Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EMMA > EMMA 2011

 o Navštíveno 36974x o
o 27.10.2010, 21:10 | tcp_radim206
Co zlepsit pro pristi rok? co takhle rozvinout nejakou tu diskuzi?


o 30.10.2010, 12:08 | mega1
coz takhle diskuzi rozvijet na foru emmy? proc ho vlastne nepouzivate?
[ Link ]
o 30.10.2010, 12:16 | swep
mega ma pravdu
o 30.10.2010, 20:28 | tcp_radim206
Zde pro ty kteri nechodi na web emmy ....
o 30.10.2010, 22:58 | mega1
meli by zacit :-)
o 01.11.2010, 16:39 | Toxxx
mega1: A preco by mali ist tam? Vsak tu je kde davat prispevky.
o 01.11.2010, 16:41 | Toxxx
Mna by zaujimalo kto sa zucastni Emmy 2011:) Ja tam urcite chcem ziskat neake to dobre umiestnenie a potom na MCR. A ak ma tobude drzat aj na dalej a budem mat na vyzsiu kategoriu tak sa bude pokracovat dalej.
o 01.11.2010, 16:59 | swep
ja mam v planu jen par srazu, pokud vubec
o 01.11.2010, 17:07 | Toxxx
swep: Jakto? Uz ta to nebavi?
o 01.11.2010, 17:11 | swep
Toxxx, coz o to bavi me to, ale nehraje mi to a hrat mi to nebude takze sou to zbytecne vyhozeny penize a cas a usili, jednou az budu velky to treba zkusim znova
o 01.11.2010, 17:48 | Toxxx
swep: Vyhod planary a osad tam normalne vysky a potom uvidis ci bude treba siahnut aj na stredy atd. Mna muzika stala tiez vela casu a penazi a teraz uz snad mam vsetko co sa mi paci.
o 01.11.2010, 19:31 | noclue
ja som bol na emme pred tusim 2 rokmi . 2x druhe miesto, odkedy su zrazy s strednych/severnych Cechach tak sa mi tam nechce trepat... Nechcem sutazit o sto sest ale 2 zrazy by som dal... mam pocit, ze takych je viac...
o 01.11.2010, 21:36 | Etien (M)
odkedy su zrazy s strednych/severnych Cechach tak sa mi tam nechce trepat... muzes mi vyjmenovat souteze EMMA v techto lokalitach??? teda krome Panenskeho Tynce ;-)))
o 02.11.2010, 16:28 | mega1
Toxxx: protoze to patri k EMMA strankam...

ja pristi rok uvidim, pretaham kabely, posilim napajeni, zmenim zesiky a pak si to poslechnu
..a zjistim, ze na vyssi level stejne nemam a bude :-))
o 02.11.2010, 18:11 | Hanys73
já se musím přiznat že už mám na příští rok skoro hotovo :-)
nové kabely, kompa, zesáky, SW (ještě musím dořešit umístění) a pak už jen ladit... no a podle toho jak se bude dařit, tak se rozhodnu jestli budu jezdit nebo si dám pauzu
o 02.11.2010, 19:40 | swep
Toxxx to neni ani o komponentech jako o tom, ze tomu vubec nerozumim a hlavne to ani neslysim
o 02.11.2010, 19:46 | ivls
pokud bude vse ok, tak uz ted se tesim na sezonu 2011

