Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > EASCA Czech Final - RelaxMeeting Hermanuv Mestec 13.9.2014

 o Navštíveno 24410x o
o 26.08.2014, 09:41 | CHUROS
Podrobnejsi info a seznam kvaligikovanych soutezicich zde: [ Link ]


o 26.08.2014, 09:53 | Milhauzz
Chlapi, kdo a kdy jedete z jižní moravy? Ivls, PekG, ... ?
o 26.08.2014, 10:17 | PekG
Milhauzz ja osobne nevim, jestli vubec pojedu:(. Nejvice zalezi na malem kdy se podiva na svet. A ted mam problemy ze stredobasama, takze auto neschopne souteze:(. Takze semnou je to tak no:(.
o 26.08.2014, 11:16 | Marťas1
já bych měl jed a asi už v pátek
o 26.08.2014, 11:40 | Směty
Taky pojedu, ještě nevím jestli v pátek nebo v sobotu.
o 26.08.2014, 21:02 | ivls
To Milhauzz, jedu, ale, jako Směty
Kdyžtak si brnkneme, ok?
o 27.08.2014, 09:39 | tazman
jedu až v sobotu ráno...mám službu ale víkend za mě veme kolega
o 27.08.2014, 09:59 | Milhauzz
Kurnik, tož bude tam někdo vůbec v pátek? :)
o 27.08.2014, 10:03 | radaman
no...taky by mi to zajímalo...přidal bych se na pátek, ale musim si zabalit náhradní oblečení :-D
o 27.08.2014, 10:29 | Dudy82
Koukám na finálovou účast DBL a je to absolutně směšné!!!! Co to má jako být??
Tohle nemá žádnou úroveň. Je to opravdu pro smích.
Teď by se vyplatila vyjímka na kterou se ptal Rebel ohledně účasti na srazech.
o 27.08.2014, 11:38 | Směty | Upraveno: 2014-08-27 11:42:19
Dudy zkus zapremyslet treba ty jako soutezici odjedes min. 3 akce jak by se ti libilo kdyby se davaly vyjimky, to se to nemusi jezdit a muzem se zrovna sejit na pokec u piva... Mimochodem na se pisou pravidla, aby se porusovaly?
o 27.08.2014, 12:12 | Milhauzz
Směšné to je, ale od soutěžících. Nejezdí, tak jak by se chtěli kvalifikovat na finále.
o 27.08.2014, 12:48 | Dudy82 | Upraveno: 2014-08-27 12:56:03
No nic ve zlém pánové, ale ze 7 kategorií DBL aby bylo všude po jednom a pouze v MAXI tři soutěžící. No do prdele co to jéééé????
To si tam všichni přijedou pro pohár za první místo???? Podle mě to nemá žádnou váhu jako EMMA.
Pouze můj názor kluci......
o 27.08.2014, 14:00 | CHUROS
Dudy: Mas pravdu nema, ale to nedokazu ovlivnit. V SQL se nastesti ucast rok od roku zveda. Doufejme, ze se zvedne i v dBL a pristi rok to bude lepsi.
o 27.08.2014, 14:03 | Diner
Na druhou stranu si nemyslim, ze by se zajemci nemohli prijet zmerit za nejakou mirnou uplatu mimo soutez, coz rozhodci? A pak muzete rikat - natlacil jsem vic, nez mistr CR:-)
o 27.08.2014, 14:08 | CHUROS
Diner: Myslim ze ne, na to je dost casu pri regionalnich soutezich.
o 27.08.2014, 14:48 | flicek
Zajímalo by me,jak i v jiných zemích dodržují pravidlo tří srazů.
Ja byt rozhodčím,tak klidně udělim výjimku i lidem,kteří nemají tři srazy,za předpokladu,ze ostatní soutěžící v dané kategorii stím souhlasí.
o 27.08.2014, 15:01 | radaman
flicek: tak to bych uz z hecu jezdil i DBL abych moh v danne kategori dat nesouhlasit ;-) ono je to otom taky ze lidi pokecaj poslechnou ale musi si udelat cas...ne jen nejake soutezeni...ostatni to bude stat cas a penize...jet pres celou republiku aby mel clovek odjete srazy neni vzdy lacine a pak prijedes na finale a chces se ucastnit? No tak co to je...divej se taky ocima ostatnich a vyndej tu hlavu z tunelu ktrym cucis!
o 27.08.2014, 15:03 | swep
já s vyjímkami nesouhlasím, na začátku sezóny se řeklo, jaké jsou podmínky, já jsem musel několikrát měnit plány abych se mohl zúčastnit a kvalifikovat na finálové klání

takhle bych se jako soutěžící na to mohl vysrat úplně a přijet jen na finále - ahoj jsem tady a chci vyjímku

máš smůlu, příští rok máš další šanci

Na evropě pak je samozřejmě soutěžících více ve všech kategoriích - tam to je teprve zajímavé

