Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > jak je to s učastí ? je nutné odjet 3 srazy ?

 o Navštíveno 13650x o
o 16.08.2014, 17:35 | rebel
Mám dotaz : co když neodjede někdo 3 souteže během sezony je možné dát vyjímku na to aby mohl jít na MČR a pak na ME nebo je to naprosto vyloučené ? A je to proti pravidlům .



o 16.08.2014, 19:46 | XpajaX
No nevim ale je dane 3 souteze pak Finale ale od toho tu jsou jini ne ja ;-)
o 16.08.2014, 20:26 | rebel
XpajaX ano ano maš recht ale tak zajima mne zdali to jde či nejde . Udelit vyjímku nebo nejakou ala zmenu v pravidlech
o 16.08.2014, 20:32 | hotdog
rebel: myslím že o tom jste se už dost dlouho dohadovali s churošem v pardubicích a že vám dost jasně řekl že to nejde.
o 16.08.2014, 20:43 | rebel | Upraveno: 2014-08-16 20:52:18
Hotdog : nevím ,ale já jsem se snikym v Pardubkách nedohadoval . Ptal se jen David a to jen na to zdali muze jit do menší kategorie .
Mě zajíma zdali lze udelit vyjimku jako že hlavni rozhodčí řekne ano pepík měl jednu soutež ale vememe ho na MČR A pak muže i na ME Je to tak možné nebo je toto vyloučené ???
Jednoduchej dotaz a žadné Rejpání vtom nehedej
o 16.08.2014, 21:30 | rebel
Znova jednoduchej dotaz

Je možné ,že rozhodčí nebo hlavní rozhodčí může udělit v jednotlivejch zenmích vyjímku ,že nebude mít soutěžící odjeté 3 srazy a pak ho muže pustit na REPUBLIKOVÉ FINÁLE a na ME EASCA Je to možné nebo není !!!!!!!!!
o 17.08.2014, 08:18 | radaman
Minulý rok stačily odjeté 2 soutěže pač něco odpadlo ;-) a moc se mi to teda nelíbilo :-D
o 17.08.2014, 23:53 | hotdog
tak to neříkal přímo tobě, ale byl jsi u toho. chtěl změnit kategorii aby mohl na finále do dbl funi (a mimochodem sám přiznal že proto, že tam nebude mít konkurenci), na to mu choroš řekl že může, ale musí mít odjeté 3 soutěže ve funi a není problém. pak nastala dlouhá diskuze proč to tak je, proč to nejde a kdesi cosi...
kdyby chtěl "jen" změnit kategorii během roku tak samozřejmě může to je věc soutěžícího.
o 18.08.2014, 07:50 | Milhauzz
Já doufám, že výjimku nikdo nedá, pak by celý soutěžení nedávalo smysl. Za rok 2013 byla myslím výjimka kvůli narychlo zrušenému srazu na Vaňkovce.
o 18.08.2014, 11:06 | CHUROS
Ahoj,
Jak už jsem říkal v Pardubicích, soutěžící musí mí v danné kategorii odjeté 3 srazy v sezóně, aby mohl na ČR Finále.

Poslední sraz, který se počítá je Křivonoska.

Kombinovat počet soutěží součtem v různých kategoriích nelze.
o 18.08.2014, 17:56 | rebel
CHUROS: jj jasna ok
Jen poslední konkrétní dotaz :-(

Chápu to tedy ,že ani hlavní rozhodčí na toto nemuže udělit jedincum vyjimku ,protože by to odporovalo zdravému rozumu a pravidlům.

Je to tak ?
o 18.08.2014, 19:53 | hotdog
ono je to taky o tom, že když to dovolí jednomu, tak by pak chtěl každý. nikdo by pak nejezdil na soutěže a přijel jen na finále.... to by bylo OK?????
o 18.08.2014, 20:01 | rebel
Samo zrejme ze by to nebylo ok proto se ptam na jednoduchou otazku : hlavní rozhodčí na toto nemuže udělit jedincum vyjimku ? nic vic vtom nehledej ja nechci vyjimku ale jde mi o to zdali si muze hlavni rozhodci rozhodnout treba takto, smi nebo nesmi
o 19.08.2014, 10:36 | CHUROS
Hlavní rozhodčí v danné zemi může téměř cokoliv.

Riskuje 2 věci.

1.) Že přijde o soutěžící, a skončí soutěž
2.) Že přijde o licenci, a skončí soutěž

Takže třeba loni jsem udělil vyjímku, protože nám nevyšla jedna akce a lidé co ji plánovali měli už jenom jednu šanci si doplnit minimální počet soutěží. Taky to někomu přišlo nefér, ale z mého pohledu to prostě mělo svoje opodstatnění.

Vždy je to o mém rozhodnutí, většinou po konzultaci s rozhodčími, ale odpovědnost nesu ja a david
o 19.08.2014, 12:31 | rebel
Jj jasna takto mi to stačí odpověd vyčerpávající

A jen k minulemu roku mas pravdu tak pokud se ubere planovana soutez na konci sezony tak to bylo fer ubrat 1 učast ze 3 . Na tom nevidím nic špatného

CHUROS: jeste jednou dikes za odpoved
o 20.08.2014, 22:42 | rebel
CHUROS a jiní :
No stále přemejším o te souteži 'EASCA Mám rád ferovost a pokud jsou evropske pravidla tak ,aby to platilo všude a stejně.

