Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > dojmy z EVROPY EASCA

 o Navštíveno 18966x o
o 25.10.2015, 23:26 | rebel
Psal jsem to i na FB, ale ne každý má FB

Za mě nejhorší Finále Evropy .A to z těchto důvodů
1
Začalo to hodem kostkou, když Němci řekli ,že bude song 6, že včera házel někdo kostkou .!!!!!!!!!!!!!!!Má se házet kostkou v den soutěže ne den předem
2 další věc protest na německého soutěžícího, který měl pouze foto štítku zespodu zesilovače (podle pravidel každý soutěžící musí mít manuál a ne foto samolepky na zesilovači) protest byl zamítnuty 'Manuelem s tím ,že to je OK
3 Němec podal protest na Paja Paja, že má schovaný zesilovač .To se nezamlouvalo německému soutěžícímu ,když viděl pajovo 143 DB na 600W ( klobouk dolů pajo dobrá hodnota)a chudák paja musel po měření dojet zpět a vyndavat bednu (krásně by sem je poslal kamsi. Auto bylo zkontrolováno a po 20 minutách" po měřeni mají smůlu." Řekl by sem nebudu hýbat s bednou mam to nasměrované na setnu milimetru přesně a nejde to vyndat ven .Tu mas zesík a papa .
4 podle pravidel musí mít soutežící vlastnit manuál nebo pdf a tak a bude zařazeny dle manuálu do kategorie podle výkonu v manuálu a Peter Koska měl zesilovač který sice umi jeden ohm a pak umí dat i 4 kw, ale v manualu je udaj jen na 4 ohm cca 1800W manual dle pravidel byl OK a přesto mu byl zesilovač zamítnutý z Německé strany . (ano je to nefér, ale pravidla to povolují) smůla easca pravidel.Po tolika letech neumí pravidla udělat správně, abyse neobcházel výkon zesilovačů. Ano protest vznesla německá strana a bylo ji vyhověno jako vždy se vším
5 muj lehký protest na soutěžícího v AMI lakovaná palubka .Dle pravidel lakovani výměna záměna interieru je bráno jako modifikace. V počátku mého lehkého protestu Manuel říkal, že ano je to modifikace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Posléze, když se tam německy soutěžící dohadoval s Manuelem cca 20 minut s tím, že je to jeho show car a bla bla ,tak mu bylo povoleno s tím ,že príště musí byt přeřazeny do outlaw (no do prdel. co to je toto jak příště když toto je evropa a musí byt vše korektní ) To už Vážně nechápu
6 že to bylo v lese, se dá ještě brát jen škoda třeba ,že se platí gril a za cely den sem neměl čas ani naladu papat a v 15 ,00 už nebylo nic na grilu ačkoli si lidé zaplatí grill (domnívám se že by to mělo byt all in po dobu soutěže, nejde mi o klobasu dal jsem si aspon 2X kavu stejně sem byl mimo z basaku .Ale pokud zaplatím za allin mam allin a ne ,že mám hovn.
7 musim uznat ,že německy soutěžící byl nečekaně na naší straně a sam uznal ,že by to mělo být na EVROPSKÉM FINÁLE korektni a dle pravidel
Je to můj názor, moje pocity a doufám , že nejsem sám Emotikona frown


o 25.10.2015, 23:27 | rebel
jakej mají dojem jiní ?
o 25.10.2015, 23:28 | rebel
V Itálii se takové veci netolerovali ačkoli i nejhlavnější byl přítomný a v Německu to bylo vše jinak :)
o 26.10.2015, 07:59 | johanik
Četl jsem to i na FB, škoda že to celé takhle dopadlo, skoro bych řekl bez úrovně, bez pravidel a za chvilku i bez lidí...

Vzpomínám na pár let zpátky (ono to teda je už 10 let), naše výjezdy na Evropu EMMA, Řecko, Švýcarsko, Dánsko, všude uplně jiná úroveň, pravidla bych řekl dodržována pro všechny až moc přísně, prostě jiná kvalita...