letos je to bohužel itálie, ale ani to neodradí některé k účasti, poslední 3 roky to bylo vždy v dostupné vzdálenosti
o 27.08.2014, 15:27 | Směty
Taky nechápu proč to porušovat, další rok přijde někdo jiný že nezvládl dojet na 3 soutěže ať už z jakých koliv osobních důvodů. Já jsem ještě pár minut před odjezdem na první soutěž dodělával auto a taky jsem si na to udělal čas. Přijde mi to stejné jako kdybych si nemohl udělat čas na instalaci..
o 27.08.2014, 18:19 | MARWiN
Ja s vyjimkama taky nesouhlasim. At maji vsichni stejna pravidla, ktera byla mimochodem dana na zacatku roku.
Takovej swep i radaman to odjeli s autama, ktery vypadaly jako by tam vybuchla bomba jenom proto aby meli pomyslnou "carku" za ucast a mohli s tim jet na finale, to jste mohli i vy z DBL... a letos si myslim ze srazu bylo opravdu dost a relativne po cele republice, na to aby si clovek mohl odskrtnout 3 ucasti

to by fakt mohl udelat kazdy, cely rok na to kaslat a pak na finale na vyjimku dojet vsechny vypraskat
o 28.08.2014, 08:05 | hotdog
dudy82 no někomu je to možná pro smích ale nejvíc zamrzí když zjistíš že zrovna v TÉ tve kategorii je nejvíc aut, co :-)
o 28.08.2014, 11:01 | Toxxx
Som maximálne proti neakej výnimke. Prečo? No lebo ako písali tý nado mnou tak každý si podstivo odsúťažil min 3 súťaže dokonca z nehrajúcimi autami len koli finále tak za to klobúk dolu. A na začiatku sezóny boli dané 3 Súťaže. Za to že nieje veľká účasť na Easce nemože súťaž ale samotný súťažiaci. Pokial ich nebude viac nemože sa ani zdvihnúť úroveň. Velmi ma ale zaujíma kde sú súťažiaci z Emmy. Prečo Eascu niektorý odsúdili a ani ju neskúsili? Však si myslím že je jedno kde súťažim.
o 28.08.2014, 11:21 | flicek
Kdyz vidim kvalifikaci na MČR v DBL a předem jasne výsledky,tak na tom nevidim nic špatného,kdyz říkám ze je to na kokot!
A k čemu pak to finále je?Kdyz kazdej clovek v DBL vi jak dopadne?
1z1?Co to kurva je?
A mimochodem uz to tady píšu po několikáté,ale v pravidlech pro DBL proste neni 3 srazy a to vase převzetí z SQL nema v pravidlech žádnou oporu!Takze tu nemelte ze pravidla se maji dodržovat,kdyz si je sami vymyslíte!
o 28.08.2014, 11:48 | Toxxx
flicek a prečo si nesúťažil keď sa ti to nepáči? Mal si dosť možností na to tak tu prestaň nadávať a trošku sa na seba pozri. Od začiatku si vedel že majú byť 3 účasti ktoré napísal hlavný rozhodca. A nechápem prečo by DBL malo mať iné pravidla ako SQL. Ja sa snažím aby ľudia na SQL šli. Ja keď na súťaž dostanem jedného človeka tak je to dobré aby sa počet súťažiacich zvýšil tak nechápem prečo to DB-čkari nerobia tiež.
o 28.08.2014, 13:14 | flicek
Ja jsem soutěžit chtel,jsem si to zkusil,ale kdyz jsem potom koukal na výsledky z jiných soutěží a videl jsem tu mizernou účast,tak nevim proc,ale proste me přešla chut soupeřit sam se sebou.
A taky se mi nelíbí,jak nekdo(nevim uz kdy a kde) psal,ze si hlavni rozhodčí muze měnit evropské pravidla jak chce!
Cele mi to prijde ujety!
o 28.08.2014, 13:44 | Toxxx
Keď začala EASCA tak sme súťažili po jednom celkom dlho. Sice to bola nuda ale veril som že sa to rozbehne a aj sa SQ rozbehlo a teraz je tam dosť ľudí a verím že bude viac. Keď to budú brať všetci ako ty tak to bude chabé to je jasne. A aké pravidlo rozhodca zmenil? Všetko čo urobí konzultuje s Manuelom lebo inak nemože nič urobiť.
o 28.08.2014, 13:47 | swep
flicek děkujeme Ti za kvalitní názor a shrnutí současné situace
o 28.08.2014, 13:55 | flicek
To swep:
Neni zač,rad jsem pomohl,ale staci si jen přečíst pravidla ;)
To Toxxx:
Rozhodčí tenkrát zde jasne napsal,ze si muze měnit pravidla jak chce a v pravidlech neni psáno,ze toto rozhodčí delat muze!
o 28.08.2014, 14:00 | Toxxx
A zmenil niečo keď sa tak rozčuľuješ? On može meniť až po dohode s Manuelom.
o 28.08.2014, 14:08 | flicek
Nejde o to jestli dal výjimku,ale o to,ze sam napsal ze MUZE pravidla měnit.
Pak mi teda vysvětli proc jsou povinné 3 srazy,kdyz to v pravidlech neni pro DBL.
Předmětem mého dotazu nebylo debatovat o rozhodčím,ale o třech srazech,jestli i v jiných zemích se to dodržuje!
o 28.08.2014, 14:17 | Toxxx
Tu je to napísane. Nieje tam napísane ani pre SQL ani pre DBL. Je to dané pre celú súťaž EASCA. A poďla tohoto to musí dodržovať každy ak to nerobí tak porušuje pravidla a hotovo je po debate.

Tu je to org.

