Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > EASCA > IASCA ?

 o Navštíveno 10814x o
o 22.03.2017, 09:19 | PekG
Co říkáte na IASCA?


o 22.03.2017, 09:21 | PekG
o 22.03.2017, 12:32 | pajeccc
Ja som za čomukoľvek.
o 23.03.2017, 18:35 | PekG
up
o 23.03.2017, 20:34 | tazman
Proč ne.. muj nazor znáš ;)
o 24.03.2017, 13:09 | bezacik
Aj ste uz premyslali nad tym, kto a kde by to organizoval?
o 24.03.2017, 18:23 | Směty
Můj názor je takový. Nejdřív by se někdo musel zeptat na kolik vyjde licence, pak kdo by to zastřešil a staral se o to.. Následně školení rozhodčích a mnoho dalších. Když vidím datum tak si myslím že pro tento rok je pozdě i kdyby se našel mecenáš který by to zafinancoval. :o(
o 25.03.2017, 20:07 | Toxxx
Som za. Bohužiaľ to nieje zadarmo. Musí to niekto zaplatiť lincenciu a vyškoliť rozhodcov. Ak by chceli za licenciu 50000kč tak bez sponzorov to nepojde lebo účasť súťažiacich je fakt mizerná. Treba ešte počitať s ďaľšími finaciami pre rozhodcov a neakú tú techniku. Boli by sme tam iba ty skalný kde to finačne neutiahneme;) A pár ľudí čo je teraz nažhavených tak to po pár súťažiach zabalí ako to bolo do teraz. Ak má niečo byť tak poriadne a nie ako Easca , ktorá díky samotnému zakladateľovi krachla koli tomu že na to sám kašľal.
o 25.03.2017, 20:50 | Lokal11
Dle mě je v Čr soutěžím konec :) Viděl jsem to i v Rakousku.. Emma sraz 25 aut? a to možná přeháním. Kolik nás bylo tady? Finále do 20? po srazech okolo 5-10 aut? Dle mě je fakt konec... Investice pokud by nebyla 20t se nikdy nevrátí.
o 25.03.2017, 21:04 | krusspe
kdo by co by kdyby, ale ještě nikdo nepřišel s tím, jak by se případně podílel ať už finančně nebo nějak jinak, než jen chtít a psát o tom ...
o 01.04.2017, 08:21 | Toxxx
krusspe: Myslíš že sa o tom iba píše? Však sa jednalo ale treba na to peniaze a bez sponzorov to nepojde. A takúto súťaž nebude teraz len tak nikto sponzorovať zadarmo bez úžitku a sami to neutiahneme. Ak máš prachy tak ich polož na stol a možeme začať.
o 01.04.2017, 11:04 | krusspe
Toxxx: přečti si ještě jednou pořádně, co jsem psal v příspěvku, na kterej jsi reagoval. Jinak to nebylo nic ve zlém
o 02.04.2017, 15:49 | Toxxx
krusspe: Však čítam poriadne a nenapadám ťa ,ale aby sme zaplatili licenciu a ďaľších veľa vecí okolo proste nieje nádej. Je nás málo a tieto naše súťaže ľudí bohužiaľ nepriťahujú. Emma chce tak nenormálne peniaze za licenciu že až.
o 03.04.2017, 00:50 | PekG
Kluci já jsem psal ale o IASCE ne o EMME. EMMA asi nebude to víme všichni. Ale co jiná soutěž, která není finančně tolik náročná?
o 03.04.2017, 10:36 | Směty
Za mne urcite ano.
o 03.04.2017, 11:24 | Kapka (M)
Všechno je hlavně o počtu soutěžících..Nemá cenu se snažit něco dělat pro 10 lidí..Bohužel jako všechno o pěnezích,takže ufinancovat pro 10 soutěžích to nelze...A taky aby ta soutěž běžela v okolních státech..Protože se samozřejmě budete chtít poměřit s těmi zvenku :-) Takže něco co běží v Německu Rakousku Slovensku Polsku atd..Pokud by se něco na dobré úrovni našlo..myslím že já i Libor by jsme do toho organizačně zase šli..aspon má člověk občas možnost vypadnout z baráku :-)
o 04.04.2017, 13:07 | pajeccc
Ja by som povedal že by bolo vhodné urobiť aspon nejaký mini zrazík, kde by sme si odovzdali skúsenosti.
o 07.04.2017, 11:26 | CHUROS
Vzhledem k tomu co jsem zaslechl o urovni soutezi EMMA v Rakousku a Nemecku a jak to funguje, tak do EMMA soutezi moc chuti nemam.

IASCA mne napadla uz loni po tom finale EASCA v Nemecku. Byl tady ale tlak a predstava o EMMA soutezi prave kvuli tomu ze to bezi v okoli a ma to evropsek finale.

IASCA vypada finance mnohem prijatelneji, ale provozuji ji lokalne pouze Italove.

Takze jak PekG pise. je to o tom, jestli v SQ budou nejake souteze vubec a nebo nebudou.

A jestli se tady najdou lidi, kterym staci 3-4 SQ akce do roka, bez evropskeho finale a muzeme doufat, ze by se nekdo v okolnich statech za par let chytil.
o 07.04.2017, 12:18 | PekG
Přesně tak. Časem by mohlo být soutěží i více, ale je to o tom jestli o to vlastně máte zájem.

A není to o tom co si kdo myslí, jestli to má nebo nemá cenu.

A myslím, že každý má možnost přidat ruku k dílu.
o 08.04.2017, 00:07 | tibaltík | Upraveno: 2017-04-08 00:12:43
Pozrite si napriklad ako funguje AYA v Nemecku. Maju asi 5-6 kategorii a v kazdej sutazi bezne 5-7 aut. A sutaze su kazdy mesiac takmer ked je sezona. Sponzorov kopec. Vsetky velke autohifi znacky.plati sa clenske 35€ rocne a v tom su uz sutaze zadarmo. Skolenia rozhodcov su 3x rocne.
Kolko by v CSR chodilo aut? 5? A nemozes dat vsetky do jednej kategorie. Aky to ma vyznam potom?

Sadnite co ste z ciech zapadnych a chodte si okuknut a zasutazit v aya. Su aj sutaze nie daleko od CR.

Je problem vyskusat, dohodnut sa napriklad s autosalonom v BA/NR/Brno, pozvat napriklad aya rozhodcov, zohnat par sponzorov a spravit najprv raz rocne jednu poriadnu sutaz kde ludia aj pridu sutazit aj vypocut? A nebude tam 5 aut ale 35?

Podla mna je dost slusne hrajucich aut, ved len tu na AHF vidno tie pekne instalacie, ale ludia maju inu zabavu. Kludne pomozem s konceptom.


o 09.04.2017, 20:32 | MARWiN
já bych do toho asi šel, aspoň bude motivace konečně dostavět to auto :D
určitě by bylo fajn si zase zasoutěžit a posrazovat, pokecat s ostatníma, když vloni nevyšla ta EMMA.
Na druhou stranu chápu, že spousta lidí se na vykašlala, buď s jinýma životníma prioritama nebo proto jak neslavně skončila EASCA a pro 10 lidí to fakt nemá smysl
o 13.04.2017, 15:20 | Toxxx
Než sa pustiť do úplnej súťaže tak by som skúsil skor zrazy kde si možeme pokecať, ohodnotiť inštalácie medzi sebou a tam sa uvidí aký bude záujem a na budúci rok by mohlo niečo začať. Ak ľudia neprídu na takéto zrazy a tak nebude o SQ súťaže vačší záujem.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3152 sekund.