostatní > R: Pokuta z Itálie-Fake?

 o Navštíveno 4065x o
o 13.01.2023, 20:05 | LukeFab
Jdu si pro radu. Dnes jsem ve schránce našel dopis s "pokutou" z Itálie. Chcou po mě zaplatit 36Euro, ale já v tom roku vůbec v Itálii nebyl ani neřídil auto s touto značkou, kde jim evidentně navíc chybí jedno číslo. Cos tím?

foto k příspěvku  od LukeFab



o 13.01.2023, 20:05 | LukeFab

foto k příspěvku  od LukeFab

o 14.01.2023, 18:55 | Crimson
čtu dobře r.2014 ?
o 17.01.2023, 14:53 | Kapka (M)
přišlo ti to doporučene?...na nějaký podpis?..pokud ne..tak jsi vlastně nic nedostal :-) ..řešil jsem neco podobného z Rakouska..3x mi přišlo obyčejný dopis bez podpisu..skončil v koši..a nikdy jsem nic více neřešil
o 19.01.2023, 09:44 | Only_One
o 19.01.2023, 19:13 | LukeFab
Doporučeně to nebylo a stejně jsem to omylem vyřešil tak, že jsem si to bral do firmy na oskenování a omylem jsem to vyhodil do kontejneru a tam jsem to při přehrabování stejně nenašel, takže uvidím. Každopádně SPZ je z motorky, kterou jsme vlastnil, ale v době údajného přestupnu jsem byl na operaci ramene. Nikdo jiný s tou motorkou nejezdil a nikdy ani v zahraničí nebyla, takže o to je to divnější. V itáli jsme byl až v roce 2018 autem s úplně jinou RZ.
o 20.01.2023, 08:21 | Crimson
To, že ta motorka v Brenneru nebyla asi neukecáš, když jí tam kamera cvakla, otázka kdy to skutečně bylo a kdo byl vlastně majitel v té době, ale že ti to přišlo "ne" doporučeně, na tom se dá zahojit, přesně jak píše Kapka, nic jsi nedostal ..
o 22.03.2023, 09:41 | LukeFab | Upraveno: 2023-03-22 09:41:21
FYI, tak jsem psal email na info.auto-en@nivi.it 15.1.2023, přišla mi odpověď, že email nebyl ani doručen, že schránka neexistuje. Mezitím přišel další dopis z Itálie, ale ignoroval jsem to. Dnes mi odepsali na email viz obrázek.

foto k příspěvku  od LukeFab

o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3673 sekund.