The qualification for the final is based on the achieved total points and at least 3 participations during the season . If the competitor change the car during the season it is not possible to transfer previous points from the old car to the new one.
o 28.08.2014, 14:22 | flicek
Ale to je pro SQL to ja vim!
A pravidla jsou zvlášť pro SQL a pro DBL a tak to je proste dane a o to mi jde!
o 28.08.2014, 14:29 | Toxxx
Toto je dané pre všetkých len to musia skopírovať do DBL a neboj na budúci rok to tam bude a budeš spokojný ;) Inak keď si to prečítaš pozorne tak tam nieje napísane pravidlo pre SQ a ani pre DB ale je to kvalifikácia pre Národne finále a ja to chápem tak že to platí pre obe disciplíny lebo je to jedná súťaž EASCA. Len to neskopírovali do oboch ale pre uľahčenie to nechali v jednom.
o 28.08.2014, 14:31 | pepe689
Vito nesmis zapominat,ze si muze kdo chce ,kde chce delat co chce .A je to národní finále a pravidla jsou dána...nevím proč to řešíš:-DDDDDDDD.
o 28.08.2014, 14:36 | Toxxx
pepe: No nemože si robiť kto chce čo chce od toho sú pravidla len tu bola chyba že toto jedno pravidlo nezkopírovali aj do DB.
o 28.08.2014, 14:38 | flicek
No vidis ty to chápeš jako zvlášť DB a SQL jako si napsal v prvních větách a ze to tam teprve zkopiruji!
Takze jsi potvrdil vlastne to,o co mi jde ne?
A pak napíšeš ze je to jedna soutěž EASCA?
o 28.08.2014, 14:40 | flicek
Dobre byla a je chyba,tim padem vsichni co maji odjezd alespoň jeden sraz toho muzou využit a ject na finále :)
Sam jsi to ted potvrdil a jsem rad,ze to slyším i od odborníka.
o 28.08.2014, 14:44 | Toxxx
Jasne že chápem že SQ a DB je ine ale ty asi nie ;) A súťaž je to jedna EASCA čo je na tom? A nepotvrdzujem tebe nič. Sú 3 účasti a hotovo. A keďze sa v DBL pravidlách nepíše o Národnom ani Evropskom finále to znamená že tam nikto nepojde?
o 28.08.2014, 14:48 | flicek
Ano,ale potvrdil si to.
Přečti si to jeste jednou!
Prosim o odpověď na otázku,proc by tedy lide letos nemohli využit toho ze pro DBL to tam proste neni ze 3 srazy?!
Kdyz je tedy chyba v pravidlech?
o 28.08.2014, 14:51 | Toxxx
Nevidím kde mám chybu :) Ja stále neviem čo maju využívať. Sú 3 zrazy a hotovo.
o 28.08.2014, 14:51 | flicek
Byla by větší účast na finále a bylo by to zajímavější,přeci proto se soutěže dělají ne?Aby lide měli radost z toho,ze někoho překonali.
A jeste by to zvedlo byznys Eascy.
Kdyz jsem byl v Pardubicích,tak se tam řešilo,jak zvednout účast a proto povolil Slovákům,aby mohli na MČR
A tímto by se take zvedla účast na finále
o 28.08.2014, 14:52 | pepe689
no ono kdyz nekdo rekne jede se podle praidel starych 4 roky ..hm to asi neprojde ne ...nemaji to domakany a souhlas s Flickem a doufam ,zehosi chapete mou ironii nahore....a proc lidi nejezdi DBL....nu proto ,ze jako cech zijici v CR neminim v národním finále soutěžit s cizincem,který u nás nepracuje neodvádí dávky atd na to se můžu já osobně vysrat..není to nic osobního ,ale někdy je lepší mít přece 900 než mít 3000:-))
