Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Vzkazy > pro Rajdlose

 o Navštíveno 14707x o
o 21.05.2015, 15:30 | H-Honza (M)
musím Tě poplácat po ramenou, dneska dorazil balík, díky!

zpracování super, včetně downpipe, silentblok navíc potešil.

foto k příspěvku  od H-Honza



o 21.05.2015, 15:34 | H-Honza (M)

foto k příspěvku  od H-Honza

o 21.05.2015, 15:39 | H-Honza (M)
namontujem, pojede se odladit na brzdu, a uvidíme jestli už bude projekt Golf R u konce, ale vidím to na pokračování tím podvozkem, koukni mi tam na něco, těch 55mm těhlice, něco slušnějšího! díky ;-D
o 21.05.2015, 20:52 | Rajdlos
Mno super :) Jsou tam zajímavé komponenty, tak jsem zvědavej na konečný power up :)
o 22.05.2015, 14:22 | johanik
Ty furt ladíš jo? Já myslel že už ses usadil :D Kurnik musim dostavět a pak zkusit doladit Šíro :D
o 22.05.2015, 15:02 | Kapka (M)
Johaníku až dostavíš..tak budeš prodávat Šíro a kupovat rodinný kombík ...prcek nepočká :-D
o 22.05.2015, 15:03 | johanik
No tebe sem tu čekal :D KOmbíka už mám, takže na pohodu :D
o 22.05.2015, 21:47 | H-Honza (M)
Vyhozený peníze Johaniku, jako další stage dej ten koncernovej pekáč pryč a kup si něco, co jede a funguje v serii... Jako třeba WRX STI ;-D
o 22.05.2015, 22:03 | Proffesor_W
Rajdos: zkousels kontaktovat ten K-Tec nebo RST jak si mi kdysi psal?
o 22.05.2015, 23:11 | Rajdlos
Jj ale už si moc nepamatuju o co šlo :)
o 22.05.2015, 23:18 | Proffesor_W
Tak asi si chtel nejakej byznys s deilama pro renault sporty do CR ne? :D
o 23.05.2015, 09:18 | Rajdlos
Myslim, ze se jednalo o soft ;)
o 23.05.2015, 10:19 | Proffesor_W
tak tos mel rict rovnou
1.K-tec je na soft spatnej
2.RST je nejlepsi, ale ruku na srdce, snad by sis nemyslel ze by ti ten clovek nejaky know how prozradil. Jezdi za nim lidi z cele evropy :-)

nicmene je tu jeste takove mezireseni:
[ Link ]

muzes napsat jemu, dodava na to krabicky ktery jsou dedikovany na auto, tu krabku pripojis, ona si natahne nejaky log, ten mu posles, on ti odesle kod kterym ji odemknes na jednu ECU, krabku pripojis, s autem jezdis nejakou chvilu, ono to naloguje nejaky smesy atd, to se tomu typovy posle a on podle tho udela mapu pro tu danou ECU. Prej to neni spatny. Nevyhoda je ta, ze to nejde pouzit na vic aut, nebo spis pouzit to jde, ale ta krabicka se musi odblokovat a to se provadi tak ze se mu to posle zpet, on to posle kamsi do italie kde se ty krabky vyrabeji a tam to resetnou za nejakej poplatek. Cosi vybavuju tak to i s mapou stalo snad 500 euro nejak. Ale nejsem si uz jistej.
K-tec mapy moc neumi, maji dyno ktery jim premeruje, a serou na nejaky limity motoru, naperou do toho co jde a pak praskaj ojnice. RS Tuning je nejlepsi v tom ohledu ze ten typek ty motory zna uplne maximalne a v podstate z 90% dela jen renaulty. Bohuzel je az v leedsu.
No a pak je tu jeste posledni moznost, ktera neni asi uplne spatna a to je Dijon Autoracing ve francii. Nicmene zkusenosti jsem moc neslysel.
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3675 sekund.