pres zimu nejake predelavky v hornich pasmech
a samozrejme ladeni
o 04.11.2010, 16:19 | Toxxx
mega1: Ja viem ale preco mam chodit tam ked som tu casto. Na emma stranky moc ludi nepachne a tu si popises viac.
swep: Treba nieco este vymysliet lebo je to skoda ze sa ti nedari:( Ja sa tesim na to ze budem s tebou sutazit;) A ze tomu nerozumies to niesi sam;) To chce cas a skusenosti.
ivls: No som uz na to zvedavy tak sa snaz nech sa na neakom tom sraze stretneme a vypocujem si ODR;)
o 04.11.2010, 16:37 | Toxxx
tcp_radim206 sa pytal co zlepsit na buduci rok. No ja uz mam 3 zmeny a to ze som z auta vytiahol Denon DCA 400 a DCA 3400 ktore som nahradil Genesisom FOUR Channel ktory krmi vysky a stredy. Dalej sub GZHW 20 ktory nahradil Phase Evolution Aliante 12" LTD Si. Alpine DVA 9965 nahradila DCA 9835R. A este sa budu menit repro kable a to za Neotechy. Cinche od radia nahradi optika. Miesto aktivnej vyhybky Kenwood KEC 600 bude procesor Audison Bit One. A ak sa to podari dobre naladit tak bude mozno opat neake umiestnenie:)
o 04.11.2010, 17:16 | Radeggast
Toxxx: Co bude za kategorii???
o 04.11.2010, 17:47 | Toxxx
Radegast: Experienced Unlimited:) Som zaciatocnik:)
o 04.11.2010, 18:04 | swep
Toxxx ja stejne nejsem proti tobe zadna konkurence, je jedno jestli budu jezdit a nebo nebudu
o 04.11.2010, 18:05 | Toxxx
swep: Samozrejme ze si konkurencia. Nezalezi ako mas nabusene auto muzikou. Staci ze sa to nepodari dobre naladit a bude po ptakach. Vyhod planary a daj tam poriadne vysky a myslim ze sa stredy umudria a bude to ok.
o 04.11.2010, 18:11 | swep
Toxxx ja si myslim, ze ty planary nejsou spatne, v rotterdamu jsem je videl v passatu v kombinaci s ODR stredy a typek byl vloni mistr evropy v pure sound
o 04.11.2010, 18:13 | Toxxx
swep: Ja nevravim ze su spatne ale mozu robit bordel v tvojej instalacii. A kombinacia s ODR je trochu niekde inde;) A pure sound je tiez trosku ina kategoria:) Tebe sa to asi nechce rozoberat ze? Tak to aspon skus a uvidi aky to ma vysledok.
o 04.11.2010, 18:19 | swep
Toxxx to je tolik prace ktera se nejspis opet mine ucinkem, ze se mi do toho fakt moc nechce, uz dvakrat jsem to delal v podstate od nuly a ted jeste potreti? to je silenost, kdyz uz dopredu vim, ze tobe to hraje vyrazne lip, koneckoncu sem tvou starou instalaci slysel, ted si jeste vyhrotil komponenty takze to bude jeste lepsi
o 04.11.2010, 18:25 | Toxxx
swep: Nepredelavej to iba skus na neaku dobu vymenit komponenty a uvidis;) Ako hraje mi to celkom fajn a dufam ze tymto co tam este dodam sa to vylepsi ale moze sa stat ze bude stat za nic;)
o 07.11.2010, 18:05 | Toxxx
Tak vidim ze diskuze skoncila. Skoda.
o 14.11.2010, 20:16 | Radeggast
Tak já teda taky něčím přispěju... :)
O organizaci během soutěže nemám ani páru, takže ani nevím, zda by to bylo možný, ale já bych byl pro ji nějak vylepšit... Například udělat nějakej časovej harmonogram... Zapsat přibližný časy instalací a poslechu + nějak zkoordinovat poslech SQ a tlaky ESPL, aby to nebylo zaráz...
Ale jak říkám... Nevidím do toho, takže nemůžu soudit, dávám jenom návrh...
o 15.11.2010, 14:33 | giuseppe
Radeggast: hmm,jako je dnes vyšperkované ukončení dne a předání pohárů, tak bych to udělal i se zahájením,že by se podle počtu přihlášených řekl přibližný harmonogram v kolik a kdo a oficiálně tím zahájit soutěžní den;-)
o 15.11.2010, 19:53 | Toxxx
Napady su zaujimave ale to je na inych ludoch:)
o 15.11.2010, 21:26 | Etien (M)
s oficialnim zahajenim spojenym s privitanim a nejakym casovym harmonogramem nemame problem, ale to je zavisle na jedne podstatne malickosti... a to je vcasny prijezd vas, soutezicich ;-)