o 28.08.2014, 14:52 | Toxxx
Chyba nieje v pravidlách len 2 veci neskopírovali do DBL lebo netušili že v ČR bude z toho taká veda. Sranda že inde to normál chápu :)
o 28.08.2014, 15:02 | flicek
Ano Pepa ma pravdu!
Jak muze clovek ze zahranici soutěžit u nás a stejne tak u sebe doma?
o 28.08.2014, 15:07 | Toxxx
K účasti Petra Košku na DBL je dobré aspoň je konkurencia v tom má Churoš pravdu a keby zo Slovenska prišlo viac ľudí bolo by to veľmi všetko zaujímavejšie. Inak za mňa je pravda že by nemal vyhrať MČR. Ale v prípade výhry by mal dostať 1 miesto takže v tom prípade by mali byť prvé miesta dve. Len skor si myslím že sa Petra niektorý boja a preto sú proti.
o 28.08.2014, 15:08 | ZoRG
Kedz je to EU sutaz, kde sa sutaziaci zhromazduju v narodnych tymoch, nevidim dovod preco nemozem za sutazou vyrazit do inej krajiny a porovnat si svoje audio s konkurenciou vzahranici. Ako bolo napisane previdla su spolocne pre vsetkych.
Co sa tyka narodneho finale som toho nazoru ze sutazi moze ajucastnik inej krajiny, ale nomze sa stat majstrom danej krajiny nakolko tam nema trvaly pobyt. Moze skoncit prvy, ale majstrom sa stava ucastnik, ktory ma obcianstvo krajiny, kde sa majstrovstva konaju.
Inac sa mi paci tato vasa debata.
o 28.08.2014, 15:15 | flicek
Jestli z nej někdo ma strach nebo nema to nevim,ale je to mozne.
Ja ho videl v Pardubicích a jeví se mi jak v pohode.
A nic proti němu konkrétně nemam,ale mas pravdu,ze pokud jde na ceske finále,tak by mel dostat 1.misto cech,vyhlasenej byt taky Cech a pokud by byl Petr taky první,tak by mel dostat taky první misto ale ne za ČR.To jsou ty nedostatky v pravidlech.
Úplně neco jineho by bylo,kdyby Easca na Slovensku nebyla.
To bych takovou výjimku chápal.
o 28.08.2014, 15:21 | Toxxx
No ide o to že sa to stále vychytáva a stále je čo meniť v pravidlách. Ale chce to čas lebo meniť to v priebehu roku sa proste neda.
o 28.08.2014, 15:24 | Milhauzz
Toxxxi, kde máš to video jak Churoš říká že výjimky opravdu, ale opravdu dělat nebude? :)
o 28.08.2014, 15:28 | Toxxx
Milhauzz som ho omylom zmazal :( Robil som čistku a často mám rýchlejšie ruky než rozum :)
o 28.08.2014, 16:49 | flicek
To ZORG:
Ano,to je v pořádku,ze sousedních zemi přijedou porovnat svoje hodnoty a kvality to je spravne.Nic proti tomu nenamitam a ani nemam nic proti Slovákům,ba naopak jsem byl v Piestanech a tuning byl velmi dobrý a moc se mi tam líbilo.
Ale je holy nesmysl,aby například nemec soutěžil na Národním finále v Německu a ČR současne.
Od toho je Evropské finále.
o 28.08.2014, 17:47 | lukee_cz
slusna debata, ale ono uz skoro vsechno se resilo driv...respektive vyresilo :)
Jen bych k tomu asi rekl, ze ten kdo NEJEZDI na souteze, tak NEMA (muj nazor) pravo si stezovat na malou ucast na ktere se sam podili...to uz tu bude za chvilku jak nadavani na politiku :)

