Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > EASCA Tuningmeeting 8, Mohelnice 20.6.2015

 o Navštíveno 21101x o
o 15.06.2015, 14:47 | CHUROS
V pořadí třetí sraz letošní sezóny (A muj letošní první :-). Doufejme že vyjde počasí a budete moct využít koupaliště :-)

[ Link ]




o 16.06.2015, 16:04 | CHUROS
Ahoj, bude nekdo uz v patek vecer? Ja asi dorazim uz v patek cca kolem 21
o 17.06.2015, 11:37 | Toms
Ahoj taky přemýšlím o tom že bych dorazil už v pátek večer ;-)
o 17.06.2015, 11:55 | bezacik | Upraveno: 2015-06-17 12:01:44
Ake pocasie ste zarezervovali? Lebo nie ze prideme az zo Slovenska a budete tam mat zimu a dazd?
o 17.06.2015, 11:57 | Kapka (M)
stránky na kemp..
[ Link ]
o 17.06.2015, 13:47 | Toms
bezacik: počasí se zarezervovalo, ale stejně to vypadá tak max. do 20 stupňů a snad bez deště. :D
o 17.06.2015, 20:17 | tazman
Já až sobota ráno ..byť mám v pátek dovolenou... z bezpečnostních důvodů :D
o 18.06.2015, 09:53 | Milhauzz
Tak užívejte, užívejte :)
o 18.06.2015, 18:36 | Marťas1
Já tentokrát ne, práce nepočká :(
o 23.06.2015, 09:59 | CHUROS
výsledky zde: [ Link ]
o 23.06.2015, 17:17 | ivls | Upraveno: 2015-06-23 17:23:03
Za mě?
Možná to nebude nikoho zájímat.
Ale podle mě jste to páni rozhodčí přestřelili, takový bodový rozdíl podle ně není adekvátní :-(
To vypadá, jakože jedno autohifiato dobře hrající za ním několik hromad hoven a pak další soutěžící.
To samé bylo loni na finále.
Jinak na finále jsem Jirkovo auto slyšel, bohužel teď ne, ale i vzhledem k tomu, že rozhodčí nejsem nemohu souhlasit s tímto bodovým rozestupem
o 23.06.2015, 19:24 | Toxxx
ivls: Čo sa ti nepáči? Nevieš uniesť že je v ČR auto ktore fakt hrá? Keď si dostal na Evrope 2013 ešte vatší bodový rozdiel to je v poriadku ? Tiež Jirka od teba dostal výprask a nikomu sa nesťažoval. Ja si rozhodne ako hovno nepripadám a rozhodne ma toto motivuje ku predu aby som sa k tomu autu zvukovo priblížil. Ja byť Jirkom tak súťažím a idem na Evropu a tam nech teda rozhodnú iný rozhocovia o tom ktoré auto je lepšie kedže naši rozhodcovia prestrelili.
o 23.06.2015, 20:02 | CarMedia.cz (P)
V Německu jsem měl stejně bodů, v panenčáku oproti Alexandru Lenzovi z DE také. Moc nechápu, o co tu teď jde. Ale ulehčim vám to a na Eascu se vy....
o 23.06.2015, 20:51 | ivls
Jirko,
nic neulehčuj, probojuj se na Evropu a pokud postoupím i já a převálcuješ mě o 40 bodů u jiných rozhodčích, než jsme zvyllí u nás, tak vše vemu zpět a uznám bodový rozdíl
Takto ho neuznávám
o 23.06.2015, 22:25 | CarMedia.cz (P)
Bože Ivane, ty uz me přijdeš jak někdo jiný. Byly doby, kdy jsem dostával výprask sám, hodně veci jsem se musel naučit a hodně veci vyzkoušet. Nikdy jsem se nedržel striktně daných pravidel, atd, ale nechtěl jsem ochcat fyziku. Víš co ale byla celou dobu pointa zvuku u me v autě? Dělal jsem to pro sebe a i kdyz me kolikrát nějaký výsledek sklamal a cítil jsem to trochu jinak, snažil jsem si z toho neco vzít a posunout to. Nikdy jsem se nesnizil k tomu, abych napsal neco jako ty. Tebe tady mezi tim z konkurenčních důvodu marda apod. placali po ramenou a chvalili, jak dobrou praci za ne odvadis. Ja se na Eascu a vse kolem mužů rutysuty. Uz jsem to psal někdy v minulosti, ze se me nechce i z toho důvodu, ze se to zvrhava ve sběr medaili a nikam se to neposouva. Promiň, ale za ty roky, co se v te soutěži pohybuji se až na par výjimek hromada lidi nikam neposunula a porad se mota v zacarovanem kruhu. Pokroky děla prakticky jen Pekg, Aleš Polách, Toxxx a par světlých výjimek. Ostatní se motaji v zacarovanem kruhu a ty bohužel patříš mezi ne. U tebe s lítosti musím napsat, ze neunasis porážku. Sám víš, jaký názor na zvuk u tebe mam i ja. At je to rozložení sceny, tak spektralka. Ty me to odkyves a pak sem vplivnes takovýhle blud? To promiň, ale "tos zajebal"..
o 24.06.2015, 07:06 | ivls
Jirko,
porážka je to poslední, co mě sere, ale rozdil 40 bodů nezkousnu
Tímto končím
o 24.06.2015, 10:17 | CHUROS
Hmm, tak tohle bych nečekal a lidsky mě to mrzí... Ne od člověka, kterého hodnotím jak na Emmě tak na EASCE myslím že už desátou sezónu. Od člověka, který se mnou v sobotu večer seděl u jednoho stolu a ani nemukl...

Profi hodnotím já, nebo Jana popř. Pagoš (ale ten má letos jiné starosti). V Hradci (protože to nešlo jinak) hodnotil i Jirka. Koukal jsem se na výsledky ze soboty a až na detaily se nijak výrazně nelišíme.

Vim a vidim, kolik usili jsi pres zimu dal do tech dveri a ze je to frustrujici, ale co by nebylo? 10b, 5b? Sam prece vis, ze je to jenom o tom, jaky si udela rozhodci "prostor" ve kterem se pohybuje. A pokud zna prostredi a udela si "vatu", pak ten rozdil muze byt i tak markantni v bodovem souctu. A ja si ji delal prave proto, ze Toxxe jsem neslysel, Tebe jsem neslysel, Smetyho jsem neslysel a vsichni jste prezbrojili.

A pokud chces jine hodnoceni, mrkni sem: [ Link ] , zas tak jsem se nelysil.

Kazdy soutezici ma pravo nesouhlasit, kazdy ma pravo na vysvetleni, nikoho nevyhodime a snazime se (alespon to vsem rozhodcim rikam) svuj nazor obhajit. A jsme schopni take uznat chybu, pokud se k ni dobereme, ze se stala. Ale nesouhlas se ma resit na miste a hned.


o 24.06.2015, 11:08 | bezacik
Inak aj ja mam tiez jeden maly poznatok so sobotnajsieho sutazenia. V kategorii MAXI kde som si vypocul dve auta a to VW Golf a Skoda Felicia a bol som velmi nemilo prekvapeny z hodnotenia podla bodov, lebo podla mna ten Golf hral horsie ako Felicia. Dokonca viaceri potvrdili, ze na to ake komponenty su v tom Golfe nainstalovane, tak to nehra ako by malo. Pevne dufam, ze to nieje kvoli tomu, ze Felicia je so Slovenska.
o 24.06.2015, 22:00 | Wendy
Chlapy nehádejte se :D zlato se dá vyhrát ikdyž máte auto plný hromady hoven :D:D:D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3453 sekund.