Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EMMA > Výsledky Brno

 o Navštíveno 24031x o
o 08.06.2010, 07:13 | Dragster
Jaký byl prosím track na ESPL v Brně, díky


o 08.06.2010, 07:22 | Barthez
Ahoj, 11ka
o 08.06.2010, 12:02 | Kapka (M)
jinak Zdenek už hodil vysledky z Brna na stranky EMMA
[ Link ]
o 08.06.2010, 14:49 | Dragster
Barthez: díky
Kapka: už jsem koukal a ani to nenapsal sem, chce aby se chodilo na stránky EMMA
o 08.06.2010, 15:23 | Etien (M)
tam se ma chodit i bez vyzvani ;-)
o 08.06.2010, 20:02 | Dragster
Etien: já tam chodím
o 08.06.2010, 20:24 | Etien (M)
to je taky spravne ;-)
o 09.06.2010, 09:09 | Kapka (M)
jinak bych chtel pochvalit všechny sve spolubojovniky v teamu..protože porazit slovenskou bandu jsme ani nedoufali...ESKYMACI jedou :-))))
o 09.06.2010, 09:12 | johanik
Tak tak, Eskymaci ze severu tentokrat poradne zabojovali a doufám, že hojně zabodujou i na další soutěži v Pardubicích :)
o 09.06.2010, 09:55 | lukee_cz
tak v Pardubicich to budete mit jednodussi...z naseho tymu tam budou maximalne 2 lidi :( ...dovolenky se blizi
o 09.06.2010, 12:15 | swep
ta soutez v podstate je velmi nevyhodna, pocet lidi v tymu by mel byt jasne stanoven, to je to same jako by na stafetovem behu mel jeden tym 10 bezcu a druhy 7.. ktery asi vyhraje?
o 09.06.2010, 12:56 | Zdenek (A)
swep: Ale tahle tymova soutez ma pritahnout vice lidi a ma i mene zdatnym soutezicim dat sanci podilet se svymi vykony na uspechu tymu. A presne tohle splnuje. Takze zadne omezovani poctu lidi v tymu neni a nebude.
o 09.06.2010, 13:52 | Kapka (M)
presne jak napsal Zdenek...je to spise takova doplnkova soutež...my jsme ted treba ve 4 lidech porazily slovensky team o 5 lidech...takže ono jenom o počtu lidi v teamu to taky neni...
o 09.06.2010, 13:53 | swep
zdenek: vsak ja nejsem proti, naopak se mi to velice libi, jen kdyz se nad tim clovek lehce zamysli, tak v podstate uz dopredu se da odhadnout, ktere tymy maji sanci a ktere moc ne. Jeste, abych se moc nemylil, jsem koukal na vysledky a jsou ty pocty soutezicich v jednotlivych tymech docela vyrovnane (mysleno pocet zapocitanych vysledku v kazdem tymu). Takze sance jsou celkem stejne, ale kdyz by prijel team ktery bude mit 20 clenu a kazdy skonci na bodech v kazde kategorii, ve ktere soutezi, tak tech bodu budou mit mnohem vic, nez kterykoli team, kde je min ucastniku i kdyby vsichni byli treba prvni.
Ale vim, ze tohle neni filozofii teto tymove souteze a proto se mi to tak, jak to je a ta hlavni myslenka hodne libi. Protoze pokud soutezim v kategorii, kde jsou jen dalsi dva nebo tri soutezicici, tak proste nejak z toho ani nemam takovou radost, kdyz se umistim na nekterem z prvnich 3 mist, kdyz za mnou uz je jen jeden soutezici nebo zadny. Popravde sem cekal a doufal, ze letos bude mnohem vic soutezicich v SQ kategoriich nez vloni, bohuzel to zatim tak nevypada, ale treba se to jeste rozjede :) Preci jen je to vetsi zabava, kdyz je vetsi konkurence.
o 09.06.2010, 13:55 | swep
Kapka: to ja to vim, ze jste nas porazili, jsem v tom teamu taky :) nicmene jak jsem uz napsal libi se mi ta hlavni myslenka - prilakat nove soutezici
o 09.06.2010, 21:22 | ivls
uz jsem sem psal, ale asi se neodeslalo

nepobiram proc ma byt nasledujici soutez zvyhodnena dvojnasobnym poctem bodu

pri zbeznem probehnuti pravidel jsem nic nenasel, ze tohle muze nastat

nepisu, jen kvuli tomu, ze jsem na dovolene, ale proste mi to hlava nebere proc a proc zrovna tato soutez

jednou byly vypsany podminky, tak proc vymyslet neco noveho??
o 10.06.2010, 08:18 | Kapka (M)
Ivane myslim že to Zdenek myslel jenom tak že bude 2xbody do souteže teamu...ne do klasicke souteže jednotlivcu..
o 10.06.2010, 17:00 | Etien (M)
presne tak, dvojnasobny pocet bodu bude v Pardubicich udelen pouze do tymove souteze, samozrejme...
Ivls: vsiml jsem si, ze kdyz to zdenek v brne vyhlasoval, tak jsi byl zabranej do nejakyho dulezityho hovoru s bratmi koskovci ;-)))
o 10.06.2010, 19:27 | kojak
Etien:ale nebyl zabrany do rozhovoru somnou ja som vsetko počul. :-)) Ivan myslel prave sutaž teamu a nie jednotlivcou!pretoze o 2 bodovke nebola ani zmienka nikde inde ani v pravidlach ze vobec nieco take sa bude konat a prave v Pardubiciach! to myslel Ivan!aspon ja to tak pochopil!:-)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.413 sekund.