Jinak pocet lidi na finale: V Nemecku loni v dBl ve vetsine kategorii 2 lidi, nekde 1...a to bych rekl je o kousek vetsi zeme.
Slovenske finale predloni: V SQL 1. misto Slovak, 2. Rakusak, 3. Slovak = 1. byl Mistr SR a 3. byl Vicemistr SR...Rakusak se nepocital, i kdyz skoncil druhy. A tak je to i v jinych statech, potazmo v EMME v Evrope.

Nevim, co na tom neni k nepochopeni :(
o 28.08.2014, 17:58 | Toxxx
lukee: Amen bratře :)
o 28.08.2014, 18:59 | CarMedia.cz (P)
Míchat se do toho nechci. Účast v dBl na finále je skutečně směšná. Osobně bych neviděl problém s účastí někoho dalšího, pokud by s tím řádně regnutý soutěžící souhlasil..

Nicméně je na zamyšlenou, co s tím dál.. Snižit počty povinných kol? 3 kola jsou asi tak akorát, ale ne každý má čas v době, kdy je to vzdálenostně přijatelné a ne každý je ochotný jet 300km kvůli nějaké "blbé" soutěži.
o 28.08.2014, 19:03 | TommyDS
Pekna debata - len nevedie nikam:)
Len pre info - na Slovensku bolo na zaciatku sezony povedane, ze kazdy sutaziaci musi absolvovat minimalne 3zrazy v SR, aby mohol ist na finale. Aj ked su slovenski sutaziaci, ktori sutazili v CR (vid Peto Koska alebo Peto Barka), bez problemov absolvovali aj slovenske sutaze aby sa kvalifikovali na finale...
o 28.08.2014, 19:14 | Toxxx
No ja si myslím že zníženie účasti to nezlepší a hlavne je toľko súťaži že každému to vyjde si myslím. Problém je úplne inde. Veľa ľudí si myslí že súťaž nezvláde pritom je to blbosť a nič na tom nieje. A je veľa zarputilých ľudí ktorý súťažili ale na Eascu proste nechcú ísť lebo to nieje Emma.
o 28.08.2014, 19:21 | XpajaX
Letos se rekolo 3. Ucasti a muze se jit na finale tak jsou 3
Pristi rok bude treba 6. A nebo taky 1. Ale to je pristi rok :-) letos je to danne tak nevim proc se to furt a furt resi :-D
o 28.08.2014, 19:34 | Toxxx | Upraveno: 2014-08-28 19:35:57
Takže by som to urobil následovne. Treba spísať neaké postrehy a podľa toho súťaž formovať. Lenže sa bojím aby to nedopadlo dohadami a vlákno skočilo hádkou. Proste napísať stručne neaké postrehy. Ak má pomocť účasť 2 súťaži tak prečo nie. Ale všetko by schválene v DE.
o 28.08.2014, 21:58 | felda16
krasne ze najviac mudruju ludia co ani nesutazia
o 28.08.2014, 22:09 | hotdog
toxx nevím jestli má cenu se o tom pořád bavit. stejně si někteří pořád povedou svoji.
nevím jestli je to pravda, ale prý flíček byl i v panenčáku a na měření nepřišel. proč???? stihl by kvalifikaci na MČR kdyby dojel na křivku
k účsti "cizinců" na čr finále... já byl pozvaný na finále u poláků, i když jsem neměl žádnou soutěž u nich. vyhrál jsem svojí kategorii a co? nejsem mist polska, titul samozřejmě připadl polákovi.
Ukažte mi kde je v dbl pravidlech zmínka o nějakém národním nebo evropském finále?? nikde. ono kdyby ti co mají nejvíc řečí zvedli ty svý líný prdele a jeli se podívat třeba do německa, tak uvidí, že tam skoro všechny SQ auta jedou i DBL, protože to mají jako DOPLNĚK SQ soutěže. ale tady bohužel většina aut jezdí jen jedno nebo druhé a potom vznikají ty vaše dohady.
tohle je můj osobní názor.
o 28.08.2014, 22:39 | Dudy82
Nemůžu si pomoci, ale souhlasim s Flíčkem a to samé co napsal revilohofi.cz
Je to oprablvdu směšné s tou účastí lidí na finále (jak jsem již psal víše). A teď mluvím za sebe, že mi letos opravdu dalo hodně práce odjet 3 srazy když děláte 12ctky a nepřetržitě na směny. Skoro 80% srazů mi vyšlo na pracovní víkend. Měl jsem co dělat abych to vážně dal.
TO HOTDOG: je mi uplně u prdele kolik budu mít ve skupině lidí já. Ano jsme ta tři a klidně bych uvítal, kdyby tam byl i ten kluk s tím Peugeotem 306 co jezdil letos a měl pouze dva srazy. A taky třeba PEPE,který se na to ze svých osobních důvodu vysral!!!!!!
A upřímně vám tady teď napíšu, že se mi to taky vůbec nelíbí s silně uvažuji zda budu příští rok vůbec soupeřit a cpát peníze do nafty, platit vstupné, platit startovné a pak toto.......
Nooooo je to fakt zoufalé a nemá to úroveň. NEZLOBTE SE.
o 29.08.2014, 01:30 | flicek
To felda16:
Kde jsi na to přišel,ze jsem nesoutezil?Muzes mi to vysvětlit?
To hotdog:
Pane párek,ja byl i v Panencaku a i na Křivce,ale soutěžit jsem nechtěl,diky komickym pravidlum,ačkoliv to nema jakoukoliv oporu.
Pouze se řeší vse jen virtuálně.
Proc bych mel zvedat svoji linou prdel a jezdit se koukat na fašouny?
To bych jel dyztak na Evropu.
Takze kdyz je v říši doplněk DBL pro SQ,tak to bude i u nás?
Tak potom se nedivte,ze nemáte lidi,kdyz to je jen doplněk ;)

o 29.08.2014, 01:46 | rebel
Flicek : Neřeš ,že jsi měl jet do němec . Mě taky psal ,že jsem tam mohl jet ,když jsem se dotazoval na fotky a nedokazal pochopit ,že jsem nemohl jet .Kdyby měl nohu jako já, byl by taky radeji doma na liné prdeli.

Jinak souhlasím kucíííí s vaší myšlenkou: zorg pepe dudy fliček revillo
o 29.08.2014, 07:51 | hotdog
milane píšeš to trochu jinak. psal jsemti že jsme nefotili, že jsi mohl jet taky, že to nemáš tak daleko. a sorry,ale zdravotní stav celé republiky nehlídám. a že na fb dáš fotky zafačované nohy a ruky 14 dní před flossem tak fakt nečuchám že jsi pořád marod.
flíček myslím že jsi odpověděl sám. je to jen virtuální tak to neřeš, protože to vlastně neexistuje :-)
AMEN
o 29.08.2014, 11:32 | Milhauzz
Já bych to ani neviděl v tom, že kdo jezdil EMMU tak na EASCU nejede kvůli nějakém přesvědčení. Já si myslím, že starší generace zestárla, máme děti a závazky, nový auta bez radikálního zásahu už ozvučit nejdou (protože místo pozice na rádio je harapák, co ukazuje všechno, jen nehraje) a taky prostě ne každýho bude autohifi bavit 20 let že. Taky si to prošlo svým vývojem, kdy nějakej technologickej top byl před x lety.

