Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > Pravidla CZ 2013

 o Navštíveno 13595x o
o 15.04.2013, 12:01 | CHUROS
Ke stažení zde: [ Link ]


o 16.04.2013, 07:28 | Milhauzz
Děkujeme ó veliký! :)
o 16.04.2013, 07:57 | Milhauzz
Asi první skromný dotaz. Klasická situace, distribučák v kufru na napájení, změna průřezu kabelu. Dle pravidel není dána délka kabelu a nutnost jištění. Platí tedy že k distribučáku bych se měl chovat jako ke kladnému pólu baterie nebo zde bude téma otevřené?
o 16.04.2013, 11:06 | CHUROS | Upraveno: 2013-04-16 11:06:54
V tomhle směru nejsou pravidla nějak detailnéí

Je to jednoduché , součty průřezů kabeláže + a - musí sedět, ne že někdo na + táhne 50 a pak dá na - 35, kor při vyšších Kw. Jinak pojistkový distribuční blok dál doporučujeme (stará škola :-) ale není nutností, pokud má pojistky zesilovač. Prostě vše s rozumem.
o 16.04.2013, 11:29 | Milhauzz
Jasně, chápu, čím méně pravidel a s rozumem, tím lépe. Já jen že zrovna vymýšlím napájecí část a chci se prostě vyhnout čemukoliv, co by bylo proti pravidlům. Díky.
o 19.04.2013, 22:09 | swep
pojistka ale musí odpovídat nejmenšímu průřezu napájecího kabelu v jednom okruhu

já osobně se kloním i k jištění za každou změnou průřezu - viz EMMA

myslím si, přestože EMMA má dost přísná pravidla, tak co se týká napájení, kde jsou dost velké proudy, to má v pravidlech velmi dobře zpracováno. Už kvůli vlastní bezpečnosti během jízdy, apod. to má smysl tam ty pojistky dát
o 22.07.2013, 18:35 | ladinek
Jak tak čtu pravidla pro SQL tak mám ještě hodně co dohánět, kabel na baterce a pojistky splňuji :) Akorát pro mě nějakou soc. kategorii :) Pěkný čtení :)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.327 sekund.