a to si kazdy sahnete do svedomi, v kolik jste kdo kdy prijeli na soutez ;-)

koordinovat SQ a ESPL dost dobre nejde, jsou to dve ruzny souteze, kazde hodnoceni/mereni trva jinak dlouho, jinej pocet soutezicich...
o 16.11.2010, 07:56 | giuseppe | Upraveno: 2010-11-16 09:16:30
Etien: pravda...asi bych zpřísnil pravidla registrace a naopak rozšířil jejich možnosti: 1/registrace došlé z inetu,2/v soutěžní den 8-9 osobní registrace 3/ možnost SMS registrace,4/ 8-9 registrace po telefonu(budu na cestě, dorazím v poledne:-)), aby se to dalo oficiálně zahájit v 9:00 s přibližným harmonogramem. Je to SOUTĚŽ, takže povinnost do určité hodiny se registrovat bych viděl jako samozřejmost. Harmonogram nechat s rezervami, takže fandu hudby, který tam bude poprvé a bude se chtít zapojit se svým autem, bude možné zapojit do soutěže, ve volnou chvilku ohodnotit, změřit;-)
o 16.11.2010, 08:52 | Kapka (M)
osobne bych udelal jedno pravidlo...všichni soutežici musí byý FYZICKY třeba v 10.00 na místě...žádně registrace tyden dopředu a potom si v klidku přijedu na 12 až se vyspinkam...tim jsem nemyslel zrušit registrace po netu,pravě naopak bych to možna zavedl povinně...každy přeci v patek třeba do 17.hod ví jestli jede druhy den na soutež
o 16.11.2010, 09:41 | giuseppe
Kapka: opravdu to není lehký:-( jakmile se povolí vyjímka,hned se z ní stane návod, jak to dělat:-D souhlasil bych s fyzickou přítomností do 10.00 na místě. Při zápisu by Zdeněk mohl použít údaje z (třeba povinné)web-registrace a u sebe vedle kategorie by mohl mít i údaj o čase pro soutěžícího. Pokud přijedu v 9.00 na zahájení,mohl bych si čas hodnocení vybírat, pokud se opravdu něco přihodí a dorazím v 9:59, pak dostanu čas který na mne zbyde. Pokud budu vědět přibližný časový harmonogram - budu se moci pohybovat vedle auta a to znát čas mého hodnocení +/- hodina je super oproti +/- 9.00-16.00;-)
o 16.11.2010, 09:46 | tcp_radim206
Registrace ano jak je u zminovano do 10:00 a pokud se neco prihodi na ceste tksnad kazdej ma ten telefon aby zavolal hlavnimu rozhodcimu ze se zdrzi ze se neco prihodilo ne?ja bych se k tomuhle priklonil

a kdyz soutez tak treba v ESPL zhodnotit a hura na merak zadny takovy ze souteziciho nekdo zhodnoti a pak ho kluci od meraku hledaji pul dne nez ho najdou
o 16.11.2010, 09:48 | giuseppe
tcp_radim206: nebo naopak, ESPL máš ohodnoceno a pak hledáš rozhodčího od měřáku 2 hodiny;-))
o 16.11.2010, 09:55 | Zdenek (A)
O vylepsovani diskutujeme kazdy rok. Neco se dari neco ne. Casovy harmonogram je obecne dobry, ale je docela problem ho sestavit. Nebudu tady sahodlouze rozepisovat proc, ale je v tom i to zminovane registrovani az po prijezdu a pozdni prijezdy. Pokusime se to mozna jeste nejak zprisnit. Treba to pomuze...
o 16.11.2010, 12:09 | giuseppe
Zdenek: jsem pro harmonogram a k jeho sestavení pro zpřísnění příjezdů a registrací. Uvítal bych oficiální zahájení soutěže, abychom se seznámili s porodci, kteří mají ten den na starosti ESPL, SQ, měřák, atd..

zeptám se ještě na oficiální soutěžní CD ESPL 2011/2012?? dá se již sehnat??
o 16.11.2010, 12:24 | Zdenek (A)
g: Zvazime to a pokusime se to nejak vylepsit.

