Auto HI-FI Club CZ

autohifi,auto hi-fi,auto hifi,autohificlub,auto hi-fi club,club, klub,fórum,autorádio,autozesilovač,autorádio cd,autorádio mp3,autorádio dvd, tuning,srazy,tuningshow,klub,emma,dbdrag,tuning,autotuning,carstyling, tlumeni, Alpine,octavia,Brax,Denon,Clarion,Pioneer,Sony,panasonic,Helix, Dynamat,dego,Hertz,Audison,Fusion,McIntosh,Focal,Rockford Fosgate,Dynaudio,JBL,xenony,becker,jvc,kenwood,ground zero,dietz,morel doorboardy ,zapojeni,felicia,pioneer,peugeot,zastavba,audio,306,repro,golf,instalace,dls,4x100,FELICIE,morpheus,helix,audi(forum)

o

Forum > Vzkazy > to Soray

 o Navštíveno 12485x o
o 12.12.2016, 09:33 | Lucni.konik
Ahoj, měl bych dotaz, zda-li máš nějakou zkušenost s Kamikaze collection produkty.
Respektive výdrž jejich nano-povlaku pro auta.
Díky


o 12.12.2016, 11:13 | soray
Pokud vím, tak tím jeden čas dělal Vepřek, ale zas od toho údajně upustil. Podrobnosti nevím.
Osobní zkušenost nemám, my děláme s Gyeonem, se kterým se dělá perfektně (paradoxně lépe s Mohsem) a se kterým máme dobré zkušenosti. Dělali jsme auta i několika místním členům. Záleží, co očekáváš a proč zrovna Kamikaze?
o 12.12.2016, 11:56 | Lucni.konik
Boss jezdí na ruční mytí aut a tam mu to doporučili. Že by mu tím auto "ošetřili". Že to vydrží i tři roky.
Což jsem teda skeptickej a tak pro jistotu se ptám, zda-li to alespoň není nějakej bazmek.

Já sám používám Gyeon Q2M WetCoat od tebe. Jen je potřeba jej po třech měsících nanést znovu.

Díky za info.

o 12.12.2016, 12:15 | soray
S tou výdrží je to složitější obecně. Já hrozně nerad lidem něco slibuji, protože jen tak od boku lidem něco plácnout je podle mého názoru trochu klamání. Strašně moc záleží na tom, kolik to auto najezdí km/rok, v jakých podmínkách jezdí, jak se o to ten člověk stará, atd. Blíže realitě je spíš udávaná výdrž v km, což je cca 20-30 tis. km u běžně dostupných produktů. Tzn., že pokud je to nějaká víkendovka, která vyjede občas a v pěkném počasí, výdrž může být udávaných několik let. Pokud je to daily car, který nalítá 40-60 tis. km ročně, je to už na zvážení - zda není levnější na to plácnout každé 2-3 měsíce "čerstvý" Wetcoat.
o 12.12.2016, 21:33 | Luke-Jeep
Vepřek s Kamikaze už nedělá, protože poměr cena/výkon překonali jiné povlaky - a to dost výrazně... aktuálně jede Matěj svou "keramiku" ;-)
o 13.12.2016, 09:11 | Only_One | Upraveno: 2016-12-13 09:12:13
Já mám třeba auto ošetřené keramikou od Soraye Gyeonem, lítám po stavbách, do lomů pro kámen, s vlekem se sutí, pracovně v uhelném dolu a zatím to vypadá, že to ten rok a 20-25tisíc km přežije. A to auto je někdy nepoznatelné od prahů po střechu.. Dalo by se říct, velmi náročné podmínky. Ale taky to chce údržbu. Pravidělně CURE, ale stále je po umytí vidět, že ten povlak funguje a lak má velmi dobrou strukturu.
o 22.02.2021, 17:59 | Newman
[ Link ]
kamaradka dělá - zkus se jí zeptat
o 22.02.2021, 22:13 | Luke-Jeep
Kapku se nám změnil svět :-D dneska dělám už jen s Kamikaze Collection... :-D
o  Zpět  o  Nahoru
o
 

Vložit nový příspěvek do fóra


  Pro vložení příspěvku musíte být přihlášen/a.
Stránka vygenerována za 0.3335 sekund.