Třeba věc která mě trkla v Pardubicích, těch co tlačí na Easce je na prstech jedné ruky. Dbdragu nerozumím, ale říkal sem si, jak to, že je jich tam tolik? V čem to je? Proč všechno nespadá pod jedno klání?
o 29.08.2014, 15:25 | Dudy82
Milauzz. Opravdu dobrá myšlenka. Proč to nepatří pod jedno klání že??? Opravdu na uvážení. Pravdou je že já jsem v byl v EMMA od roku 2005 do 2010. Pak byla paní těhotná a v roce 2011 se mi narodila holka a od 2010 jsem naposledy navštívil sraz a zúčastnil se..... Nyní je rok 2014 a já se k tomu opět vrátil, ale vzhledem k tomu, že se mi to vůbec nelíbí, tak to bude asi naposledy co jsem se EASCA zúčastnil.......
o 29.08.2014, 19:50 | BMWe46
cauves mam sice jen 2 souteze v SQ FUNI a 1 DBL FUNI ale zajel bych DBL FUNI ... zatim je tam jen jeden soutezici ??? diky
o 29.08.2014, 23:30 | rebel
BMWe46: mě osobně by to nevadilo na narodní soutěž, ale bohužel neprojde to .-(
o 02.09.2014, 00:31 | kojak
flicek: jezdim uz par let ale nikdy sem se nestal mistrem ceske rep.vzdy byl vyhlaseny ten co popripade skoncil zamnou.a tak to bolo aj min,rok .takze ja sem pouze 1 alebo nejake miesto.
pepe:ty znas moj zivotopis ked vies ci uvas nepracujem a podobne veci:-)
o 02.09.2014, 20:20 | Toxxx
Milhauzz Dudy82: Na Emme som súťažil iba raz. Možete mi please vysvetliť to "jedno klání" ? Díky :)
Dudy82: Chápem že ti to koli práci nechcelo výjsť atď ale ak chceme niečo urobiť tak krikom sa nič nezmože. Som za že od novej sezóny by mohli stačiť 2 účasti aby bolo viac ľudí potom na finále ale bojím sa že to nič nezmení. Takže tu na to máme hlavného rozhodcu ktorý to bude prezentovať Manuelovi a on rozhodne. Ale treba aj trochu komunikácie. Si v Teame Revilo tak príď za mnou (Team leaderom) a povedz čo by si zmenil a ja to budem prezentovať. Ono človek nikomu nevidí do hlavy čo si myslí. Ja keď mám niečo na srdci tak to poviem. To platí pre všetkých. Každý Team má svojho leadera na to aby sa staral o dobro súťažiacich ;)
o 02.09.2014, 20:58 | rebel
Toxxx: no nevím ,ale easca si děla co chce to mají kluci pravdu nevím jak jiné eu země ,ale třeba Sk easca si to změnila na 2 účasti aspon podle toho co jsem slyšel od kluků. Nevím jak to bude to poznáme na finále.A pokud to tak udělají tak mi pak vysvětlete jak je to možné ,když se všude mluví jak se drží 3 odjeté soutěže ????????(zase podvod aby se tam dostali lide co nejezdili)
Z jakého důvodu to tak mají změněné ??Srazu mají dost na to aby tam lidé mohli jezdit 3krát za sezonu.
Je to tak jak se píše a psalo každý si dělá co chce a toto se mi nelíbí také.

A pokud to tak na SK a v jiných zemích bude tak to pak at jdou celé pravidla do
Prd..e
o 02.09.2014, 21:16 | Toxxx
rebel: Možem ťa ubezpeciť že maju 3 zrazy aj na SK. Pýtal som sa na to Tommyho a on mi to potvrdil. Zisťoval som si to. Inak mne sa nezdá že si robí Easca čo chce len proste meniť pravidlá s ktorýmy každý na začiatku sezóny súhlasil počas súťaže meniť je hlúposť.
o 02.09.2014, 21:35 | TommyDS
rebel - poprosim ta nesir informacie, ktore nemaju ziadnu opodstatnenost, ked sa nieco chces opytat o Easce SR, tak sa obracaj na mna a netvrd nieco co si "slysel od kluku"... Mam stale za to ze za SR sme EASCA heads Gabo a Ja a nie nejaki "kluci"...
o 02.09.2014, 21:51 | pepe689
Jeste by nebylo špatný aby se meril skutečný výkon zesilovačů. ...pak by bylo jasno hned-)))
o 02.09.2014, 21:58 | rebel
TommyDS ': tak pokud budou i u vas 3 povinne a aj v jiných státech tak je to OK. Ja nepsal že to tak máte ale že mi to nekdo říkal a byli to 2 lidi :-( tak maji zkreslenou informaci :-O .To je možné .

pepe689 : včem by bylo jasno ? To taky neni v pravidlech a nikdo to tam neda :-(
o 02.09.2014, 22:03 | pepe689
No vykony psane jsou nizsi nez skutecne tudiz .... priklad psano 1000 zmereno 1700...psamo 2500 zmereno 3500 takze chapes ne-)))
o 02.09.2014, 22:08 | rebel
pepe689 : jo jo to chápu vim kam míříš :-) ale to by pak mohlo byt jako na db dragu dej jakej chces zesik a zmerime ti to kolik tam teče a tam budes
o 02.09.2014, 22:13 | pepe689
Jj bylo by to fer
o 02.09.2014, 22:20 | rebel
tak bylo ale pak by taky lidi co maji zesik s psanym vykonem 1500 a v realu 800 meli byt v mensi kategorii , coz to myslim nebude nikdo tak menit .Ale bylo by to tak fer a nemusel by se resit manual a stitky na spodku zesikach .A jak by se to zmerilo muze se stat ze v kazde zemi bude jiny merak a pak co ? vsude se bude merit o neco jinak a na evrope to udela mega zmatek
o 02.09.2014, 22:38 | radaman
Pavel528: si pořídí pojízdnou laboratoř a bude se učsatnit všech srazu a měřit a měřit a měřit :-D tohle je neřešitelný ... DBL sice nejezdím, ale zesy změřený mam :-)
o 03.09.2014, 08:56 | hotdog
[ Link ]
:-))))
o 03.09.2014, 13:49 | rebel
:-O