Jak jste vůbec aspoň dopadli ?
o 26.10.2015, 08:44 | noclue
a ja som si myslel, ze len v SQ je to take subjektivne..... naco sa meria na 0,1dB, ked sa potom zaradovanim do kategorii robia taketo veci ..
o 26.10.2015, 09:07 | Downland
taky by me zajimalo kdo jak dopadl nejaky fotky z mista nejsou ? :)
o 26.10.2015, 09:51 | rebel
johanik jojo to maš pravdu

Jinak jak kdo dopadl nevím,ale řekl by sem že každy si odvezl pohár
Mě se doma spider od civky uvolnil:( takže parada byl sem happy V Německu sem to zjistil a tam se urval uplně .Číslo moje bylo uplně o ničem ,jdu blejt velebnosti .Když to tak vidím tak na EVROPU snad jezdit jen s novejma basakama :(
o 26.10.2015, 15:55 | Toxxx
Dojmy? Nech si celú súťaž niekem strčia. Je to hnus a odradilo ma to fest. Manuel si robí čo chce a nedbá absolútne na pravidla. Chovanie k súťažiacim z jeho strany je ubohe. A nemám ani slová aby som sa vyjadril k tomu čo sa tam dialo...
o 26.10.2015, 18:23 | XpajaX
:-(
o 26.10.2015, 21:05 | dr.marty
A jejich hodnocení?Veliká sranda když mi němec řekl,že mi tam chybí SUB.Řekl jsem mu,že je to schválně,že myšlenka byla jet bez subu,ale nakonec jsem ho tam nechal jen kvůli úplně nejspodnějším tónům.Ukázal palec nahoru,pokrčil rameno a mávnul rukou.POdíval se na auto a odešel.Z instalace se podíval jen na baterku a pojistku,zbytek ho nezajímal.Ani instalace pod podlahou a ani uchycení subu.Prezentér instalace který je POVINNÝ,tak na něj se podíval letmo z metru když ho měla manželka v ruce a to je vše.......Takže asi tak
o 26.10.2015, 21:29 | Toxxx | Upraveno: 2015-10-26 21:34:14
Toto ma dorazilo. 30e štartovné a pohár na ME. Vľavo z ČR ME a vpravo z DE ME.

foto k příspěvku  od Toxxx

o 26.10.2015, 21:41 | Toxxx
V ČR krásne popísaný pohár a v DE kolíbke EASCY tam niečo proste plácli. To bolo najodfláknutejšie Finále na akom som bol.

foto k příspěvku  od Toxxx

o 26.10.2015, 21:47 | hotdog
podobný poháry jako ted byli i v itálii.
o 26.10.2015, 21:56 | rebel
Tak i kdyby startovne bylo 50 eur tak ok , ale at to ma atmosferu ME ne atmosferu srazu nekde na konci světa
o 26.10.2015, 22:04 | rebel
italie ME Německo ME Česko
italove meli ješte menší , je to škoda ale budiš stejne už se mi ani tyto nikam nevejdou :(

foto k příspěvku  od rebel

o 26.10.2015, 22:19 | petis
Říkám si zlatej dB Drag. Tam na finále nejakej prostor na ukecávání není. Rozhodčí z nekolika států. Žádný ohýbání pravidel jak se hodilo nepřicházelo v uvahu. To jsou veci který se nesmí na finále evropy dít. Musí se jet podle pravidel. tečka.
Zažil jsem protest kvuli mímu radiu. a řešilo se to 4 hodiny. Naštěstí pro me dobře:-)

Jinak když koukám na ty poháry z Evropského Finále tak se mi chce brečet. Jasně, nedělá se to pro poháry, ale když už se stím človek sere a umístní se tak velkej pohár je takový zadstiučinění že človek neco dokázal a při pohledu na velkej pohár si to připomene i po letech. Malej pohár upadne v zapomení ve stínu poháru z Czech Final:-)
o 26.10.2015, 22:28 | rebel
jojo to ano mas pravdu petis .Lépe by sem to nepopsal ale naprosto souhlas .