Nove CD jeste neni. Jsou 2 mozne varianty:
1) Nechaji stare CD pro dalsi 2 sezony - je k dispozici hned.
2) Vydaji nove - bude az na jare.
Zatim nevime, na co se chystaji...
o 16.11.2010, 18:54 | endru.ondra
k registraci, dal bych možnost se třeba registrovat v nebo nějakej den předem na netu ale podminkou by byl stanovenej čas do kdy tam člověk musí bejt. Ale dal bych do přihlášek číslo na hlavního porotco, pořadatele aby se člověk moch omluvit telefonicky bud přijede nebo drobet dýl z důležitech důvodu
o 16.11.2010, 19:32 | Toxxx
Sakra tu sa to rozbehlo:) Suhlasim s tym co sa tu pise. Zahajenie by malo byt. Povinnost sutaziacich je aby boli na mieste v hodinu ktora sa urci a ked nebude tak ho neako potrestat napr. strhnutim bodov za neskory prichod. Samozrejme tam je treba urobit vynimku ale nebrat vyhovorky typu: Nenastavil som si budik atd. A oneskoreny prichod samozrejme nahlasit po tel. hlavnemu rozhodcovi.
o 16.11.2010, 19:44 | endru.ondra
Omluvu telefom bych dal ale musel by to bjet závažnej důvod, a nesmělo by se to stávat pravydelnosti.
o 17.11.2010, 09:29 | giuseppe
Toxxx: body dolů by byl extrém:-( myslím že by stačilo, kdyby se "omluvený opožděný" "potrestal" tím, že by byl hodnocen a změřen jako poslední v řadě soutěžících v souvislosti na již zmiňovaný harmonogram;-)
o 17.11.2010, 09:56 | kral007 (eXtrem-audio.cz) (M)
v pravidlech bylo ze maji byt vsichni v cas zahajeni pritomni a treba nemci takhle fakt jezdi