foto k příspěvku  od rebel

o 03.09.2014, 14:25 | PekG | Upraveno: 2014-09-03 14:26:20
:D
o 03.09.2014, 19:07 | XpajaX
V Nemecku to taky nikdo nemeril kles....jen se podival na manual a tim to haslo
o 03.09.2014, 19:08 | XpajaX
Rebel---kde si to vzal
o 03.09.2014, 19:35 | rebel
Tak merit nemohl kdyz to neni v pravidlech A fotku kde sem vzal no vyfotil sak vidis :-)
o 03.09.2014, 19:45 | XpajaX
Jj vim ze to neni v prav...
No fotit umis :-D
o 04.09.2014, 13:18 | lukee_cz
Pozustatky WPS teamu budou od patku do soboty ;)
o 04.09.2014, 19:44 | tazman
no jelikož přijedu až v sobotu ráno tak přemejšlím jestli zůstat do neděle či navečer směr domů :(
o 04.09.2014, 21:23 | Marťas1
já pátek až sobota i s drahou polovičkou
o 05.09.2014, 10:54 | PekG
Tak já asi sobota ;)
o 05.09.2014, 11:41 | hotdog
v pátek jsem do půlnoci v práci takže až sobota jako na křivku :-(
o 05.09.2014, 12:18 | lukee_cz
uff, tak to ne, sami ten sud nedame :)
o 05.09.2014, 16:02 | ivls | Upraveno: 2014-09-05 16:02:25
Já dofrčím v pátek a večer sobota zpět ;-)

To PekG,
Vem syna, ať se učí ;-)

o 05.09.2014, 18:49 | tazman | Upraveno: 2014-09-05 18:49:28
lukee_cz....se pozdržte do neděle..sa s váma po soutěži vyleju :D
o 05.09.2014, 21:04 | Toxxx
No ja možno prídem v piatok ale ešte potvrdím :)
o 11.09.2014, 15:59 | Kapka (M)
Tak se přiznejte kdo po nocích ladíte na finále :-D

foto k příspěvku  od Kapka

o 11.09.2014, 18:16 | XpajaX
Pekne ;-)
Rebel-nejsi to ty :-D
o 11.09.2014, 19:16 | Marťas1
:D
o 11.09.2014, 22:19 | ivls
rebel to nebude,
to by bylo napsáno tvrději, né tak slušně a bylo by tam podepsané celé sídliště :-)
o 12.09.2014, 10:22 | rebel
Ja ne ja to nebyl me lidi nepisou.Me rovnou udavaji na mestsky urad , moji hodni sousede
o 12.09.2014, 11:16 | Milhauzz
Hele, blbej dotaz, chčije a chčije ... mám cenu jezdit do myčky nebo všichni odstanem -1 bod za "čistotu"? :)
o 12.09.2014, 11:22 | hotdog
já myslím, že se dá přihlídnout k povětrnostním (děštovím) podmínkám a nebude se na to tolik koukat.
já když ted umeju auto, pojedu s tím 30km do práce, kde jsou chmele všude po cestě takže jedu po červenici a ne asfaltu, pak dalších 200km na heřmanák... tak to asi moc čistý nebude :-(
o 12.09.2014, 11:23 | hotdog
spíš jinak.... -5 by měl dostat kolaborant a aktivista, který si to tam umeje :-)))))
o 12.09.2014, 11:57 | Diner
ja myslim, ze na soutezich v desti auto umyva jen Lukas:-) uprimne ale me to celkem stve... dest je pekna votrava... a loni to bylo uplne to samy
o 12.09.2014, 12:11 | lukee_cz
helehele, zadne pomluvani...na cestu hodim auto do plastenky :D kazdopadne pri takovemto pocasi by si ten nas velky stan mohl n asebe i vydelat, pri vybirani vstupneho :D
o 12.09.2014, 12:24 | radaman
jo taky bych chtěl řešit mytí auta :-D si můžu nechat tak zdát :-D
o 12.09.2014, 13:25 | rebel
auto si umeju až v Heřmanáku
o 12.09.2014, 14:57 | Toxxx
No ak mi niekto v tomto počasí skúsi strhnúť bod za čistotu tak sa nepoznám :) Nemienim auto umývať 5 x denne. Nieje to leštenka a na zvuk to nemá vliv ;)
o 12.09.2014, 15:05 | Kapka (M)
speciálně pro finále mám jako hlavní rozhodčí připravené bílé rukavičky z tanečních... a budu zkoumat čistotu... ne to byl sámo vtípek..je jasné že nebudeme řešit venkovní čistotu auta..to samé platí o koberečkách v autě..ale zase na druhou stranu pokud přijede soutěžící s autem,kde je vidět co pul roku jedl a pil,tak pujdou body dolů :-)
o 13.09.2014, 23:33 | lukee_cz | Upraveno: 2014-09-13 23:34:11
tak je to za nama a za mne dobry :) teda po prijezdu do baziny v patek se na sobotni hodnoceni krasne vycasilo a stalo to za to ;)

Par fotek z vyhlaseni: [ Link ]
o 14.09.2014, 16:02 | XpajaX
Jj pocasi se dalo akce v pohode ;-)

Neco maleho na pokoukani :

