Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EMMA > Co proti "oteplení" v autě

 o Navštíveno 25586x o
o 18.06.2010, 10:19 | Radeggast
Čau Emmani...

Nějak řeším problém slunce vs. auto bez klimatizace... :) V Brně jsem viděl u pana Ivlse "párty stan" to bylo dobrý, ale párty stan nemám a možná bych si i připadal s lowcostem blbě... :( Taky jsem u pár lidí viděl "deky" přes okna... Pomáhá to??? Nebo jak to jinak řešit??? Jde o to, že když si někdo chtěl audio poslechnout, tak tam vydržel max. minutu, protože potom už se to nedalo... :(

Díky za nápady...


o 18.06.2010, 10:33 | JR
kvalitni folie na okna
o 18.06.2010, 10:54 | MaxxT
ani hodne kvalitni folie ti moc nepomuzou.. videl bych to spis na stazeny okna a vetrat co nejvic.
o 18.06.2010, 11:10 | Kapka (M)
mam černé autoa černou kuži uvnitř..takže tohle znam a řeším pokaždé...proto se snažím mit celou dobu co mi to stoji na srazu přes přední okno deku a pootevřena okýnka...ale stejně když poslouchají rozhodčí musi se dat "zatemnění" pryč z auta...
o 18.06.2010, 13:28 | Radeggast
Dobrý, tak já to zkusím s tou dekou... Nejhorší to je, když svítí přímo do předního skla... Takže nahodím deku a budu doufat, že hodnocení zvuku bude dopoledne, když to nebude tak vytopený... :)
o 21.06.2010, 17:42 | Radeggast
Tak se "zahradní altánek" stejně musel koupit na chatu... Takže otázka... Dá se to tam rozložit, pokud by to bylo čistě z praktických důvodů???
o 21.06.2010, 20:53 | Kapka (M)
no abych na každe souteži rozkladal altanek..a pak ti treba bude stejne svitit slunicko do auta,jak bude pres den pochodovat po obloze..na tom jsem zase moc linej :-) taky dej bacha že se nekdy stoji na betonu apak je problem s upevnenim..aby ti to pak vitr nesfouknul..a pak řesit skodu na sousednim autě :-(
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.315 sekund.