Prosím neber to jako rýpání ,ale jako debatu která stojí za zvážení a posouzení.Je mi jasné ,že to co nyní napíšu se Vám nebude zamlouvat ,ale dle mne jsou to fakta a realita .

Pokud je soutěž založená na 1 pravidle přeloženém do ruzných jazyku tak by to mělo platit všude stejně .Je to tak ????????????? nebo se pletu ????
Ale ja sem v pravidlech nenašel ,že si můžou rozhodčí měnit pravidla (ačkoli by za to mohli nest nasledky ,že přijdou o lidi a tak )
Kde to je napsáno ??????????
dbl pravidla konec se mluvi o zařazeni do kategorie a stim ze hlavni rozhodne pri nejasnostech .
Ano to je ok tak je to spravné .Ale kde je psáno , že si muzou menit pravidla v jednotlive zemi jak uznaji za vhodné ??????


Je tam pouze co jsem psal : EASCA dBL pravidla 2014
Libor Charvát 1.00 22. 04. 2014
Strana 4
Každý soutěžící by měl být seznámený s pravidly a instalaci svého vozidla by měl udělat v souladu s pravidly.
V případě nejasností je klasifikace do kategorií na hlavním rozhodčím.
Rozhodnutí hlavního rozhodčího jsou závazné.

Ale o tom že si muže rozhodčí menit neco v evropskych pravidlech tam není .Čili neuražte se pánove ale nic takoveho se delat nesmí A nikdo na easca toto nesmí v žádné zemi .
Aspon je to můj názor.Pravidla jsou od toho aby se dodržovala kor ,kdyz to ma bejt na EU urovni .

A poslední věc :
Kde je psano v dbl pravidlech že musí být 3 soutěže za sezonu odjeté. ??????????
Nikde !!!!!!!! Je to jen v SQ ,což se Dbl netyka a nikde není psáno ,že se pravidla sq a dbl slučují .


Tak a ted než mne budete kamenovat zamyslete se nad mou myšlenkou .Je to psane v dobrém ,ale pouze mne zaráží jak se k te soutěži přistupuje


Pokud EU soutěž tak všude stejne podminky a pravidla a pokud bude zmena v jedne zemi musi být i v ostatních to samé ,na čemž by se melo domluvit komplet EU Easca




o 20.08.2014, 23:45 | pepe689
To chce klud ja chtel jit do vyšší a nemohl sem i kdyz bych se tam v klidu dostal...stacilo nemit manual a sup byl bych tam kde sem chtel....no , vzhledem k tomu ze jsou cr pravidla fraska tak sem na to hodil bobek-)))tudiz Mildo muze se stat, ze i s 1 srazem bude nekdo na ME
o 20.08.2014, 23:47 | rebel
no ano teoreticky maš pravdu ale je to smutné pak
o 21.08.2014, 00:36 | CHUROS
Koukam zajimava diskuze a podnety:

1.) Nikdy jsem nerekl ze menim nebo modifikuji EU pravidla, jen jsem se vyjadroval k tomu, co vypliva z pravidel, ze vse je ve finale na hlavnim rozhodcim.

K tve vytce ohledne kvailifikace na finale.

Ano mas pravdu v dbl casti na evropske urovni neni o nejakych kvalifikacich. Vsichni automaticky bereme pravidla pro kvalifikace do CZ a EU finale z SQL casti pravidel, protoze by to stejne bylo jenom o zkopirovani dvou odstavcu. Cele 4 roky se tim ridi vsechny zeme. Takze to neni zadna ceska specialita, spis je to otom ze vsichni koukame na pravidla jako na celek.

Protoze podle tehle logiky nexistuji v DBL ani pravidla pro EU kvalifikaci a mohlo by se klidne stat to co pise Pepa, protoze by zadne zemi nevznikal narok na kvalifikaci jakehokoliv souteziciho v dBL a bylo by na poradajicim toho finale, jake soutezici pozve, coz nema logiku.

A presto se 4 roky temito pravidla ridi i evropske finale a automaticky ma misto na EU finale 1 a 2 z kazde zeme. A pokud vim nikdo proti tomu nikdy nepodal protest.

Takze tvoji vytku prijimam a vznesu prosbu o zduplikovani techto odstavcu.

Nicmene na letosni kvalifikaci na CR a EU to nic nemeni

o 21.08.2014, 11:50 | rebel
CHUROS :
Nebylo to myšlené na tebe ani na ostatní rozhodčí ani, že si unás dělá kdo chce co chce .Ale na ofiko EU pravidla.
Nudil jsem se a pročítal pravidla a našel jsem tam spoustu nedostatku,které se v realu vykladají jinak .

Tak uvidíme jak se změní znění pravidel na 2015
o 21.08.2014, 18:36 | kojak
pepe689 jo tak tam se tlaci malo tak tam si mohel ist mozna bys tam aj vyhral
o 21.08.2014, 19:27 | pepe689
Ja tam chtel jit kvuli xpajovi jinak me se treba osobne nelibi ze nej cech by mel byt slovak od toho je ME ...
o 21.08.2014, 20:00 | kojak
Pepe a kde je napisane ze sem nej.si mohel soutezit a vyhrat a ne tady jen kritizovat pravidla
o 21.08.2014, 21:10 | pepe689
Skoda jen ze xxx lidi o tom keca neverejne proste je to tak jak rikam.... stacila me emma ...kde tez byly vyjimky a pravidla se kroutila jak se komu hodilo ....nezlob se na me ale je to tak
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.311 sekund.