[ Link ]
o 14.09.2014, 18:04 | rebel
jojo počasí akorát akce v pohodičce

XpajaX ten link je na co nic konkrétniho tam nevidím jen milion videí
o 14.09.2014, 19:05 | XpajaX
Hm divne jelo to tak pokus o opravu

Youtube video:
o 15.09.2014, 12:53 | TommyDS
Gratulujem vsetkym vitazom aj zucastnenim... Mate uz niekde aj vysledky v PDF?
o 16.09.2014, 11:13 | CHUROS
Vásledky zde: [ Link ]
a zde: [ Link ]
o 17.09.2014, 07:01 | Milhauzz
Koukám na výsledky a můžu říct, že nad některýma hodnotama mi zůstává rozum stát.
o 17.09.2014, 20:38 | Diner
Akcicka super, tolik aut najednou jsem snad neslysel jeste na zadnem srazu, coz me ovsem vede k podobnym pocitum, jak Milhauzze, ale i rozhodci jsou jen lidi a subjektivni to bude vzdycky.
o 17.09.2014, 21:27 | Toxxx
Milhauzz: Čo ťa zaráža ?
o 18.09.2014, 08:20 | Milhauzz
Tak pár věcí by bylo. Sinfoni competition tedy máme letos za sebou a dopadlo to jak to dopadlo. Sám se svým umístěním jsem tak nějak smířenej protože je to prostě subjektivní soutěž, mám blbě umístěný výšky a ta žabožroutí modrá plechovka je akustickej průser. A teď konkrétně:

1, SQL Maxi - jo panečku byly emoce. To že na prvních dvou místech jsou auta, která ladil sudí dané kategorie budiž, asi hrajou dobře. U Aleše v Audině sem seděl a říkal sem mu, že jakmile doladí basák, tak to bude hodně dobrý. Song č. 9 Amber room - jsou tam dva hluboké tóny s hlasem, u Aleše byl jen jeden, druhý byl kdesi na dovolené, takže těch 18bodů za subbas fakt nepochopím - bylo asi dáno z euforie nebo byl už Tazzman unavenej (dělal 9 aut). Jinak proti bodovýmu hodnocení nic nemám, protože to celkem sedí podle toho, co všechno jsem si poslechl. Tazíkovi sem už volal a vyříkali sme si to :)

2, Sem pro, aby se zase dávali scoresheety po vyhlášení výsledků. Člověk si to tak může objektivně porovnat, proč ho ten nebo ten porazil. Ptal sem se třeba, proč mě zase podělal Marwin :) odpověď "já ti ani nevím" je o hovně. Kouknu do scoresheetu a vidím, áha, výška a umístění, tak proto. A pak bych si to chtěl hnedka srovnat, jak u mě tak u něj, abych věděl, čím mě tím chlapec v soutěži vyškolil.

o 18.09.2014, 10:14 | CarMedia.cz (P)
Milhauzz: Sinfoni competition bude teprv příští rok, kdyby si věděl, kdo všechno za mnou byl, že chce Sinfoni, asi by si se z toho pos.. Samotnému se mě to moc nelíbí, páč jsem chtěl mít v autě něco jiného, než ostatní a i lidem sám říkám, ať neblázní a vyzkouší něco jiného.. :-) Na druhou stranu mám radost, že se lidem zvuk tohoto výrobce líbí a sám proti němu nic nemám. Prostě to za ty prachy hraje a hraje "kurevsky" dobře. Jsem asi dovozce na prd, když je od toho odrazuji, a snažím se je přesvětčit i do jiných variant, ale je to tak.. :-)

Z tohoto důvodu jsem i skočil na jaře do kombinace Audio Development vs zesilovače Sinfoni (ono AD zesiky nedělá a Sinfoni jde s AD ruku v ruce, dokonce i samotný výrobce mě tyto zesilovače k MM řadě doporučil). Na druhou stranu této volby skutečně nelituji a snažil jsem se a stále se snažím z dané sestavy vytěžit maximum.. Snad i toto je ukázka, že člověk nemusí mít v autě jen to jedno a snad jsem i některé nalomil k lepším zítřkům.. :-)

Jinak nad výsledky v MAXíkách jsem se taky pozastavil. Například Kubiika jsem slyšel v pátek a to hodnocení, co má na papíře je dle mě zcela mimo mísu. Ostatní jsem bohužel neslyšel.. Hold narážíme na to, že se nedělá žádné střetnutí rozhodčích, aby zjistili na co se mají zaměřit. Což byl i důvod mé "hádky" s Churošem po Buchlovicích, kdy mi strhával body za detaily, které nikde jinde neslyšel, tak si myslel, že tam prostě nemají být.. :-D Na druhou stranu proto jsem měl i dobrý pocit, když se rozhodlo, že profíky budou hodnotit dva a pak si budou trhat občanky a podělí se o své zkušenosti, kde se na co zaměřit. Asi by to tak mělo být ve všech kategoriích, alespoň na finále ČR.. (podnět pro další rok).
o 18.09.2014, 10:20 | Milhauzz
No vidíš, profíky si "užili" dva a na 9 maxíků byl sudí jeden. Težký nepoměr. Pak vznikají tyhle stavy. Máš recht předsedo ...
o 28.01.2015, 21:18 | XpajaX
Nema nekdo fota Finale CR
Kdyz tak link nebo na muj email dik
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4186 sekund.