kdysi to vypadalo tak ze clovek zavolal, je tam ten? ne? super, a je tam tenhle? taky ne? takze mam sanci, prijede v 16h a v pet domu :-D
o 17.11.2010, 16:55 | endru.ondra
Myslel jsem to tak, nemůžu nastartovat přijedu dýl, žena rodí, nebo podobný přpady prostě to co ste dá omluvit je tu zácpa stojim na D1:)
o 17.11.2010, 18:42 | rover (WoodTech)
Pokud by stoho mělo něco bít tak jednoznačně říct že pokud se někdo nedostaví do určité hodiny tak má smůlu a nesoutěží,jelikož jak je v česku zvykem by se v jiném případě každej vymlouval na tohle a támhle to ....
o 19.11.2010, 21:33 | Toxxx
No kazdopadne by sa malo nieco vymysliet. Ja budem urcite chodit na cas:)
o 23.11.2010, 13:31 | mega1
taky bych dala urcitej cas - nestihas, nesoutezis...
(body dolu urcite ne, dochazka nema s kvalitou audia, db nebo spravnym zapojenim co delat)
o 23.11.2010, 20:16 | Toxxx
mega1:Nieco take by to malo byt. S tymy bodmi by to bolo asi krute:)
Ja uz mam auto skoro pripravene:) Uz to "len" musim naladit a vyrobit bednu na Alianteho:)
o 23.11.2010, 23:52 | kojak
stači sa drzat pravidiel a je to vyriešene!! :-)))
o 02.12.2010, 00:05 | Boťas | Upraveno: 2010-12-02 01:27:49
jednoduché peníze ty hýbou vším a člověk je nerad dava z ruky tj. kdo si přispí ten si připlatí a emani za ten chaos a namahu něco budou mít...tj krapet zvednuté startovné pro opozdilce a možná čím později tím víc
o 02.12.2010, 13:38 | Toxxx
To mi nepride ako dobry napad. A rozhocov je tolko ze neaka 100 ich z biedy nevytrhne.
o 02.12.2010, 14:51 | giuseppe
jako Toxxx, platit ne,to by v soutěži ubývalo soutěžících, kdyby se tímto způsobem "zdražovalo" startovné. Potrestat ano,ale ne finančně, ani bodově,to se soutěží nesouvisí. Jak jsem psal, potrestat posledním místem v řadě na hodnocení, zaspal, tak ať si počká do 15.hodiny dokud nebudou všichni včas registrovaní ohodnoceni a už si budou odpoledne užívat srazu:-)) (s plným počtem bodů, někteří:-))
o 02.12.2010, 18:41 | rover (WoodTech)
Nejseš tam včas nesoutěžíš . Jak jednoduché.
o 03.12.2010, 07:59 | Toxxx
Asi ako rover.
o 03.12.2010, 08:18 | giuseppe
rover+Toxxx: každá soutěž potřebuje víc a víc účastníků, aby to bylo zajímavější, tímto si myslím, že bychom některé odradili. Navíc nováčci, kterým se soutěž během dne zalíbí a chtějí to zkusit, také odradíme, když jim řekneme musíš přijet na příští akci do 9.00 jinak nesoutěžíš:-( Vidím to spíše obráceně, máš chuť, tak přijeď, zařadíme si Tě a odpoledne Tě změříme:-)
o 03.12.2010, 08:47 | Zdenek (A)
Tak a ted si prijdete nazory lidi v tehle diskuzi. Kazdej by to udelal nejak jinak. Ale ono to, jak je videt, nejde udelat tak, aby byli vsichni spokojeni. Kdyz udelame tvrdej dead line v 9:00, tak nebudou jezdit novacci (viz giuseppe). K tomu jeste zacnou rvat nekteri hrdinove, ze je nutime jezdit na devatou, ale k hodnoceni se dostanou az v jednu odpoledne. Kdyz to nechame uplne volny, tak v tom bude zmatek, nebudeme nic stihat a budou nakonec rvat vsichni. Najit neco mezi tom je osidne. Muzeme udelat dead line treba v 10:00, aby to nebylo uplne tvrdy.

Zkusenosti z letoska: Asi na 2 akcich jsme postrasili soutezici, ze mame malo lidi a musime tedy zacit hodne brzy a ze pozdejsi prijezdy nebudeme registrovat. Ukazalo se, ze lidi umi prijet do ty 10. hodiny vcelku bez problemu. To je dobra zkusenost.

Co ale ted s temi, co nas "objevi" az na akci treba ve 12:00 a chteli by si to take zkusit? Nastava problem. Kdyz ho odpalkuju, ze ma prijit priste a ze to musi byt pred 10. hodinou, tak uz ho neuvidime. Ze je to skoda, tak s tim asi souhlasite vsichni. OK, tak jinak. Ja ho tedy vezmu do souteze. Jenze pak za mnou prijde nasr***j clovicek XY, kterej u nas uz soutezil a zrovna neprijel do 10. hodiny a ja mu rekl sorry, priste prijed brzy. Jeho nevezmu a novacka vezmu. A zase je tu hadka! :-) ...
o 03.12.2010, 09:14 | giuseppe | Upraveno: 2010-12-03 10:35:53
Zdenek: Zdendo, a co to udělat prostě následovně:
-registrace do 9:00 - 9:25
-oficiální zahájení a start soutěže 9:30(oznámení časového harmonogramu přihlášených soutěžících, s rezervacemi +/- minuty pro nováčky, seznámení se rozhodčími=Důležité)
-17:30 ukončení soutěže
-18:00 oficiální vyhlášení

