Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > Finále Heřmanův Městec - pravidla DBL

 o Navštíveno 13749x o
o 06.08.2014, 19:32 | hotdog
Plno DBL soutěžících neukázalo návod k zesilovači, přestože to vyžadují pravidla. Upozorňuji všechny soutěžící v DBL že všichni budou muset mít návod na finále a to tak jak je psáno v pravidlech... "V případě, že si hlavní rozhodčí vyžádá manuál, za účelem ověření výkonu zesilovače, je soutěžící povinen ho předložit. Pokud není možné zařadit zesilovač, soutěžící je povinen soutěžit v kategorii Outlaw."
Návod MUSÍ být buď originální nebo stažený z oficiálních stránek výrobce ve formátu PDF.
Kdo návod mít nebude bude nekompromisně zařazen do kategorie Outlaw.


o 06.08.2014, 21:10 | hotdog
ještě edit:
To samé platí i když nebude možné zkontrolovat typ zesilovače. (bude nepřístupný, bude chybět typový štítek) = Outlaw
o 07.08.2014, 00:18 | flicek | Upraveno: 2014-08-07 00:19:24
V čem ma tento příspěvek smysl?Paklize je nějaká soutěž a ma daná pravidla,proc se řeší finále?preci je jasne,ze rozhodčí po celou sezónu dbají na to,aby byli soutěžící po celou sezónu ve spravne kategorii a samozřejmě dolozili manuál pro kontrolu.Doufam ze dostanu řádnou odpověď,ne jako na Facebooku,kde jsi své odpovědi smazal.Dekuji s pozdravem Flicek.
o 07.08.2014, 01:04 | rebel | Upraveno: 2014-08-07 01:08:55
Hotdog: No nevim ,ale toto neni v pravidlech ,pokud chcete manual tak ok ,ale tipovej štítek je na zesiku zespod.To mi jako chceš říct že lidi budou demontovat zesíky,aby se nekdo mohl kouknout.Toto už mi přijde trošku ujeté a rad se podívám jak všichni budou ukazovat zesilovače zespod s jejich štítkem a manual .

To zase nekdo jedl vtipnou porci dobre nalady :-) A pozor nejsem rypal,ale mam rad soutěž podle pravidel ,ne podle vymyslu lidi,to at se na mě zlobí kdo chce.
Pokud jsou pravidla nejaka,tak by se mela dodržovat.Tak jak jsou psana a ne podle výplodů fantazie.
o 07.08.2014, 06:19 | hotdog
rebel: můžou být třeba návody pro několik zesilovačů v jednou výtisku. a jak bys chtěl kontrolovat, co je to za model, když je na zesilovači zezhora napsáno třeba jen DD? tím jsem nechtěl říct že každý bude rozebírat svoje instal.
flíček: jsem ti to vysvětlil ale ty to asi nechápeš. tak ještě jednou. "V případě, že si hlavní rozhodčí vyžádá manuál, za účelem ověření výkonu zesilovače, je soutěžící povinen ho předložit" Na finále na kterém jsi nikdy nebyl se to kontroluje vždy, proto jsem to napsal aby to všichni měli u sebe. během sezony se to kontroluje průběžně. u všech, ne jen u někoho.
A navíc jak jsi sám napsal jsi v outlaw tak se ti to netýká, což jsem si včera hned neuvědomil. přeci jen nemám u sebe tabulku kde kdo je.
o 08.08.2014, 14:26 | CHUROS | Upraveno: 2014-08-08 14:27:47
Soutěžící dokládá manual k zesilovači a musí být schopen doložit, že to co v autě má odpovídá manuálu.

Je to založené na důvěře. Pokud má umístěný štítek na těžko přístupném místě není to,stejne jako u SQ problém, doložit např. fotografií zesilovače z auta, před monáží. Tím rozhodčímu většinou stačí, že to co vidí, je stejné jako na fotce a tím pádem ověří že k tomu patří i manuál.

Prosté a jednoduché.

To že jsme během roku benevolentní a lidem v lokálních soutěžích věříme je jedna věc. Ale už se nám 2x na MS evropy stalo v dBL, že nám auto přeřadili. To znamená že rozhodčí dostali stejný pokyn pro MS v ČR.

to rebel: Tvuj požadavek se stropnicí jsem zaznemanal, odpověď zatím ještě nemám.
o 08.08.2014, 16:17 | lukee_cz
jen tak pro pobaveni...co vim, tak v Polsku se prehazovaly i stitky na zesilovacich, aby se dostali do nizsi kategorie :)
o 09.08.2014, 07:28 | pepe689
Milane kozenka neni problem pakety v SRN na taxik maji humus kozenkovy strop ....
o 09.08.2014, 14:55 | rebel
Chur: jj diky za zjisteni te laminat stropnice jestly to tak muzu nechat nebo ti napisou ne zakaz Pepe: jo to jo delaji origo i kozenku ja mel taky origo v nejaky kozence . Tak uvidim co reknou a kdyz zakazou koupim jinou stropnici a dam do kozenky no
o 16.08.2014, 17:40 | rebel | Upraveno: 2014-08-16 17:40:18
CHUROS : jak jsi dopadl s mojí lakovanou stropnicí ? je to možné nebo je to zakazane diky za info
o 16.08.2014, 20:27 | hotdog
churoš je mimo, ale volal mi. pokud není origo tak je to zakázaný. přiměřená náhrada je koženka, látka
o 16.08.2014, 21:00 | rebel
ok kamo diky za info zítra objednavam novou stropnici a koženu a jak budu mit ready nohu jdu to potahnout diky za info

A snad neuvidim laminat strop u nekoho jineho na ME :-(
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3313 sekund.