Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EMMA > repro dveře

 o Navštíveno 8429x o
o 06.05.2010, 17:38 | rebel
Vím ,že se to tu už řešilo ,ale nejsem z toho moudrej.Kolik může být tedy repro v předních dveřích? Muže bejt v každých dveřích 3ks -16tek repro?

Díky Milan


o 06.05.2010, 18:20 | Etien (M)
no, nechci radit nekomu, kdo ma takovou znalost pravidel jako Ty, navic nevim, zda jsem v Tvych ocich dostatecne kompetentni, nicmeneodpoved na Tvou otazku zni ano, v kazdych prednich dverich muzou byt 3ks 16tek repro ;-)
o 06.05.2010, 18:51 | rebel
eti: já ti děkuji a vzhledem ktomu ,že mi utekl sraz a nevšiml jsem se a tak se raději zeptám za zeptání nic nedám a jak jsem psal minule tak i soutěžící mají vady a né vždy vše ví a to platí i u mě.A nerad by sem známímu poradil špatně, mě se to netýká já letos nejedu.A ještě jednou díky
o 06.05.2010, 19:20 | felda16
1 par 20cm alebo neobmedzeny pocet 16tok :-D
o 06.05.2010, 19:25 | rebel
Jo jo to jsou věci felda taktéž děkuji
o 06.05.2010, 20:22 | felda16
akurat stale je tam ten dodatok ze interier by mal vypadat temer seriovo takze aj nato asi pozor
o 06.05.2010, 21:16 | rebel
no jo ,ale jaký koliv doorboard už nevypadá ani torochu téměř originálně a co stím jak to je!!!!!!! Aby to prošlo i na MČR a i na ME tot otázka,víš jak to je felda tady to projdea v cizině neeee a to by bylo dobré jestly má zdenej info od němců co je teměř originální vzhled.Podle mě když dám tři páry za origo plast jen s dírkama tak je to téměř originálně ,ale doorboard na 2 nebo více repro na mě moc origo nepůsobí .
Etien:co ty na to jak to vidíš?
o 06.05.2010, 21:31 | Etien (M)
presne tak, jde o to, aby to aspon pripominalo puvodni dvere a aby z toho koukala snaha o zachovani puvodniho vzhledu...
o 06.05.2010, 21:42 | rebel
Eti :čili je to tak ,že když udělám doorboard na 2*16tku repro, a bude to evidentně vystupovat z origo tapeců tak jsemm v kategorii vejš.Jen pro ujasnění a je dobré to vědět ,aby se na konci sezony nenajhlíželo jinak než ted.
Eti: když budeš mít čas a chut hod sem pro info foto jak to muže být a jak né Díky Milan
o 06.05.2010, 22:23 | Etien (M)
tak foto nemam, nicmene pravidla hovori takto:
"Vozidlo musí být registrováno pro provoz na pozemních komunikacích a musí mít téměř ”originální” interiér od C-sloupku dopředu. Kosmetické úpravy pro zlepšení vzhledu instalace jsou vítány."
proste jde o to, aby jsi nenainstaloval treba jen jednu sedacku a volant na centr... takze bych z toho zase nedelal takovou kovbojku... tohle tam bylo uz loni a nemam pocit, ze by mel nekdo problem,,,
o 06.05.2010, 22:38 | rebel
JJ OK DOORBOARD JE POVOLENEJ A NENÍ PROBLÉM JE TO JASNY A DANÝ DÍKY DÍKY
o 07.05.2010, 15:24 | Dragster
Hlavně aby si tento příspěvek přečetli všichni kluci rozhodčí až budou hodnotit ten optický dojem, vše má být skoro originální, tak tam nemůžu moc vymýšlet nějaké blbosti. Normální decentí doorboard, aby vše bylo skoro origo.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.313 sekund.