+ ať se každý jezdí na soutěž(registruje se) jak se mu líbí, mě jako soutěžícímu je to jedno, že přijel v poledne, rád s ním budu soutěžit!! ale mrzí mě, když na soutěži stepuju od 8:00 a jsem ohodnocen ve 13:00 jenom kvůli tomu, že někdo další přijel v poledne a je přede mnou:-(
+ podle času příjezdu se bude doplňovat časový harmonogram dne..čím déle přijedu, tím později budu hodnocen
+ kdo přijede ve 14:00 a bude plný harmonogram do 17:30 má smůlu...
o 03.12.2010, 09:59 | Toxxx
Je to predsa sutaz tak by tam mali byt vsetci na zahajenie. Ked pride novacik ktory sutaz vidi po 1 krat tak moze dostat vynimku ale bude ohodnoteny ako posledny. A ty co uz sutazili tak budu vediet ze sa v 9:30 sutaz zacina a hotovo.
o 03.12.2010, 11:28 | Etien (M)
nelze urcovat poradi v jakem se budou auta hodnotit vyhradne podle toho v jakem poradi se registrovali...
stejne tak nelze se hned rano nechat ohodnotit, zabouchnout auto a jit smejdit po srazu...
a samozrejme mluvime-li tady o nejakem "navrhu" casoveho harmonogramu hodnoceni jednotlivych aut, tak v tom harmonogramu +/- 20 minut nebude zadna mira...
o 03.12.2010, 12:06 | Toxxx
Harmonogram: Registracia,zahajenie a vyhlasenie vysledkov sutaze. To je vsetko. Ono kazde auto sa hodnoti inak takze by bol problem urobit asi harmonogram sutaziacich aut.
o 03.12.2010, 16:33 | rover (WoodTech)
Pokud chci někde soutěžit tak musím sakra dodržovat stanovená pravidla. A at je přijezd klidně do 10:00 to snad nebude takovej problem . Co se nováčků kteří to chtějí zkusit, tak přeci jich není 10 na jednom srazu tudíž ho vemu ve volné chvilce nabo na konci stím že ho jako člověka neznalého odkážu na pravidla stím že příště už tam musí bít dle pravidel. A co se týče remcalů že ten to a ten ono,tak přeci pravidla jsou jasně dané a pokud ho to baví tak at se přizpůsobí nebo ne a potom nesoutěží. Většina se přizpůsobí a kdo to nedokáže tak snad ani nemá cenu želet jeho neučast. Češi se snaží obechcat co se dá tak musejí znít pravidla jasně .
o 03.12.2010, 16:54 | Kapka (M)
přesně jako Rover...prostě registrace a příjezd do 10 hod...kdo dorazi pozdeji smula...hotovo..pokud bude třeba novaček-tzn.že ještě nikdy na EMMA nesoutežil-registrace do 12 hod.. kdo je pro? :-)))
o 03.12.2010, 17:18 | Etien (M)
jen zadne referendum, prosim ;-)
o 03.12.2010, 17:21 | Radeggast
To se to tady teda rozjelo s tím harmonogramem... :) Ohledně harmonogramu by stačilo pouze orientační, dle kategorií přibližný čas (např. SQ Exp. 2000 od 10-11:30) apod... Jde o to mít alespoň páru o tom, že si mám jít nejdřív na oběd, potom soutěžit, potom se podívat na sraz a ne čekat do tří vyhládlej... :) Takhle by to myslím stačilo s tím, že prostě ke konci by se dali nováčci apod.

Jinak, pro ty, kdo se tu pořád ohánějí pravidly - 2.3 odstavec 1... Můžeme být vůbec rádi, že za to EMMAni nestrhávají a chtějí udělat kompromis...
o 03.12.2010, 18:26 | Etien (M)
konecne nekdo kouknul do pravidel ;-)

také se tam pise, za co se v kazde katergorii dava 10 bodu za prezentaci obecenstvu ;-)
(napovim kapitola 4.1.5)
takze jak jsem napsal vyse ;-)
o 03.12.2010, 18:38 | giuseppe
jako Radeggast: toužím po tom mít alespoň páru KDY budu soutěžit
o 03.12.2010, 19:02 | Toxxx
Kapka: Ja som za:)
Etien: Ja som sa prave divil ze to mam reprezentovat obecenstvu a okrem mojej priatelky a 2 rozhodcov tam nikto nebol.
o 03.12.2010, 19:38 | Radeggast
4.1.5 jsem taky rád, že se to nebere tak důkladně, i když to dovoluje soutěžícímu u auta nebýt v podstatě celý den... :) Ono to nechat někde opodál hrát ještě třeba s odkrytovanejma reprákama a jít na oběd taky není moc příjemný... :)
o 03.12.2010, 20:19 | ivls | Upraveno: 2010-12-03 21:40:40
me je tedy uplne jedno jestli me hodnoti rozhodci hned v 10, nebo ve 14 hodin