Pravidla a tečka
Poháry větší ale zase ne jako na dBDrag metrove :)
o 26.10.2015, 22:30 | pepe689
Db drag mel finalovy pohary paradni tohle je ubohost.....ostuda
o 27.10.2015, 07:27 | CarMedia.cz (P)
Já mám místo poháru od Lenze dvoustrankový omluvný e-mail. V duši jsem vyhrál a to mě stačí..
o 31.10.2015, 12:44 | milaSi
Tak tedy napíšu i můj dojem, když nás k tomu rebel vyzval. :-)

Na Finále Evropy byla ta úroveň opravdu mizerná.

Ten povinný poplatek za stravování "all-inclusive" byl směšný. Když už jsem přišel k tomu grilu a chtěl ten kus masa, tak jsem ho nedostal s výmluvou, že to ještě není. Nakonec jsem si s Kubou jeden kus dal na půl. Tak jsme jim hold zaplatili tu sobotní párty.

Hodnocení v DBl jsem viděl z části. Lidi se tam hádali jak děti ve školce, jen tady padly i sprostý slova. Chudák Jindra, ten to tam lehký neměl.

Hodnocení v SQl jsem zažil. Dobrý bylo, že hodnotili 2 rozhodčí a každý samostatně. Pak se spočítal průměr, což se mi moc líbilo. Bohužel hodnocení německého rozhodčího bylo na můj vkus až přehnaně odfláknuté. Koukl jen na pojistku u baterie a kdybych já dobrovolně neotevřel kufr, kde byla podstatná část instalace, tak to ani neviděl. Prostě ho to nezajímalo.

Nevím jak v Německu, ale u nás po celou sezónu bylo hodnocení na lepší úrovni a pravidla se dodržovala. Libor s Davidem se snažili i přes nedostatek rozhodčích a někdy i soutěžících, aby vše fungovalo, za což bychom jim měli poděkovat a ne na EASCU jen nadávat. ;-)
o 31.10.2015, 17:47 | rebel
Jo to máš pravdu jindra Kapka Libor Jana a další rozhodčí jo u nás vše ok a teké jim tímto děkuji za snahu a ochotu nejen na finale EU MČR ale i na našich srazech
o 01.11.2015, 15:45 | hotdog
petis na evropě v itálii, čr, sk byli taky rozhodčí z víc zemí. v německu byli jen němci a já jako head judge. a když jsem něco řekl tak to platilo a neschody v pravidlech jsme si sjednotili před začátkem s DE rozhodčími, protože nejvíc nesrovnalostí vzniklo bohužel z nepřesného překladu. problém nastal, když se k tomu nepřimotal manuel.
o 01.11.2015, 18:49 | petis
Vidíš Jindro a co ti to bylo platný že jsi byl Head Judge když dotoho začal kecat majitel. Waine se do toho nikdy neplet. A to byl na většině WF co jsem byl.
o 01.11.2015, 19:20 | rebel
tak tak kdyby manuel byl mimo byl klid a i u sq hodnoceni absolutne neví co a jak proste celé oničem
o 04.11.2015, 17:26 | hotdog
Problem byl, ze ja byl head dbl judge, on head europe. Ani nemecti rozhodci za nim nechteli jit. Jenom soutezici.
o 04.11.2015, 19:06 | rebel
jj je to uz jedno cele to končí a bude zase fajn .Náš koníček je nesmrtelnej a přežije i 10manuelů
o 04.11.2015, 19:08 | felda16
kompletne vysledky asi nebudu tak skoro ze? :(
o 04.11.2015, 19:12 | rebel
taky sem ted koukal jestli nekdo dal cisla na eascu,ale asi to dopadne jako cele EU finale
o 06.12.2015, 19:29 | XpajaX
No taky sem hledal (asi spatne) ;)
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.4137 sekund.