vzdy, kdyz platim startovne, tak se zeptam, kdo me hodnoti v sound i instalaci a kdyz poterbuji na obed, tak mrknu , kde se rozhodci pohybuji a pripadne se jich zeptam, jestli muzu znizet, nebo se chystaji na me

nechal bych, jako bylo loni - prijezd do 10 te a volnost prubehu hodnoceni dle poterb rozhodcich
o 03.12.2010, 22:57 | ivls
jeste k tem, co by se chteli zucastnit poprve - tam bych to samozrejme nehrotil, ale byl benevolentni a zaradil je do souteze behem dne, pokud to bude v silach rozhodcich to zvladnout
o 04.12.2010, 12:22 | Barthez
Hlavne novackove jsou vetsinou lidi co odpoledne jedou domu a jen je to zajima se nechat ohodnotit.... Tak nevim jestly je stastne je nechavat na konec vuci emme a placeni startovneho...
o 10.12.2010, 20:21 | Toxxx
Ked tam novacik bude pred zahajenim tak ma pravo ako ostatny byt ohodnoteny v akomkolvek poradi. Ale ak pride v polke sutaze tak si bude musiet pockat a bude zalezat na rozhodcoch ci ho ohodnotia alebo nie. Kedze tam bude po 1krat tak by mohol dostat vynimku za neskory prichod.
o 14.12.2010, 00:55 | dejvyxxx | Upraveno: 2010-12-14 01:54:38
a kdypak je první soutěž???Chtěl bych taky zkusit Emmu,když to všechno stihnu porychtovat. :)je už nějaky harmonogram???
o 14.12.2010, 00:59 | Radeggast
Na [ Link ] budeš včas informován... Letos byla první soutěž 1.5.
o 15.12.2010, 19:58 | Toxxx
dejvyxxx: Urcite to skus:) Mne sa to zapacilo tak sa budem snazit nevynechat ani jednu sutaz:)
o 17.12.2010, 00:38 | endru.ondra
K těm nováčkům a co to udělat, přijdeš do soutěže později tak tě změříme v rámci možností a pokud to bude možný tak a ostatní stim budou souhlasit v danej katogorii tak tě je možné tě zařadit?
o 17.12.2010, 14:19 | Barthez
S tim "a kdyz s tim budou ostatni v kategorii souhlasit" je to dle me hodne zavadejici. Kdyz budu chtit vyradit konkurenta, tak mu to proste nedovolim - dle me kravina....
o 17.12.2010, 14:54 | kojak
Barthez:tak jak pise:endru.ondra -ale tak to stalo v pravidlach neviem ci to tam este je!
o 17.12.2010, 18:02 | Radeggast
Tady fakt nikdo nečte pravidla... :)
o 19.12.2010, 04:41 | endru.ondra
Pravidla jsem čet jen jednou, tak si stoho tolik moc nepamatuju
o 04.01.2011, 23:13 | lukee_cz
giuseppe: jen k tvoji otazce na nove CD. Zustane stejne jako loni, nove bude az pristi rok...stejne tak pravidla, jen s nejakyma zmenama (jako loni). Teda pokud nebude mit ceska EMMA nejake specialky :)))
o 04.01.2011, 23:17 | giuseppe
lukee_cz: OK, díky za info
o 04.01.2011, 23:38 | Zdenek (A)
Zadne "specialky" nepripravujeme. CD se nemeni. Pravidla take zasadne ne. Pokud dojde ke zmenam, tak to budou jen kosmeticke upravy, ktere by mely byt vydany jen jako "addendum" (dodatek).
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3257 sekund.